Zapalenie pęcherza

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Ja odpukać zapalenie pęcherza miałam tylko dwa razy w życiu, obydwa z krwią. Współczuje wszytskim, którzy zmagają sie z tą dolegliwością.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
A jest coś co warto brać profilaktycznie, żeby problem z pęcherzem nie powrócił?
 

gadułka34

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Profilaktycznie to ja brałam urinal, tylko ten zwykły, bo jeszcze jest intensiv. Zawiera sporą dawkę żurawiny i witaminę D. Profilaktycznie można brać, jako suplement diety.
 

kalllina33

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Suplementacja pozwala na uzupełnienie niedoborów, których sami nie jesteśmy w stanie sobie dostarczyć, więc myślę, że taka profilaktyka jest znacznie lepsza niż borykanie się z ciągłymi infekcjami.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No dobrze profilaktyka to jedno, ale co robicie jak już się pojawi infekcja? Przecież same suplementy na nią nie wystarczą, a zapalenie jest kłopotliwe i nieprzyjemne.
 
M

maalamy

Guest
Możesz brać urofuraginum, jest bez recepty, dobre efekty też daje żurawina czy to w postaci suszonej czy jako sok.
 
M

maalamy

Guest
samba_mamba napisał:
A to jest jakiś suplement czy lek? Jak dokładnie działa?
To lek, zawiera furaginę (to chyba najbardziej popularny składnik przy leczeniu zapaleń pęcherza, ja przynajmniej zazwyczaj to od lekarza miałam zapisywane). Znalazłam takie info jeśli chodzi o działanie "hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych".
 

gadułka34

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bakterie w rezultacie mogą prowadzić do ryzyka nowotworu, więc trzeba zapobiegać i szybko zwalczyć infekcję.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
To na pewno. Kupiłam z ciekawości tę urofuraginę i fakt - dość szybko odczułam poprawę, czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszych doświadczeniach z takimi lekami. Do tego można ją dostać w przyjemnej cenie. Duży plus za dostępność.
 

gadułka34

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ile czasu ten lek brałaś? Planujesz teraz cos profilaktycznie brać?
 
D

Dobrawa

Guest
Stanowczo przy zapaleniu pęcherza warto postawic na lek, a nie na suplementy. Urofuraginum niedawno widziałam nawet reklame w tv. W aptece magister polecała ostatnio jakiejś Pani która stała przede mna. Mówiła, ze to jeden z najczęściej wybieranych leków przy problemach z pęcherzem.
 
D

Dobrawa

Guest
Działanie pewnie ma szybsze niż suplementy ? Po jakim czasie poczułas sie lepiej?
 
A

Amber27

Guest
Za zawsze urofuraginum. Jestem do niego przekonana, świetnie się sprawdził a co najwazniejsze, że bez recepty i nie muszę stać w kolejce.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Polecam portal dla kobiet Kobiece Sprawy 24 - na tym portalu znajdziemy wiele ciekawych i potrzebnych informacji z zakresu spraw kobiecych, zdrowia, higieny i tym podobne.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Jak się ma nawroty to tylko urolog. Bo to może być jakaś inna przyczyna zapaleń niż "taka Pani uroda". Jak mogę polecić to w Warszawie szpital Mazovia, urologiczna placówka. Najlepiej diagnozują i leczą wszystkie urologiczne schorzenia.
 
Do góry