zakupy przez internet

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dobrze się przejść do sklepu i pomacać :p Ja ostatnio zamawiałem cały komputer przez sieć w esc.pl. Kiedyś innym bardzo dobrym sklepem komputerowym był znak.pl. Zakup trochę mnie kosztował, ale nie żałuję, w sklepie pewnie zapłaciłbym trochę więcej. Ale warto wcześniej sprawdzić opinie sklepu, żeby się ni naciąć.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Jasne, najfajniej, że większość sklepów oferuje możliwość zostawienia komentarzy klientom, albo w necie można znaleźć wypowiedzi internautów na ten temat :) Jak się sprawdzi to się nie straci :) I tak jest ze wszystkim :)
 
A

Alternative Trippin

Guest
Tak się wymieniacie tymi linkami komputerowymi, muzycznymi, to ja może dla odmiany wrzucę sprawdzony sklep sportowy, może komuś się przyda :) - sklep-presto.pl. Zamawiałem stąd kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli. No i przede wszystkim, mają taki asortyment, że jest w czym wybierać. Polecam.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
A pewnie :D Przyda się i taki ;) W sumie faktycznie dość atrakcyjna oferta, szkoda, że więcej snowboardowych rzeczy nie ma...
 

chuchro

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Zakupy przez Internet - a owszem! I to bardzo chętnie:) Kilka razy się zawiodłam, ale z racji, że jest to bardzo wygodna i szybka forma. Do tego stopnia, że kupiłam ostatnio nawet TV. Zanim to się stało byłam trochę sceptycznie nastawiona, ponieważ taki zakup to już coś poważniejszego i trzeba się nad tym dobrze zastanowić. Wybrałam sklep hiperokazja, zwracając szczególną uwagę na niskie ceny, ale też na opinię koleżanki o szybkiej przesyłce. Zamawiałam w piątek - czekam jutro lub pojutrze na mój zakup:)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Mmm :D No to super :D A jaki telewizorek, jeśli można wiedzieć? :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja w tym tygodniu mam nadzieję, że będę w końcu głośniki zamawiał w necie. Nie mogę po prostu wytrzymać, jak nic mi nie hałasuje w pokoju :p No chyba, że w sklepie będą podobne ceny, najgorsze są te 2-3 dni jakie trzeba czekać na dostawę:p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Oj, cierpliwości trochę :) Na pewno nie zaszkodzi, a jaka frajda będzie potem :) A masz już coś upatrzonego?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
W sumie nic specjalnego. Tutaj szaleć nie będę :p Chociaż widziałem ciekawe głośniczki:
razer-mako.jpg

ale cena ok. 1000zł, więc stanowczo nie dla mnie:p Pewnie kupię jakieś creative 5+subwoofer.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Osz kurka! :D Genialne! :D Ale cena faktycznie niezbyt przystępna xD Zwłaszcza za 2.1 :p
To brakuje tylko jakiegoś wypasionego tv i kino domowe jak znalazł będzie :p Ostatnio coś czytałam, że te ramki po bokach ekranu zaczną znikać...
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
No no no Luphis jaki design :eek:k: Czaderskie te głośniczki. A wracając do tematu zakupów, zdecydowanie tak !!! Nie widzę chyba bardziej korzystnej możliwości. Niższe niż w sklepach stacjonarnych ceny, zawsze chętna do pomocy obsługa, raty, przeważnie dłuższa niż normalnie gwarancja, często możliwość zwrotu towaru w razie niezadowolenia i błyskawiczna obsługa. Dla mnie właśnie jedną z najważniejszych zalet e-zakupów jest profesjonalizm obsługi (zwłaszcza jak kupuję coś o czym mam marne pojęcie). Dlatego ja Wam polecę wasserman.pl. Mają tam praktycznie wszystko co potrzeba do sieci bezprzewodowych i nie tylko. Oprócz anten, konwerterów, sieci lan, mają także sprzęt RTV, aparaty, laptopy czy nawigację. Na a wszystko opisane w taki przystępny sposób, że nawet laik jest w stanie zbudować domową sieć z dostępem do neta ;)
 

neciczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Droższe rzeczy takie jak AGD najlepiej sprawdzić najpierw na porównywarkach, bo różnice cenowe są naprawdę spore. Mebelki są całkiem ciekawe w IKEI.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
No ale do IKEI trzeba pojechać ;) Bo przez net chyba jeszcze nie można zamawiać... Grunt, że faktycznie jest to ogromna oszczędność :) Teraz książki kupuję - około połowa ceny rynkowej - dla mnie bomba :eek:k:
 

neciczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
No niestety trzeba pojechać :) My zrobiliśmy sobie w wakacje wycieczkę jednodniową tylko po to, żeby tam pojechać.
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Ja już sporo rzeczy kupiłem na multizakupy.pl i jestem zadowolony z ich usług - głównie ze względu na profesjonalną obsługę i brak większych problemów z dostawą. Warto sprawdzać promocje, które mają w sklepie, bo może się okazać, że dają akurat spory rabat na materiały, czy wyposażenie, którego szukacie. Można zaoszczędzić trochę pieniędzy i mieć towar wysokiej jakości.
 

słowik80

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
No to ja też Wam podrzucę ciekawy link esmebel.com Znajdziecie tam ciekawe mebelki z drewna, co najciekawsze możecie sobie wybrać na jaki kolor chcecie żeby je Wam pomalowali. Solidne wykonanie, wiem co mówie, sama mam takie w domu. Jeżeli chodzi o cene to długo szukałam tańszych i nic nie znalazłam.
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy już ktoś pisał o electro.pl. Szukam tam właśnie prezentu ślubnego, a słyszałam wiele pochlebnych opinii zwłaszcza na temat obsługi i sprawnej dostawy. Podobno można zasięgnąć porady także przez infolinię. Może ktoś już tam coś zamawiał?
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio polubiłam zakupy mebli przez internet. Znudziły mnie już "ikeowskie" rozwiązania i zainteresowałam się meblami ekologicznymi z drewna. Np. na esmebel.com mają piękne meble w dość przystępnych jak na naturalne drewno cenach. Szczerze polecam. :)
 

neciczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
"A opłacało się chociaż?"
Znajomi kupili ławę do salonu, a ja raczej drobiazgi typu świeczki zapachowe, kocyk itp.

"Szukam tam właśnie prezentu ślubnego"
U mnie i wśród znajomych ostatnio panuje moda na dawanie pościeli w prezencie :) Fajna sprawa, bo zazwyczaj szkoda kasy na pościel droższą niż 100 zł, więc taki prezent jest dość "luksusowy" ;-)
 
Do góry