Zanalizuj Język Internautów.

Sephiorth

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brodnica
Zanalizuj język internautów. Przedstaw zagadnienie na podstawie zebranego przez siebie materiału faktograficznego.

No właśnie co myślicie o tym temacie ? Dla mnie wszystko pasuje tylko o co kaman z tym materiału faktograficznego.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Faktografia to inaczej zbiór faktów lub działania polegające na gromadzeniu, selekcjonowaniu oraz ocenie stanu zachowanych zapisów wykorzystywanych do tworzenia wizerunku przeszłości.

Faktografia jest jedną z nauk pomocniczych historii, często poddaną krytyce związanej z subiektywizmem jej oceny – o ile fakty zgromadzone są w pełni prawdziwe, to sposób ich wykorzystania może być różny. Jednym ze znanych historyków poddanych właśnie takiej krytyce był Arnold Joseph Toynbee, któremu zarzucano manipulacje historią poprzez posługiwanie się mitami i przenośniami na równi z faktografią, a także za przypisywanie religii zbyt dużej roli w rozwoju cywilizacyjnym.

Materiały faktograficzne są analizowane łącznie z danymi jakościowymi i opracowywane w postaci raportu opisowego.

Wzięłam to z wikipedii. Ale wydaje mi sie, że w Twoim temacie chodzi o to, abys wszystko to co napiszesz miał poparte faktami, a nie wyssane z palca.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
tu chyba chodzi o cytaty z for internetowych blogów i innych takich czyli chyba te wszystkie lole BTW OT i Fr334K'i ale ja sie niezznam ja jedynie jestem ponurym gimnazjalista co posty nabija :p
 

Sephiorth

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brodnica
tak jak podeszdlem do niej zeby podac jej temat ktory wybralem, to tylko zapisala i nic nawet nie powiedzala o_O a ci co wybieraja cos z literatura to tam cos podpowiadala jakie teksty itp itd. heh
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ale przecierz cały język intertautów masz tu, to jest chyba twoja literatura bo przecierz językiem in ternauty nie napisze nikt powiesci :p wydaje mi sie ze powinnes poprzec swoje słowa cytatami z forum, gg czatów czyli tego gdzie wypowiadają sie internauci. Pamiętaj ze to userzy iternetu twozą ten język pełen uśmieszków i animowanych gifów. :p
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
jak to mówi mój profesor
"de fakto jest to temat rzeka, można by ksiązki pisać"
człowiek, bierzesz w łape długopis i piszesz
jezyk internautów pełen jezd on skrótów typu te własnie BTW(swoją drogą co to znaczy??), OT i te inne,
do tego jakby tamtego bylo mało ów internauci posługują sie emotikonami czyli znakami tworzonymi z powszechnie przyjetych znaków interpunkcji, w celu zobraowania aktualnego stanu emocjonalnemu, tak zwane uśmieszki,
internauci bardzo czesto są uzdolnieni gramatycznie, spowodowane jest to nagonką na ludzi posługujących sie nieznanym dialektem, krócej, nie można zrozumieć co napisali,
niektórzy zdrowo walnięci w łeb, łączą język angielski z polskim wprowadzają kombinacje z ów języka z wyspy, typu, qrde, sql, sqad, i jeszcze jakies tam nie moge skojazyc
powszechnym uznaniem cieszy sie LOL, wykazujący wyśmienie człowieka którego post komentowaliśmy
do tego język internautów jest bardzo czesto bardzo smiały, nie przebieraja oni czesto w slowach i mozna czytac posty pelne krytyki dla osoby rozpoczynajacej temat, wulgaryzmy sa jednak skrzetnie chowane za tarcza tak zwanych gifów

jery człowiek sam cos wymyśl
no ja moge o tym pisac całymi dniami, i nienawidze polskiego, tak wiec jesli choc troche lubisz te lekcje, to podskocz po karton długopisów bo jeden nie powinien Ci starczyć

pzdr
 
Do góry