Zakupy przez internet

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ja lubię zakupy online, chociaż wiadomo, że nie zawsze można trafić z rozmiarem.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
W razie czego można zwracać. Dużo łatwiej zwrócić w sklepie internetowym, w stacjonarnym tacy chętni nie są. Jedyny minus, że trzeba odsyłać i czekać na wymianę.
 

zabam

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
1
Ja przez internet kupuję jakieś akcesoria kuchenne, które w internecie są dużo tańsze, np. foremki do pieczenia, worki na śmieci na janniezbedny.pl . Dużo tego zużywam, więc wolę mieć zapas ;)
 

Remy

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Często robię zakupy przez internet, zwłaszcza ciuchy i akcesoria do domu, czasem nawet meble. Często wychodzi taniej niż w sklepach stacjonarnych, a i zwrócić w razie czego łatwiej.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Na forum jest już kilka podobnych wątków odnośnie zakupów w sklepach internetowych, wystarczy poczytać :) Jest to na pewno bardzo wygodna forma i przede wszystkim tańsza niż tradycyjne zakupy.
 

czifofczifs

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, co myślicie o robieniu zakupów w hurtowniach internetowych z ciuchami chińskimi? Dotarłam do pewnej hurtowni, nazywa się LUKA , w której te same spodnie co u nas w chinolu są za 60 zł można kupić za 18 o_O. Uwielbiam te spodnie i kupuję ich kilka par w roku i teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie właśnie większej ilości bo mega się opłaca! Ewentualnie pozbierać zamówienia od koleżanek w tym samym rozmiarze i odsprzedać (bo muszę zamówić minimum 10 sztuk). Co myślicie? Kupować?
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
trzeba uważac kupując przez internet, łatwo można paść ofiarą oszustów, ja jestem bardzo ostrożna w tym względzie, na wszystkich urzdzeniach mobilnych zanstalowałam gdatę, bo też często robię zakupy telefonem, ochrony nigdy za wiele, wiem że hakerzy potrafią podłozyć lipne stronki łudząco przypominające strony sklepów, z tym trzeb uwazać i jak już się decydujemy na zakup dokładnie przejrzeć czy dany sklep istnieje, a stronka nie jest jakaśp podejrzana
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja akurat nigdy nie miałam problemów z nieuczciwym sklepem. Zawsze towar przychodził i był bez zarzutu.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Ja sporo zamawiam przez internet, jak coś jest nie tak to zawsze można zwrócić :) lubię sklep Futra Karibu, na jesieni kupiłam zimowy płaszcz, a tak to zamawiam jakieś dodatki, breloczki... :D
 

naszczytpl

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Jeżeli zakupy w sklepie internetowym to tylko u nas na-szczyt.pl ! Gwarancja 100% satysfakcji! Zapraszamy :)
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja zamawiam tylko z Allego i ewentualnie jakieś drobiazgi ze sklepów internetowych. Np. ostatnio zamówiłam zegarek dla ukochanego na zegarownia.pl i wyjątkowo jestem zadowolona i z jakości wykonania usługi i z szybkości.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja polecam stronę Manzana, na której znajdziemy całą game wzorów i kolorów torebek, plecaków, saszetek, kopertówek, eko toreb i tym podobne.
 

Radzka87

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2020
Posty
17
Punkty reakcji
0
z zakupów internetowych zamawiam najczęściej leki oraz dermokosmetyki - tutaj sprawdzi się praktycznie każda apteka internetowa, zdarzy się również zamawiać jedzenie dla zwierzaków ;)
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja przez internet zamawiam już praktycznie wszystko. Ostatnio chciałam zaszaleć z nowym zapachem perfum i .. nie trafiłam zupełnie ;-(. Ale na szczęście moja drogeria pozwala na zwrócenie flakonika po 2-3 psiknięciach, więc nie było kłopotu. Dlatego przy tego typu zakupach mam swoje sprawdzone miejsca i ich się trzymam ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry