zaparcia w ciąży...

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
tutti frutti napisał:
Moja bratowa stosowała laximama to środek na zaparcia szczególnie dla kobiet w ciąży - bardzo ważne jest to że działa delikatnie a w składzie ma naturalny błonnik

Dorka123 napisał:
Znam :) on ma fajną formę, to taki kisiel o smaku granatu, znacznie łatwiej było mi go jeść niż jakieś niesmaczne tabletki czy herbatki ;)
Z tego co piszecie to oprócz właściwości uleczających nieprzyjemne dolegliwości można traktować to jako smaczną i zdrową przekąskę...
jeśli tak do tego podejdziesz to i owszem - takie 2w1
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
ostatnio farmaceutka poleciła mi czopki eva/qu, które w przeciwieństwie do tych glicerynowych nie muszą być przechowywane w lodówce
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
markettta napisał:
ostatnio farmaceutka poleciła mi czopki eva/qu, które w przeciwieństwie do tych glicerynowych nie muszą być przechowywane w lodówce
i co, rzeczywiście działają tak szybko? w ciągu 15 minut?
 

ela91

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
mnie położna poradziła jeść kiwi ponoć pomaga:) w necie też kilka dziewczyn polecało.
 

Delaine

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czopki są ciężkie w podawaniu i nigdy nie wiadomo czy dobrze go wsadzisz oraz czy zadziała. Spytaj się lekarza o dicopeg junior, on jest dla dzieci, więc nie powinien Ci zaszkodzić.
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jak można źle wsadzić czopek? To tak jak z tamponem. Wkładasz i po krzyku , wiesz że dobrze siedzi. Co do skuteczności to te czopki działają co do minuty. A herbatki , syropy czy tabletki to dopiero czasowa loteria.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
jeśli chodzi o aplikację czopków, bo czasami ludzie na nią narzekają - jeśli naprawdę masz problem, brzuch wzdęty jak balon, a kibelek oglądasz raz na tydzień, to z przyjemnością zaaplikujesz czopka, wiedząc, że jest skuteczny, a twoje problemy za chwilę znikną.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Ja czasami piję colon c jak mam mocny problem, szybko pomaga i też ma skład bezpieczny i naturalny. Babka jajowata może zdziałać cuda :)
 
Do góry