Zakupy przez internet

joaska01

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja z kolei odwrotnie. Kupuję ubrania i oczywiście kosmetyki. Czatuję przy tym na promocje i wyprzedaże. W necie nie muszę się spieszyć przecież nie podejdzie zniecierpliwona sprzedawczyni z pytaniem "w czym mogę pomóc?' :D
Ostatnio kupiłam dwie sukienk z kolekcji sugarfree.pl . W zasadzie potrzebowałam tylko jedną, ale kiedy zobaczyłam, że na wysprzedaży są tańsze o 40% nie mogłam się oprzeć. Do tego darmowa przesyłka, więc kwota którą przeznaczyłam na zakup wystarczyła na dwie sukienki.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja prawie wszystko kupuje przez internet :) poza rzeczami spożywczym no chyba że mowa o jakiś wyjątkowych sosach czy smaczkach których w normalnym sklepie nie dostanę.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Robię zakupy na frisco.pl i jestem z tego bardzo zadowolona. Wygodnie, ceny są dobre, przesyłka i cała reszta jest ok. Nic nie mogę im zarzucić.
 

JoannaWal

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Też sporo rzeczy kupuję w sieci, ale lubię też połazić po sklepach. Ja głównie to allegro
 
M

maalamy

Guest
aifoza napisał:
Robię zakupy na frisco.pl i jestem z tego bardzo zadowolona. Wygodnie, ceny są dobre, przesyłka i cała reszta jest ok. Nic nie mogę im zarzucić.
I jak z dostawą i asortymentem? Jesteś zadowolona? Czy robią zamiany produktów jeśli czegoś brakuje?
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Ja też praktycznie wszystko kupuję w Internecie, tylko ubrania, bo muszę przymierzyć i produkty spożywcze. Ostatni mój zakup to kamera poklatkowa Brinno kupiona w dmtrade.pl
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
maalamy napisał:
Robię zakupy na frisco.pl i jestem z tego bardzo zadowolona. Wygodnie, ceny są dobre, przesyłka i cała reszta jest ok. Nic nie mogę im zarzucić.
I jak z dostawą i asortymentem? Jesteś zadowolona? Czy robią zamiany produktów jeśli czegoś brakuje?
Dostawę mam w ten sam dzień, a asortyment mają bardzo duży, mają produkty, które ciężko dostać w sklepach stacjonarnych. Do tej pory niczego nie brakowało co zamawiałam więc nie było zamiany :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja lubie zamawiac przez internet cos, czego nie musze przymierzac. I tak o to tym sposobem zamowilam siostrze i bratowej kompelt recznikow na swieta z agata home. Wyszlo mi duzo taniej, nizeli mialabym chodzic po sklepach, a prezent mysle, ze ok :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Kupuję też ciuchy on line i nie zdarzyło mi się jeszcze czegoś zwrócić, wszystko zawsze pasowało. Warto spróbować kupować spożywkę on line, wygodne to i szybkie. Ogólnie zakupy w internecie jak dla mnie to fajna sprawa.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wygodniej, czasu nie trzeba tracić, a często to i nerwów. U mnie frisco jak na razie jest głównym sklepem on-line, w którym robię zakupy.
 
W

wiemlepiej

Guest
Ja zamawiam najczęściej biżuterię. W tradycyjnych dużych sklepach jubilerskich ceny są moim zdaniem znacznie przesadzone tak więc preferuję te mniejsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
Rzadko bo rzadko ale czasem skuszę się na coś na allegro:) włóczkę często kupuję przez internet, i różne inne akcesoria do rękodzieła.
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
pateczka15 napisał:
Wygodniej, czasu nie trzeba tracić, a często to i nerwów. U mnie frisco jak na razie jest głównym sklepem on-line, w którym robię zakupy.
Ale to spożywkę chyba tylko na frisco bierzesz? Chociaz widziałam ostatnio że i chemię można kupić.
 
D

Dorka123

Guest
można i tutaj nawet nie ograniczają się do Warszawy i okolic, bo takie rzeczy spokojnie kurierem wyślą, więc jak są promocje to można zapolować :)
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Najtaniej wychodzi jak się zakupy zaplanuje, na spokojnie robi listę, a nie latać między półkami a i tak się nie kupi wszystkiego. Można z kartką, ale zawsze coś sie po drodze spoza listy kupi, a potem nie wiadomo na co kasa idzie tak szybko :)
 
D

Dorka123

Guest
kupowanie oczami ;) też tak miałam ;) online ten problem odpada, lepiej można zaplanować zakupy i nie widzisz zastawionych półek, więc kupujesz tylko to, co potrzebne :)
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Nie tylko ty tak masz, idziemy do sklepu po konkretny produkt a wychodzimy z czterema. No ale ale wracając do marketów internetowych to na frico sporo promocji można znaleźć. Sa też bony na pierwsze zakupy.
 
D

Dorka123

Guest
dokładnie 30 zł na pierwsze zakupy i darmowa dostawa od 150 zł, bardzo fajna opcja na poznanie sklepu ;)
 
Do góry