Zawodówka a szkoła kosmetyczna

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Beauty lux was nauczy zawodu - ale to także trzeba pracować nad rozwojem i umiejętnościami.
Będziecie działali systematycznie to wtedy na pewno cele zrealizujecie. Po prostu - ciągły rozwój.
Stopniowo powinno się udać wejść na fajny poziom, ale od razu cudownie nie będzie.
Trzeba dzialać.
 

emiika

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
nie tylko tam można sie nauczyć zawodu. ja polecam technika usług kosmetycznego w Cosinusie.dwa lata nauki za darmo, czasem wpadną różne dodatkowe kurs, dobra pracownica, więc myślę że warto
 

julia765

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Cosinus jest spoko. Zawsze po zdobyciu ogólnej wiedzy kosmetycznej, można zrobić sobie dodatkowo jakiś konkretny kurs, żeby wyspecjalizować się w dziedzinie którą chcemy się zajmować w przyszłości.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
W beauty lux masz to prowadzone na zdecydowanie najwyższym poziomie.
Szkolenia są konkretne, rozwijające, pozwolą coś osiągnąć, ale od razu idealnie nie będzie.
Musicie stale pracować nad swoimi umiejętnościami. O ile podejście będzie właściwe, to efekty zauważycie.
 

jolka1010

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
a skąd wiesz jaki jest poziom w szkołach policealnych i cosinusie? ja z TUK jestem bardzo zadowolona bo jest dużo praktyki
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
To dosyć oczywiste - wystarczy pogadać z ludźmi. Takie szkoły działają przecież na podobnych zasadach i mają jasne cele.
I nie udawaj naiwnie, że nie wiesz o co chodzi. Chociaż... może i nie wiesz, bo nigdy tam nie byłaś?
 

barberka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Skoro działają na podobnych zasadach to czemu w niektórych szkołach za naukę płacisz krocie, a z kolei inne są totalnie za darmo? Widocznie mają inne cele :)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Potwierdzam. W beauty lux masz organizowane szkolenia zawodowe na poważnie, takie, które przygotowują do zawodu i nie stracisz na nich czasu. Pracuję w kosmetyce od wielu lat, doskonale wiem, jak to wygląda i wiem też ile udało mi się osiągnąć. Naprawdę dojście do czegoś poważnego wymagało mnóstwa czasu i zaangażowania, ale co istotne - swoje zrobiłam. Ogólnie trzeba działać.
 

barberka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ale w szkołach policealnych (przynjamniej w Cosinusie) też do kosmetyki nauczyciele podchodzą poważnie i dzieki dużej ilości zajęć praktycznych ze szkoly można wiele wynieść.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
W Beauty lux dostaniesz szkolenie z konkretnymi prowadzącymi, konkretną kadrą i ludźmi, którzy nauczą cię zawodu.
Nie stracisz czasu na bzdury. Popracujesz na porządnych kosmetykach i efekty swojej pracy rzeczywiście zauważysz. O ile tylko się zaangażujesz, to sami zobaczycie jak wiele można osiągnąć szkoleniami - zakładając, że po prostu nadajesz się do tej pracy.
 

karolla222

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Tylko ciekawa jestem ile takie szkolenia kosztują...
​A gdzie podstawowa wiedza? To też w tym zawodzie bardzo się liczy, więc zaczęłabym od kosmetycznego studium.
 

klaudia111

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Też na początek wybrałabym jakieś studium tak jak jest np w cosinusie zamiast szkoleń. Szkolenia ewentualnie później, jak już bym miała dokładnie sprecyzowane co czym chciałabym się zajmować.
 
Do góry