zakupy przez internet

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ja ostatnio zawsze taruję się serwisem www.carmeno.pl
mają ogromny wybór prezentów z różnych okazji. do tego podają Top listę najlepszych sklepów a teraz jeszcze jest konkurs z nagrodami za kwotę 300zł :D
 

słowik80

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jak już tak mocno odchodzimy od tematu majsterkowania to dorzucę jeszcze jeden fajny sklepik z tuszami do drukarek. E-atramenty.pl Ja tam zawsze kupuję bo w normalnych sklepach nie mogę nigdy znaleźć tak owych, tam je zawsze mają. Ogólnie ceny bardzo niskie i ogromny wybór. Poza tym nie tracę kas na dojazdy do sklepu.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
A ja ostatnio wlazłam na tanio.pl i muszę przyznać, że na serio fajnie się tam szuka zwłaszcza prezentów (troszkę okazji się zbliża), bo są podzielone na kategorie :)
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Dobrym pomysłem na prezent są też dodatki do mieszkania. U mnie się ostatnio namnożyło młodych małżeństw, ale znalazłam fajny sklep z dodatkami i akcesoriami, myin.pl. W sezonie świątecznym na pewno się przyda ;)Mają bardzo duży wybór oryginalnych produktów dobrych firm, niektóre nie spotykane gdzie indziej.
W ogóle, wciągam się bardzo w zakupy internetowe, więc w tym roku będę zaopatrzona w prezenty świąteczne z dużym wyprzedzeniem ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
fakt że na tanio jest spory wybór, duży asortyment ale tam porównujesz a jak chcesz coś znaleź konkretnego, ze względu np. na zainteresowania czy wiek, czy kasę to na http://www.carmeno.pl jest to fajnie podzielone. zresztą fajne mają też konkursy... np. Kto najbardziej szarpie Twoje nerwy :D
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Ja planszówki to tylko na REBEL.pl :)
A takie prezentowe sklepy to ogromne ułatwienie teraz, trzeba przyznać... Zwłaszcza, że nie trzeba biegać po sklepach, cisnąć się w tłoku i walczyć o ostatnią sztukę z kimś, kto ją wcześniej złapał :p
 

sweetdevil

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Oj zakupy przez internet to jest coś co uwielbiam. Wszystko jest w jednym miejscu i wybierasz sobie tylko adres sklepu z takimi artykułami jakich w danym momencie potrzebujesz. Ktoś to wymyślił zakupy przez internet to bardzo mądra osoba. Doceniają to osoby np takie jak ja, co nie lubią-wręcz nienawidzą zakupów w stacjonarnych sklepach. Ostatnio np chciałam zakupić do domu wagę, bo postanowiłam zrzucić parę kilo i ogólnie kontrolować moje kilogramy. Znalazłam taką jak chciałam: http:/ /fabrykaform.pl/Soehnle_waga_lazienkowa_pharo-p3108.html. Dowóz do domu-poprostu genialnie. Wybierasz, kupujesz i jeszcze do domu dostawa. I takie zakupy to ja mogę codziennie robić :)
 

Molyy

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja od jakiegoś czasu jeśli tylko jest taka możliwość to zdecydowanie wybieram sklepy internetowe. Ne trzeba wychodzić z domu, spokojnie można sobie wszystko obejrzeć, dopytać się mailem jak się ma jakieś wątpliwości. Tez tak jak maggiex mam sklep RTV AGD, w którym zazwyczaj kupuję megamedia.pl naprawdę spory wybór i można trafić na atrakcyjne ceny.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
sweetdevil - zgadzam się w 100% z tym co napisałaś :D Nic dodać, nic ująć :D
Molyy - ja na megamedia kupowałam aparat fotogrficzny i też sobie chwalę :) Jak już odłożę kaskę na mikrofalę to też będę po internecie buszować, bo przecież po prostu warto zapłacić mniej :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja zbieram się do zakupu tostera i kilku części do komputera. Przynajmniej te części do komputera kupię necie, bo taniej
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
A toster czemu nie przez net? :) Takie fajne śmieszne tosterki kiedyś widziałam w jakimś e-sklepie :D Może się rozejrzyj jednak :)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Pewnie, czemu nie? Toster jak najbardziej też możesz kupić przez internet;) Polecam sklep http://megamedia.pl/
Ja skompletowałam u nich prawie wszystkie sprzęty agd od czajnika po zmywarkę. Mają bardzo szeroką ofertę tego typu sprzętów i jeszcze rtv, armatury, aparaty fotograficzne, nawigacje. Bardzo fachowy sklep, polecam.
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Także jestem zdania, że jeśli znamy sprawdzony sklep, polecony przez naszych znajomych to warto robić zakupy przez internet. Poza tym wychodzi dużo taniej i na pewno wygodniej. Od kilku miesięcy robię zakupy agd i rtv na electro.pl i póki co nie mam powodów do narzekań. Obsługa bardzo fachowa. A konsultanci sklepu chętnie odpowiadają na każde pytanie. Pozdrawiam:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ostatnio jak patrzyłam w sieci na przeglądarki cenowe to zauważyłam pewną prawidłowość, że sprzęt AGD np odkurzacze LG czy pralki zdecydowanie taniej wychodzą kupione przez internet. Dlatego ja się nie boję kupować przez neta. jak mam zaoszczędzić to wolę poczekać dłużej. a co do macania... wystarczy iść do sklepu, obejrzeć a potem zamówić przez internet. proste :D
 
I

impresja_switu

Guest
Na megamedia.pl możesz zrobić całe zakupy rtv agd i będziesz na pewno zadowolona, bo ja jestem żywym przykładem że to pożądny sklep. Ja jak najbardziej jestem z nich zadowolona. Kupiłam u nich ekspres ciśnieniowy do kawy i lodówkę pod zabudowę do kuchni. Ni było najmniejszych problemów z dostawą i wszystko było sprawnie zorganizowane. Ponadto maja różne promocje i ceny konkurencyjne także na pewno będziesz zadowolona. Bardzo miła obsługa i łatwy kontakt mailowy.
 
A

angie12

Guest
Ja przekonałam się ostatnio do aukcji internetowych. Znajomi polecili mi dobij.to i już po krótkim czasie udało mi się kupić sprzęt audio za kilka złotych. Fajnie się bawiłam, nie straciłam dużo kasy i skorzystałam. Polecam wszystkim:)
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Bardzo często zaglądam na magicznaplaneta.pl. Sklep ma naprawdę ogromny asortyment, wiec za jednym zamachem kupiłam tam baterię do pilota i odkurzacz. Poza tym, rzecz, która bardzo mi odpowiada to to, że transport jest z monitoringiem. To bardzo ułatwia sprawę w momencie dużych zakupów, bo ja zawsze się denerwuję czekając na kuriera.
 
Do góry