zakupy przez internet

E

Ejan87

Guest
Meble drewniane są fajne ale i drogie i niestety chwilowo na takie sobie nie mogę pozwolić, więc muszę kupić zwykłe :) ale jest ich spory wybór w jednym sklepie - kelman.pl :) naprawdę jest w czym wybierać.
 

Dorota Ewa Kowal

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
mi sie strasznie podoba wybór jaki jest w necie - np dziś oglądam sobie stronę superlights.pl - tylu lamp nigdy w jednym meijscu nie widziałam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
ja przez internet kupuję różne rzeczy - są to ubrania, obuwie, elektronika, ostatnio również kupuję też elementy wyposażenia wnętrz oraz dekorację, 2 tygodnie temu zamówiłam obraz na ścianę wykonany na płótnie: http://www.decomania.pl/pl/c/Obrazy-na-plotnie/14 takiego obrazu nie trzeba oprawiać, można go zaraz powiesić na ścianie :D efekt - piorujnujący!
 

natu26

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet... dla mnie to raj, uwielbiam kupować w sieci gorzej z tym jak mój mąż zerka na rachunek :)
 

Pajo

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Natu26 dla mnie też super sprawa są zakupy przez internet. Ostatnio do firmy poszukiwałem potykacza reklamowego. Znalazłem taką stronę spectrum-displays.pl ktoś tutaj kupował ?
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
ostatnio widziałem że można nawet beton kupić przez internet wraz z dostawą na budowę. na stronie ebeton.pl można wybrać czas dostawy.
 

Aro38

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
ale jak kolega mazi sobie wyobraża zamówić beton dla przykładu pod fundament przez net ?
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Moi znajomi zamawiali eBeton, całkiem fajnie wyszło. Przy zamówieniu wybierasz rodzaj betonu i wskazujesz lokalizację i termin. Masz wszystko przeliczone ile będzie Cię to kosztować i dostajesz fakturę do opłacenia. Szybko i sprawnie.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Aro38 napisał:
ale jak kolega mazi sobie wyobraża zamówić beton dla przykładu pod fundament przez net ?
Caraoka wszystk wyjaśniła.
Coraz więcej rzeczy można zamówić przez internet. Beton jak widać już też.
 

Aro38

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
no ale co to się opłacało czy jakość tego betonu jest bardzo dobra ?
 
Do góry