Zapalenie pęcherza moczowego

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Piwo z sokiem jest ok, herbata z żurawiną i wszystko co z żurawiną która ma właściwości bakteriobójcze i ma sporo wit. C. - tak jak zawsze będę polecac czosnek na przeziębienia :)
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
"Zawartość: żurawina wielkoowocowa- 200mg/kapsułka
Składniki: substancja wypełniająca- olej sojowy
sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej
substancja do stosowania na powierzchnię- żelatyna, gliceryna
emulgator- lecytyna sojowa
nośnik- wosk pszczeli
barwnik- tlenki żelaza"
Wyglada na to, ze nie ma cukru:)

Przy przeziębieniu pęcherza ważna jest profilaktyka- aby go unikać należy stosować preparaty z żurawiną przez długi czas. Najlepiej oczywiście gdyby to były preparaty o wysokiej zawartości żurawiny, jak urinal.
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
No nie wiem, ja się ciepło ubierała, dbam o higiene itd, a jednak i tak mnie ta klątwa dopadła :/ cały czas biorę jednak tabletki antykoncepcyjne, może to faktycznie jest spowodowane ich braniem, nie wiedziałam o tym...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Faktycznie w składzie nie ma cukru. więc myślę że to cenna wiadomość i informacja dla diabetyków borykających się z chorym układem moczowym.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Oj no to na pewno- cukrzyca jest już niemal chorobą cywilizacyjną, na którą zapada coraz większy procent naszego społeczeństwa... Mimo to często mają problem z dostępnością do leków dla nich przeznaczonych;) A tu urinal bez recepty;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Piwo z sokiem jest ok, herbata z żurawiną i wszystko co z żurawiną która ma właściwości bakteriobójcze i ma sporo wit. C. - tak jak zawsze będę polecac czosnek na przeziębienia :)
Dokładnie,żurawina jest podstawą przy zapaleniu pęcherza.Oprócz tego fajnym spoosbem rozgrzewajacym jest termofon położony na brzuch.
No i ciagle pamietajmy o higienie.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wix92- to zależy na co możesz sobie pozwolić;) Wiadomo, że lepiej pojawić sie u lekarza- jego porada będzie profesjonalna, ale co zrobić, gdy nie ma takiej możliwości, bo jesteśmy na wakacjach w dziczy? Wtedy tylko lek bez recepty...

cały czas biorę jednak tabletki antykoncepcyjne, może to faktycznie jest spowodowane ich braniem, nie wiedziałam o tym...
Albo tym, że Twój partner też ma bakterie e.coli i się zarażacie nawzajem nawet o tym nie wiedząc...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
napewno wizyta u lekarza nie zaszkodzi, warto zaczerpnąć konsultacji zwłaszcza jeśli ból jest silny i trwa dłużej. Ale zażywanie takiego preparatu jak urinal też nie zaszkodzi. to swoisty suplement diety.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Z tą żurawiną to chyba jakiś żart, ona w ogóle nie pomaga tak jak sądzicie, z takimi sprawami to trzeba do lekarza specjalisty iść aby się leczyć odpowiednio i zapobiec niebezpiecznym nawrotom.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Jeśli ból nie ustąpi po zażywaniu żurawiny to trzeba pomyśleć o wizycie u urologa- bo to moze byc ból nerek... A zaniedbanie jego może być niebezpieczne...
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
O i tu sie z Toba zgodze.Pęcherze to nie przelewki,dlatego warto jest mimo wszystko skonsultowac tą dolegliwośc ze specjalista.Bo choroba potrafi wracac.
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Tak dziewczyny- choroba często wraca i dlatego każdy lekarz zapobiegawczo zaleci Wam suplement z żurawiną, np. urinal, aby zapobiec jej nawrotom.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja wiem czy każdy...mój przepisał mi szczepionkę i mam święty spokój :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
To jest szczepionka w formie doustnej kapsułki, która zmniejsza częstość nawrotów zum, także do lekarza powinnaś się wybrać.
 

Kellie

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
U mnie najlepiej działa Furagin- a jak nie jest to silne zapalenia to urosept.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Pomaga i z powrotem powraca to co to za leczenie skoro jest nieskuteczne? Byłaś chociaż u urologa?
 
Do góry