Zakupy spożywcze online Warszawa

estela

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jestem mieszkanką Warszawy i szukam informacji na temat sprawdzonych sklepów, w których można przez Internet robić zakupy spożywcze. Taka dostawa większych, cięższych zakupów raz na jakiś czas baaaardzo by mi się przydała. Wiadomo jakieś drobniejsze robiłabym sobie jak do tej pory w osiedlowym sklepiku, ale już po te większe nie musiałabym się sama wybierać. Jakie macie opinie np. o https://leclerc-online.pl/artykuly-spozywcze zakupach tutaj?
 
W

weteran

Guest
To w Polsce jedzenie z hipermarketów jest jeszcze jadalne?
Osobiście zaproponuję pani:
www.obi.pl
www.castorama.pl
w dziale CHEMIA>POLIESTRY ... na metry... i kilogramy... będzie taniej żywić się, serio...
DOBRE BO POLSKIE...
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Też szukam dobrego supermarketu on line bo mam już dość kupowania stacjonarnie. Jakieś polecenia?
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
U mnie Barbora. Zawsze są fajne terminy, sporo promocji. Teraz masz darmowe dostawy przez maj i do tego rabaty. Dobry zasięg dostaw i nie zdarzyło mi się nie być zadowolonej z produktów.
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ooo nie znałam tego sklepu ale patrzę, że dostarczają w moje okolice. Zerknęłam na ich stronę i widzę, że mają całkiem sporo promocji i da się z dnia na dzień dostawy umówić. Czy świeże produkty jak owoce i warzywa też zamawiasz?
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Jasne. Zamawiałam owoce, warzywa, nawet mrożonki. Wszystko jest dobrze zapakowane i dociera do mnie bez żadnego uszczerbku. Plus też dla Barbora.pl że dostarczają w papierowych torbach - eco podejście też ma dla mnie znaczenie.
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ostatnio zamawiałam nawet mrożonki i lody, wszystko przyszło super. Barbora wypada dla mnie bardzo na plus.
 
Do góry