Andren

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam pare pytań odnośnie zażywaniu sterydów.
Otóż, mam 15 lat jestem szczupły i mam dosyć mocno wklęśniątą klatke.
Ważę 64 kg z tego co wiem to mało jak na mój wiek.
Od roku zaczeła mnie irytować moja szczupła budowa, więc postanowiłem troche dodać masy przez ćwiczyczenia.
Odrazu byłem zdemotywowany, bo wiedziałem, że takie ćwiczenia nic nie dadzą, ponieważ mój dziadek jest podobnie zbudowany.
Wpadłem na pomysł żeby przez pewien czas zażywać "sterydy" i intensywnie ćwiczyć.
Jak byście potrzebowali zamieszczam moje zdjęcie \/




Uploaded with ImageShack.us
Nie wiem czy to dobry pomysł i dlatego kieruje się do was o odp, czy to dobry pomysł.
Z góry dzięki, licze na odp! .
 

Attachments

  • HEJRO.JPG
    HEJRO.JPG
    9,4 KB · Wyświetleń: 52

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Możesz iść do lekarza, ale jeśli to tylko wizualny defekt, który nie wywiera nacisku na narządy wewnętrzne, lekarz nie zdecyduje posłać cię na operację, bo jest skomplikowana i jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań/skutków ubocznych. Sterydy wybij sobie z głowy. Nawet jeśli zauważysz poprawę swojej budowy, to będziesz miał wiele skutków ubocznych, a po kilku latach będziesz wyglądał jak flak. Jesteś młody, więc ćwicz i nie poddawaj się, bo mięśni szybko nie przybędzie, zadowalający efekt osiągniesz zapewne po ok. 2-3 latach. Najważniejsze przy tym będzie jeśli zaakceptujesz swój wygląd
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Ja tu zapadniętej klaty nie widze słabe foto ogólnie chudy jestes to się zgodze. Sterydy w wieku 15 lat odradzam nie będę Ci cisł że sflaczejesz czy coś tylko gospodarka hormonalna jeszcze się w pełni nie ukształtowała. Jeśli chcesz przybrać na masie to musisz się odpowiednio odżywiać masz jeszcze duży potencjał to przybierania mięsnia więc spokojnie śmiało ruszaj na siłke i rób swoje efekty same przyjdą.
 

Jasiek Król

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Przyszowa, Limanowa
Sterydy w twoim wieku to największa głupota, organizm rośnie i produkuje więcej hormonów, a przez sterydy organizm ogranicza własne hormony. Będziesz duży dopóki będziesz brał sterydy, po odstawieniu może być nawet gorzej. Lepiej weź się za trening i dietę, bo nawet sterydy ci nie pomogą.
 
Do góry