Zapachy dla mężczyzn

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Armani - Code
Mexx - Ice Touch
Paco Rabanne - 1 Million ;)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Panowie, mnie urzekł Diesel Only the Brave. Z nutą cytryny, drewna cedrowego, nut skórzanych i ambry. Bardzo męski i zmysłowy zapach. Moja uwagę zwróciła charakterystyczna butelka w kształcie zaciśniętej pięści.
 

jaacek

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
112
Ja proponuję kierować się własnym gustem:D
Jak widać tyle różnorodnych odpowiedzi, co postów:D
 

Wieczór

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Playboy Vegas (ten czerwony). Jak dla mnie boski i nie drogi!
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Ja od pół roku używam Pumy Jamajki 2 i większości koleżanek się podoba bardzo przyjemny i świeży zapach.
 

Dont Cry

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Używam perfum pierre cardin - revelation. Delikatnie zauważalny zapach, który jest po prostu genialny.
Mnie się podoba, dziewczyną też i wszyscy happy. Cena za butelkę 75ml to 100zł.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ja od pół roku używam Pumy Jamajki 2 i większości koleżanek się podoba bardzo przyjemny i świeży zapach.

Taaa Jamaica 2 jest spoko, fajny świeży zapach. Z niedrogich perfumów lubię Adidasa Game Spirit - bardzo podoba mi się ten zapach. W sklepach już raczej nie dostaniecie, bo weszły nowe zapachy z Adidasa, na allegro jednak można spotkać.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Bruno Banani niebieski / STR8 Black.
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Przepraszam za odgrzebywanie tematu.
Czy orientujecie się może jak się nazywa pomarańczowa linia zapachowa Tonino Lamborghini? Znalazłam nazwy wszystkich tylko nie tej pomarańczowej, możliwe że pomyliłam ją z żółtą ale myślę że są dwie i żółta i pomarańczowa.
Proszę o pomoc
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Paco Rabanne 1 Million jest spoko (nawet bardzo, bardzo - kojarzy sie z luksusem ;) ) i bardzo dlugo trzyma (bardzo wydajny). Ulubiony zapach ostatnich miesiecy...
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
Ja kupuje chłopakowi różne ale gdy go poznałam używał diable bleu i mi się nie podobał i postanowiłam kupić mu inny, ale z czasem spodobał mi się i teraz kojarzy mi się z nim....
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Giorgio Armani - Acqua di Gio - mimo wszystko, bardzo popularny ale naprawde jeden z piękniejszych zapachow meskich wdg.mnie
Givenchy Pi - idealny na jesień/zimę, niesamowity killer, bardzo dlugo utrzymuje sie na skorze, i pozostawia 'ogon',nieco kontrowersyjny bo mocno slodki
Jean Paul Gaultier Le male - rowniez bardzo dobra propozycja na jesień/zime, rowniez slodki,ale nie tak jak givenchy pi.
 

pawell922

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
według mnie super zapachem jest Hugo Boss energize.Różowy pieprz rozgrzewa zmysły, kardamon i kolendra dodają energii. Hmm jest drogi ale warto naprawde zapach zniewalajacy kobiety lubią. 125ml na allegro kosztuje ok 200zl lecz są aukcje gdzie mozna kupić tester.Tester tez jest pełnowartościowym produktem. a jest tańszy ja kupilem 125ml za 119zl co bardzo się opłacało.Dziękuje za uwagę:) hihi
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Ktoś pytał o zapach do 100zł, wg mnie jednym z lepszych w tej cenie będzie Salvador Dali Black Sun, sam go obecnie używam i jest naprawdę fajny i dość mało popularny. Ostatnimi czasy bardzo mi się spodobał Lalique encre noire - następny zapach jaki kupię;-)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Mnie sie bardzo podobaja takie zdecydowane zapachy u facetów.Dlatego teraz kupiłam Loud Tommy Hilfiger.
Nie lubie kiedy facet perfumuje sie czyms delikatnym.No faceta trzeba poczuć ,ale w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
 

sok_bananowy

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
73
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Ja na moim facecie bardzo lubię perfumy Abercrombie :) Ale największy sentyment mam do Old Spice'a, kojarzy mi się z dzieciństwem :)
 

Roobin

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Armani Code - rewelacja na spotkania mniej oficjalne:)
Hugo Boss Szary - elegancki na codzień
 
Z

zypek84

Guest
Zapachy męskie są super ;-) Przez ostatnie lata w końcu nasze kosmetyki zaczęły interesować tak producentów, jak interesują ich kosmetyki kobiecie. Polecam wam wszystkim moje nowe odkrycie:
http://menspace.pl/yde-2-woda-perfumowana-p125.html
Najlepszy zapach jaki kiedykolwiek miałem. Coś pięknego. Trzyma się cały dzień, a moja kobieta po prostu go kocha ;-)
 
Do góry