Zakupy przez internet

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Można czasem też upolować jakieś tańsze karnety np. na fitness, z tego łatwo skorzystać i sporo zaoszczędzić.
 

mandarynkowysmak

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od podziału % co na co idzie i do kogo :) i czy się wspiera czy nie :)) Ale wracając do tematu ja lubię w necie kupować polskie kosmetyki, są fajne i tańsze.

Przy każdej z ofert zostało napisane, że aukcje specjalne mają wspierać fundację WOŚP i całkowity dochód ze sprzedaży kuponów zostanie przekazany dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
L

Lenska

Guest
Robię dużo zakupów przez internet, chociaż ciuchów raczej nie kupuję, jednak muszę najpierw przymierzyć. Regularnie natomiast zamawiam cięższe spożywcze w Tesco. Dla mnie to super rowiązanie. Kupiłam już mnóstwo rzeczy w sieci - łącznie z większym AGD i oponami do auta, póki co - nie żałowałam. Ja polecam zakupy w sieci.
 

reni33

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
51
często kupuję przez internet.. są to rzeczy różne przeróżne, od sprzętów AGD, poprzez kosmetyki, ciuchy, buty i inne pierdoły, aż po laptopa z którego jestem bardzo zadowolona.
 
W

Wynajmownia

Guest
Do kupowania zdążylismy się już trochę przyzwyczaić, a myslicie, ze pozyczanie przez internet (roznych rzeczy) ma przyszłość w Polsce? Na swiecie się sprawdza, ale jak u nas by to wygladało?
 
J

jadwinia

Guest
Kupowanie jedzenia przez internet to jeszcze nie moja bajka ;p zwłaszcza, że w mojej małej mieścinie nie ma takich sklepów :D tak więc po potrzebne produkty wyskakuję w każdej chwili do osiedlowego warzywniaka a na większe zakupy wybieram się w weekend do jakiegoś supermarketu ;) ale lubię kupować onlinowo inne rzeczy, m.in. meble, akcesoria do domu i ciuchy. Nie dawno trafiłam na wobeline.pl gdzie są ciekawe i niepowtarzalne rzeczy :)
 
E

Ejan87

Guest
Fajnie znać te linki ;) w każdym można znaleźć coś ciekawego i fajnego. Sama niedawno znalazłam ciekawą stronę mojekrawaty.pl gdzie oprócz tytułowych krawtów sa męskie koszule, swetry oraz galanteria skórzana, m.in paski - czekam na jeden model : //www.mojekrawaty.pl/paski-pierre-cardin-pierre-cardin-081-o_c_265_1.html - zamówiłam dla teścia na urodziny.
 

Revenge

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
ja bardzo duzo zamawiam przez internet i jeszcze sie nie nacielam :) oszczednosc czasu i czasami lepsze promocje
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Kamma_N napisał:
Dziewczyny a macie jakies sprawdzone sklepy ze sprzętem RTV AGD?
RTV Euro AGD najcześciej. Jak dotąd zawsze było ok. A wracając do tematu zakupów przez internet to kupuję coraz więcej.
Ostatnio zrobiłam zakupy na galeriakosmetyki.pl i były to prezenty dla bliskich na mikołajki.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Mangolia napisał:
Dziewczyny a macie jakies sprawdzone sklepy ze sprzętem RTV AGD?
RTV Euro AGD najcześciej. Jak dotąd zawsze było ok. A wracając do tematu zakupów przez internet to kupuję coraz więcej.
Ostatnio zrobiłam zakupy na galeriakosmetyki.pl i były to prezenty dla bliskich na mikołajki.
ja kupowałam ostatnio maszynkę brauna cruzer w internecie właśnie (prezent dla chłopaka na święta) i dostawa była gratis, a maszynka przyszła błyskawicznie.
 

Kasia101

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
zdarza mi się zamawiać przez internat jednak robię to z wielką ostrożnością i zamawiam tylko od znanym już mi sprzedawających. Najczęściej kupuję akcesoria dla córeczki ale czasem i dla siebie coś znajdę choć jednak wolę kupywać normalnie. Ostatnim moich zakupem był gryzak baby ono dla córki, właśnie czekam aż przyjdzie :)
 
M

maalamy

Guest
bardzo często robię zakupy przez internet od sprzętu agd, po ubrania a nawet ostatnio jedzenie :). Często kupuję zakupy spożywcze jak nie mam czasu pojechać na jakieś większe albo zamawiam sobie obiad itp., fajne są portale typu bistro24 gdzie jest w jednym miejscu menu z kilka restauracji, można łatwo zamówić a do tego codziennie jakaś promocja jest.
 

KamilZmil

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
maalamy napisał:
bardzo często robię zakupy przez internet od sprzętu agd, po ubrania a nawet ostatnio jedzenie :). Często kupuję zakupy spożywcze jak nie mam czasu pojechać na jakieś większe albo zamawiam sobie obiad itp., fajne są portale typu bistro24 gdzie jest w jednym miejscu menu z kilka restauracji, można łatwo zamówić a do tego codziennie jakaś promocja jest.
Słyszałem o Bistro24 ale jeszcze nie zamawiałem jedzenia online.
 
M

maalamy

Guest
Według mnie całkiem fajny serwis, sporo restauracji pod ręką a na FB zawsze mówią o promocji aktualnej danego dnia, często są zniżki do danej knajpy nawet 20-25%, kiedyś załapałam się na zniżkę do DaGrasso
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
A kupujecie na Frisco? Z okazji tych porozstawianych po Warszawie frisco vanów fajny zorganizowli konkurs
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja zamawiałam jakis czas temu jak była akcja w metrze, teraz robię juz zakupy normalnie na stronie www, ale z vanami też fajny pomysł :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Mnie też te vany się spodobały, nawet zatrzymałam się i kupiłam kilak rzeczy korzystając z aplikacji jaką mam w swom telefonie, ale tak normalnie to też przez www kupuje.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
W zakupach przez internet skupiam się raczej na spożywce ewentualnie kosmetykach. Ciuchy jednak muszę przymierzyć.
 
Do góry