Załamanie, nie potrawie się odnalesc...

Monika GG

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Łuków
moim zdaniem za szybo się pospieszyłeś z tym że powiedziałeś jej o tym co do niej czujesz, nie wiem nie wiem jak wyglądała wasza rozmowa.. jeśli nie mineło a nawet jak minęło myślę że warto walczyć....mam chłopaka 2 lata cos się nie układało wkurzał mnie itd więc z nim zerwałam na początku nie żałowałam.. potem pisał i starał się o mnie przez miesiąc pisał przynosił kwiaty i takie tam cały czas go ignorowałam więc chłopak postanowił dac sobie spokój wiedział ze jak ja cos postanowię to koniec i dopiero zabrakło mi go jak przestał się odzywać itd.. dziś jesteśmy sałyczas razem i cieszymy się z tego mysle że powinienes jeszcze próbowac przez jakiś czas jeśli Cie oleje zostaw to jak jej zalezy choć trochę sama się odezwie ;)

a i zgadzam się z tym że warto wyjść do ludzi ;)
pozdrawiam i życzę powodzenia Monika! ;]
 

ZałamanyAG

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Pisalem ze chcialem wyjsc...Pomagacie ale czasem nie czytacie dokladnie...Chcialem sie spotkac ale nie spotkam sie po 2 dniach tymbardziej nie chciala bo to ona wymowki miala i sie wahała wiec....Ale juz mniejsza z teamtem...Juz podrywa kumpla, on mowil ze z nia gadal, ze ma szanse ze jest dobrze ida na imprezke...Do kina na dwor na piwko, ale ze mna nie chciala...Moge isc z nimi ale nie chce zapomne o niej i tyle...Bez urazy ale moj wniosek Wy:cenzura:ane na zwiazki bo i tak mi nie wyjdzie...Dzieki all i juz nie piscie bo koniec tematu...Dzieki Dzieki naprawde.....nie chce mi sie juz o tym pisac juz mam juz dosc....Zrobie dla niej dobrze i dam jej spokoj bo napewno tego chce! Narazie all, powodzenia wszystkim, nie podam ksywy bo jeszcze to przeczyta i sie tylko bedzie smiala...3majcie sie
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Juz podrywa kumpla, on mowil ze z nia gadal, ze ma szanse ze jest dobrze ida na imprezke..
Nie musisz mi odpisywać, ale nie mogłam tego przemilczeć. NIGDY! nie ufaj kumplom zwłaszcza jak chodzi o atrakcyjną dziewczynę. Dobrze wiem jak potrafią manipulować ludzmi najlepsi koledzy, a wiec miej dystans do tego co mówią, bo to dobry sposób na pozbycie się konkurencji. Zawsze rób to co podpowiada Ci zdrowy rozsądek. ;)
 

ZałamanyAG

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dziękuje ale wole Szczęścia Przyjaciela niż swojej < 3 tymbardziej wiem ze mam male szanse to niech chlopak sprobuje :D...Przyjdzie czas i na mnie...Może ;p...Teraz wchodze w inny tok zycia oby był lepszy :D...Zosatwie sobie dziewczyny, i pobawie sie na stadionach ( ; ... Naraska Laseczki chlopcy.... < 3 < 3
 
Do góry