Zarządzanie wynajmem - co lepsze?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Szybkie pytanie do osób wynajmujących więcej, niż jedno mieszkanie. Korzystanie z agencji czy organizujecie samodzielnie wszystkie kwestie formalne i rozliczeniowe? Czytałam, że są też jakieś programy do samodzielnego zarządzania, ale nie wiem czy warto czemuś takiemu ufać. Poradzicie coś? Bo zielona jestem...
 
D

Dorka123

Guest
Nie z własnego doświadczenia, ale polecałabym raczej platformy do rozliczania, takie wiesz, w internecie, sporo dzieje się z automatu, a nie kosztuje to tyle co korzystanie z agencji nieruchomości. Co do zaufania, to najlepiej chyba spróbować, powiedzmy miesiąc dwa... Albo skorzystaj z wercji demo np. tutaj http://demo.rozliczwynajem.pl/rozliczwynajem/
niczym to nie grozi, a zapoznasz się z działaniem tego typu systemów.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Przydatna ta aplikacja. Dzisiaj ludziom ciągle brakuje czasu a znalezienie najemcy na mieszkanie i potem te formalności z tym związane, bądźmy szczerzy to jest czasochłonne. Z tego co wylukałem to serwis wymiata pod tym względem i pozwoli nam na zaoszczędzenie tego czasu a co za tym idzie i pieniędzy.
 
D

Dorka123

Guest
dokładnie tak, to druga sprawa, o której nie wspomniałam, minimum czasu i formalności, dla mnie bomba ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
A może mi ktoś tak... łopatologicznie wyłożyć korzyści? Bo tak nie do końca rozumiem choć wydaje się to dość łatwe. Czy będę nadal potrzebować kogoś do księgowości?
 
D

Dorka123

Guest
Już nikogo innego nie potrzebujesz, ani agencji nieruchomości, pośredników, księgowej itd. Wejdź najlepiej na wersję demonstracyjną (na stronie masz taką możliwość) i zobaczysz jak to wygląda w "praktyce", takie sprawdzenie nic nie kosztuje, niczym nie grozi, a wiele wątpliwości rozwiewa.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dzięki kochana, właśnie sobie zajrzałam i nie wygląda to skomplikowanie. Muszę się dokładniej zapoznać, bo jeśli to się przekłada na takie oszczędności jak piszesz, to może warto skorzystać.
 
Do góry