zaprzyjaznie sie z milym chlopakiem

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Tak jak napisalam w temacie zaprzyjaznie sie z milym i kulturalnym chlopakiem.
 
B

Blancos

Guest
Ja to bym radził napisać coś więcej o sobie:) Może w ten sposób kogoś skusisz:)
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Wiesz nie wiem czy ktoś chce coś wiedzieć o mnie a zresztą ja nie za bardzo lubię mówić o sobie najlepiej jakby ktoś sam mnie poznał i wtedy się sam przekonał jaka jestem na prawdę.
 
B

Blancos

Guest
To Ty chcesz kogoś poznać czy nie? Bo wiesz, to nie działa tak, że podniesiesz rękę i krzykniesz "dam się poznać!" a zaraz zleci się stado chętnych:) Sama też musisz włożyć trochę wysiłku i nie ma, że nie lubisz:) Poza tym, napisanie dwóch - trzech zdań o sobie to żadna trudność.

A to, że sam oceni jak pozna - zgadzam się, ale weź też pod uwagę to, że opis nie służy temu, aby ktoś wiedział o Tobie od razu 100%, ale temu, żeby chociaż miał jakieś blade pojęcie kim jesteś i mógł ocenić, czy chce Cię poznać. Dodatkowo - opis samej siebie daje potencjalnemu rozmówcy coś, na czym może bazować przy rozpoczynaniu rozmowy, a tak to jakaś tam grupa facetów może stwierdzić - "kurcze, chętnie bym napisał, ale jak zacżąć"... Gdybyś coś napisała to może niektórzy z nich znaleźliby coś, od czego mogliby zacząć rozmowę?

I inna kwestia - nie piszesz ani skąd jesteś, ani ile masz lat. Myślę, że dla większości ludzi przeglądających takie ogłoszenia są to dosyć istotne informacje:)
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Mam 22 lata rocznikowo a jestem z Kraśnika jest to jakąś godzinkę drogi busem od Lublina. Jeśli chodzi zaś o sam opi to mi się wydaje, że nawet jeśli ktoś się opisze to i tak dopiero jak go poznamy to sami stwierdzimy czy ta osoba nam się podoba czy nie czy chcemy z nią utrzymać kontakt i dalej ją poznać czy nie. Bo słowa to nie wszystko. Ale oki opisze się choć tak jak mówię jak ktoś mnie pozna to dopiero wtedy przekona się czy jestem taka jak napisałam w opisie. Tak wiec jestem osoba milą szczerą a przynajmniej staram się być miła choć nie zawsze mi to wychodzi jestem osobą strasznie uczuciową. Nigdy nie udawałam kogoś kim nie jestem. Jestem osoba która brzydzi się kłamstwem wprost nie cierpię kiedy ktoś udaje kogoś kim się nie jest nie lubię podlizywania się po prostu lubię jak ktoś mi mówi wprost co myśli na dany temat. Latem lubię wycieczki rowerowe o ile pogoda na to pozwala, czytać książki strasznie lubię zwierzęta jak bym mogła to bym w domu miała całe zoo :D lubię się śmiać czasami sama z siebię lubię gotować czytać książki miłosne i te psychologiczne, tańczyć. Nie palę nie piję moje jedyne uzależnienie to muzyka :D i to, że nie usnę bez włączonego radia :D. A co do charakteru to jestem osobą upartą i jak sobie ustawię jakiś cel to go muszę osiągnąć czasami to jest dobre a czasem nie. Obecnie poszukuje poracy. Z opisu to chyba na tyle jak ktoś chce niech pyta chętnie odpowiem.
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Może napiszesz coś o twoim mieście, bo tak jakoś mnie zaciekawiło.
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kraśnik to nie wielka mieścina położona w woj Lubelskim. Więcej wujek google ci powie.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Tak wiec jestem osoba milą szczerą a przynajmniej staram się być miła choć nie zawsze mi to wychodzi jestem osobą strasznie uczuciową. Nigdy nie udawałam kogoś kim nie jestem. Jestem osoba która brzydzi się kłamstwem wprost nie cierpię kiedy ktoś udaje kogoś kim się nie jest
Sorry. Jesteś zbyt idealna. To tyle ode mnie.
 
Do góry