Zapalenie pęcherza moczowego

Ina123

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja jak brałam antybiotyk przepisany przez lekarza to strasznie spuchłam, bo okazało się, że mam uczulenie na amoksycykline i penicylinę. Dobrze, że się nie przekręciłam:/ a teraz boli mnie pęcherz trochę, ale według wyników wszystko jest dobrze, nic z tego nie rozumiem.
 

makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Produkt, a raczej lek, który mi zapisano i podziałał - i-apteka.pl/product-pol-36602-UROFURAGINUM-50mg-x-30-tabletek.html

Z tego co czytałem w sieci, lekarze najczęściej zapisują właśnie to.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
makusos napisał:
Produkt, a raczej lek, który mi zapisano i podziałał - i-apteka.pl/product-pol-36602-UROFURAGINUM-50mg-x-30-tabletek.html

Z tego co czytałem w sieci, lekarze najczęściej zapisują właśnie to.
Ja byłam u lekarza i zapisała mi leki w tym właśnie ten, o którym piszesz. Mi również pomógł i skończyły się moje problemy z pęcherzem, mam nadzieję, że na zawsze. A tak w ogóle pan doktor jest bardzo miły i żałuję, że tak późno się do niego zgłosiłam.
 
D

Dobrawa

Guest
A może wspomagać się suplementem tak, żeby zmniejszyć ryzyko, że znów dojdzie do zapalenia. Ja mam na problemy z ukladem moczowym Plusssz Care Uro. Do tego przywraca równowagę flory bakteryjnej. Jest bez recepty, więc może spróbuj. Ja mam taki w tabletkach musujących:

1489286_906060169421516_2290966607665758256_n.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
A czy ktoś próbował tego leku Urofuraginum. Widziałam reklamę w tv i może ktoś z was stosował i może coś powiedzieć ?
 

Wellness

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
moje rady na zapalenie pecherza - nie wstrzymywac moczu, nie siadac na zimnym, zakladac buty na grubej podeszwie , nie zakladac rajstop w zime czyli generalnie ubierac sie cieplo. A jak juz zapalenia dopadnie to oprocz furaginy mozna wypic piwo, moze to tez byc grzane piwo - bez sensu pic 3 litry wody jak mozna dwa piwa co dzialaja moczopednie, zurawina, sok jablkowy naturalny. Mi to pomaga. A i noszenie bawelnianej bielizny
 
A

Amber27

Guest
Dobrava, ja stosowałam Urofuraginum. Pomaga tylko trzeba brać systematycznie, jak to przy lekach ziołowych. Ale bezpieczny i skuteczny. Możesz używać bez obaw.
 
N

nianiaSweet

Guest
można spokojnie przyjmować bo urofuragina jest bez recpety co oznacza, że jest bezpieczna, ale zawsze przy lczeniu trzeba wybrać opkoawanie do końca, nawet jak ból już minie.
 
D

Dorka123

Guest
Dokładnie, bo ustąpienie objawów nie oznacza, że infekcja została wyleczona do końca. Urofuraginę, jak inne leki trzeba brać minimum 5-7 dni.
 

DariaAwaria

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja regularnie piję apteczny napar cytrynowy StonexinUro. Dopiero to mi pozwoliło pozbyć się problemu na dłużej, bo wcześniej tylko koiłam ból i zapominałam brać tabletek. A tu mam smaczną herbatkę, do której się przyzwyczaiłam :)
 
N

nianiaSweet

Guest
u mnie żadne herbatki nie działały, musiałam się ratować urifuraginą, bo ból był nie do wytrzymania.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja też staram się brac żurawinę, czy pić wodę z cytryną. Ale jednak jak się bierze lek, to wiaodmo że zadziała od razu. A UroFuragina jak widać jest niezawodna :)
 
D

Dorka123

Guest
nianiaSweet napisał:
u mnie żadne herbatki nie działały, musiałam się ratować urifuraginą, bo ból był nie do wytrzymania.
Herbatki same w sobie infekcji nie wyleczą. Ale pomocniczo jak najbardziej się sprawdzą, szczególnie te moczopędne. U mnie to niezawodne sposoby.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Moja dziewczyna również chwyta urofuraginum i pije wodę z cytryną. To drugie nie wiem po co, bo witamina C sama w sobie chyba nie działa przeciwzapalnie.
 
N

nianiaSweet

Guest
twoja dziewczyna bardzo mądrze postępuję bo witamina C zakwasza mocz, a w kwaśnym środowisku nie rozwijają się bakterie. Ale jeśli dojdzie do zapalenia to już tylko leki nam pomogą je zwalczyć.
 
D

Dorka123

Guest
Chyba ma ona tez wpływ na wchłanianie furaginy, głowy nie dam, ale gdzieś mi się o uszy obiło...
 
N

nianiaSweet

Guest
chyba najważniejsze jest to że urofuraginum szybko przynosi ulgę
 
Do góry