zapuszczanie włosów

SzachMat

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
mam krótkie włosy a chcę zapuścić długie, ile czasu to zajmie?
 
A

alfabeta11

Guest
Wszystko zależy od definicji krótkie i długie. Ogólnie to czeka Cię kilka miesięcy prawdziwej udręki z tym. Nie polecam :D
 

Red_Rose89

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2017
Posty
15
Punkty reakcji
1
Zależy od tego w jakim tempie ci rosną włosy i jaką długość chcesz osiągnąć. Moim zdaniem będziesz musiał poczekać 1-2 lata
 

ela71

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Podobno włosy rosną 1 cm na miesiąc ale najgorszy jest tzw okres przejściowy między krótkimi a długimi, wtedy są takie nijakie, nie układają się i przyprawiają o frustrację, trzeba dużo cierpliwości i dbania o nie. Długich już nie przeczeszesz ręką, nie zwilżysz dłonią i będzie :p
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Kiedys moja kolezanka, ktora uczyla sie na fryzjerke powiedziala, ze ma do tego reke i kazdemu komu skracala, scinala, podcinala wlosy to bardzo szybko rosly. Myslicie, że to mozliwe? ze zalezy od reki fryzjerki?
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
zależy jak krótkie masz i jak długie chcesz mieć xd
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
ja ciągle walczę między zapuszczaniem a ścinaniem, teraz mam długość taką do ramion, to fajna długość można pokombinować z róznymi fryzurami chociaż ja najczęściej układam je na loko-suszarkę, mam sprzecik Babyliss, działa bez zarzutu i nie szarpie włosów
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
To wszystko zależy od hormonów, genetyki i sposobu odżywiania. Ja tak sobie pomyślałam o jakimś przyśpieszaczu w postaci szamponu, może podziała.
 

fiona77

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
14
Punkty reakcji
1
To wszystko zależy od hormonów, genetyki i sposobu odżywiania. Ja tak sobie pomyślałam o jakimś przyśpieszaczu w postaci szamponu, może podziała.
Myślisz, że taki szampon coś da. Wydaję mi się, że odżywianie ma tutaj kluczowe znaczenie aczkolwiek nic nie zaszkodzi spróbować z takim eksperymentem szamponowym.
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Myślisz, że taki szampon coś da. Wydaję mi się, że odżywianie ma tutaj kluczowe znaczenie aczkolwiek nic nie zaszkodzi spróbować z takim eksperymentem szamponowym.
Myślę, że w niewielkim stopni może szampon wpłynąć na przyśpieszenie wzrostu. Natomiast ja się teraz nakręciłam na akcelerator na porost włosów. Przeczytałam nieco dobrych opinii, i myślę, że spróbuję go użyć i zobaczymy.
 

Jutta

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć Wam! Powiedzcie proszę – czy przy zapuszczaniu włosów warto wspomagać się jakąś suplementacją? Sama mam włosy, które nie chcą rosnąć. Pytanie: czy stosując coś na bazie biotyny ten wzrost będzie faktycznie szybszy? Opcjonalnie myślałam o czymś specjalistycznym na włosy typu https://www.zadbanewlosy.pl/locerin-opinie-cena-i-sklad-suplementu/ - pytanie czy efekt jest na tyle dobry, by opłacało się tyle płacić?
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
szampon szamponem, staram się uzywać delikatnych kosmetyków, używam regularnie maseczek, olejków, w uzyciu często jest loko-suszarka Babyliss hydro fusion, to zdecydowanie moje ulubione urządzenie do układania włosów, proste w obsłudze
 

Storczykowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2021
Posty
4
Punkty reakcji
0
Trwa to jakiś czas ale w tym procesie cierpliwość cię uratuje. Ja z całkiem krótkich do uszu w 3 lata wyhodowałam prawie do tyłka ale ponoć szybko mi rosną.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
ja ciągle walczę między zapuszczaniem a ścinaniem, teraz mam długość taką do ramion, to fajna długość można pokombinować z róznymi fryzurami chociaż ja najczęściej układam je na loko-suszarkę, mam sprzecik Babyliss, działa bez zarzutu i nie szarpie włosów
takie urządzenie to jest super sprawa,też mam taką loko-suszarkę moja jest z linii Hydro Fusion. Ma podwójną jonizację, widze ze włosy się mniej puszą i nie elektryzują, lubię nią modelować wlosy, bo to proste nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników
 

Ananiaszka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2022
Posty
17
Punkty reakcji
0
Włos rośnie jakieś 3cm miesięcznie, policz sobie. Ewentualnie możesz przyśpieszyć porost jakimis wcierkami ;)
 
Do góry