zakupy przez internet

mała_miss

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
To ja do tego zestawu dodam jeszcze fajny sklep z akcesoriami i różnymi oryginalnymi dodatkami - fabrykaform.pl ;) Kiedyś siostra kupowała tam zegar na ścianę do pokoju dziecięcego i była bardzo zadowolona. A ja wczoraj zamówiłam tam świąteczny talerzyk na słodycze, na razie czekam na dostawę ;)
 
A

ann han

Guest
O to ja też dorzucę jeszcze jeden sklep, gdzie można kupić rzeczy do domu. Sklep, który chcę polecić zajmuje się przede wszystkim sprzedażą mebli, dlatego, jeśli ktoś chce kupić bardzo dobre i stylowe meble polecam sklep www.esmebel.com. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie i stół i regał:)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Ja ze swojej strony mogę polecić sklep myin.pl. Często kupuję tam dodatki, bo są bardzo gustowne i dobrej jakości. Jeśli szukam czegoś niepowtarzalnego, to szukam właśnie tam. W dodatku nigdy się nie martwię, bo mają dość szybką wysyłkę - więc swoje zamówienie mam u siebie już po kilku dniach. Kiedyś też byłem nieprzekonany do zakupów przez internet, ale z czasem, kiedy właśnie zacząłem tam kupować, to się przekonałem :)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o artykuły gospodarstwa domowego, to polecam redcoon.pl. Bardzo fachowy sklep, ze świetną profesjonalną obsługą. A co najważniejsze tani i da się w nim kupić dosłownie wszystkie sprzęty kuchenne. Mają też ogromy wybór rtv i różnych innych domowych sprzętów: ogrzewania, klimy, akcesoriów ogrodowych. Warto zajrzeć.
 

femmefatale

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z wieloma poprzednimi wypowiedziami o tym, że w necie rzeczywiście taniej (nawet ponad 20%). Możliwość oddania towaru w ciągu 10 dni (zwykle), często też odebrania i sprawdzenia towaru w wyznaczonych miejscach dodają odwagi. Jeśli ktoś ma potrzebę zobaczenia produktu "na żywo", warto przejść się do sklepu, potem z zapisanym modelem kupić w internecie o wiele taniej. Oczywiście warto też poczytać ewentualne opinie o sklepie internetowym, jeśli nigdy się z nim nie zetknęliśmy. Wiele pieniędzy można zaoszczędzić kupując w necie, nawet wliczając koszty przesyłki. Często są też różne kupony, wyprzedaże, obniżki i inne promocje. BB)
 

Aandziula

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam

Ja ostatnio zrobiłam zakupy w poniższych sklepach i jestem zadowolona, ceny o wiele niższe niż w sklpach stacjonrnych

Krany:
http://www.ar-sanit.pl

Płytki:
http://www.plytki24.pl

Oświetlenie
http://www.cudownelampy.pl
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja lubię media markt, do tej pory mi się wydawało że istnieją tylko stacjonarnie, ale natknęłam się na sklep medialux, który wydaje się być wirtualnym odpowiednikiem sklepu nie dla idiotów;) Tylko nie wiem dlaczego nazwali go inaczej? Co o tym sądzicie?
 
R

rusalka_lesna

Guest
Wiesz no być może Media Markt założył sobie coś w rodzaju sklepu internetowego, teraz sklepy, firmy tak robią. Dziwne jest tylko, że pod inną nazwą, no ale może po prostu nie chcieli żeby identyfikować tych dwóch sklepów ze sobą.
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Witajcie, zgadzam się z dudeczką, że ludzie wciąż boją się zamawiania w internecie bez wcześniejszego dotykania.Ja zaryzykowłam raz i teraz bardzo często wyszukuję sobie coś w interncie. Jeśli chodzi o agd lub rtv to zawsze sprawdzam magicznąplanetę.pl, bo oni mają szeroką ofertę i chętnie doradzą, jak ktoś się zastanawia. Ostatnio np. zamówiłam depilator, teraz zastanawiam się nad pralką. Właściwie to przekonuję mamę, żeby tę pralkę zamówić w magicznejplanecie, bo jest naprawdę dużo taniej. Pozdrawiam wszystkich kupujących w sklepach internetowych :)

Społeczeństwo dorasta to takich decyzji i tak szybko dość gonimy resztę krajów bowiem coraz więcej osób zauważa, że to co "na ekranie" nie gryzie i faktycznie
można zaufać danemu portalowi czy też swobodnie siedząc w domu kupić produkt dostępny w magazynie na drugim końcu świata etc;)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że już dogoniliśmy. Przynajmniej nasze pokolenie. Może nasi rodzice jeszcze odnoszą się z rezerwą do zakupów internetowych, ale my przecież już nie. Jedyne czego się czasem obawiam, to aukcji. Bardziej po prostu ufam sklepom. Prędzej kupię na aukcji książkę, niż na przykład jakiś sprzęt agd. Od tego mam swój ulubiony i sprawdzony sklep 1komp.pl. Tani i z dużym wyborem.
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
A ka szukałam ostatnio frytkownicy w internecie (nie będę przecież za tym jeździć, hehe) i trafiłam na wirtualną wersję media marktu: media lux. Nie wiem czemu zmienili drugi człon nazwy, ale sklep wygląda jak media marktowy. Oferta też ta sama. Chyba mi umknęło otwarcie, ale wydaje mi się że w ogóle nie było żadnej akcji promocyjnej z tym związanej. Wiecie coś o tym?
 
K

kolakoka

Guest
Jejku zakupy przez internet to jest mega wygoda. Ja tam nie lubię się przeciskać w tłoku między sklepowymi
półkami i dodatkowo wyczekiwać w kilometrowych kolejkach do kas. Masakra jakaś.
Zdecydowane bardziej wolę kupować w sklepach takich jak 1komp.pl (to w kwestii wszelkiego zaopatrzenia
domu w sprzęty różnorakie) z dostawą do domu i nie wcyhodząc z niego. A i zaoszczędzić można
 

ko-rnik

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja dolisty dołącze IdealMeble. Można tam kupić meble znanych projektantów i repliki ich mebli. Dzięki temu można mieć przepiękne meble duuuuuuuuuużo taniej
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jejku zakupy przez internet to jest mega wygoda. Ja tam nie lubię się przeciskać w tłoku między sklepowymi
półkami i dodatkowo wyczekiwać w kilometrowych kolejkach do kas. Masakra jakaś.
Zdecydowane bardziej wolę kupować w sklepach takich jak 1komp.pl (to w kwestii wszelkiego zaopatrzenia
domu w sprzęty różnorakie) z dostawą do domu i nie wcyhodząc z niego. A i zaoszczędzić można

Dlatego lepiej zawsze patrzeć i tu i tam, jak zakupów dokonywałem przez internet na maximedia to na początku
też wydawało mi się to obce, dziwne jakieś. Kwestia podejścia do sprawy, potem zmienia się pogląd na taką
formę wydawania pieniędzy, dobrze piszesz "brak kolejek" etc. jest to istotne, nie trzeba też się ruszać
z domu a czasem więcej można się dowiedzieć z infolinii niż od osoby, która stoi przy półkach i jest odpowiedzialna
za pomoc /jak w normalnym sklepie/. :eek:k:
 

naturat

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
1
ja do listy dorzuce sklep neonet.pl, kupilem pare drobnych sprzetów AGD i jestem jak na razie bardzo zadowolony
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja na te święta swojemu facetowi znalazłam fajną szczoteczkę elektryczną tutaj http://prezenty.swieta.wp.pl/linie.html w cenie naprawdę przystępnej więc mam nadzieję, że prezent będzie trafiony i użytkowany :D
 

lionking

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja polecam sklep magicznaplaneta.pl na pewno coś dla siebie znajdziecie:) warto spojrzeć na artykuły promocyjne, są wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Dla mnie największą zaletą e-sklepów jest dostawa do domu i oszczędność czasu:)
 

Promocnik

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja znam www.extrapunkt.pl Kupowałem u nich ostatnio komodę i jestem bardzo zadowolona. Jest to firma godna zaufania, co potwierdza najnowszy ranking pisma Meble Plus. Sklep Extrapunkt.pl znalazł się wśród najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Rewelacja!
 
Do góry