zakupy przez Internet-co sądzicie?

marhita

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
takie zakupy to mega wygoda i oszczędność czasu. Jasne, że jest ryzyko, dlatego najlepiej kupowac w zaufanych sklepach i czytać wcześniej opinie o nich. Zresztą w razie czego można zgłosić sprawę na policję, jak np. sprzedawca na allegro nas oszuka na większą kasę.
 

KAIRA

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
w wojasie albo venezi nigdy nic nie zamawiałam, bo buty wolę jednak przymierzyć, ale czesto kupuję na zalando i na mosquito i zawsze wszystko przychodzi na czas, nie ma też problemu z ew. zwrotem.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja jestem jak najbardziej za. I co raz częściej tak kupuję. Jest to mega wygoda. Ostatnio znalazłam fajną stronkę netmoda i teraz tam zamawiam. Zamówiłam sobie fajne body z nadrukiem :)
 

martagru

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
marhita napisał:
takie zakupy to mega wygoda i oszczędność czasu. Jasne, że jest ryzyko, dlatego najlepiej kupowac w zaufanych sklepach i czytać wcześniej opinie o nich.
dokladnie tak ! ja zawsze zamawiam w sklepach polecanych mi przez rodzine i znajomych :) wszyscy duzo kupujemy w internecie wiec sprawa ulatwiona :)
 

DenimKing

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem jak najbardziej warto robić zakupy w sklepach internetowych i nie chodzi tylko o odzież czy obuwie, ale o całokształt. Poza tym wiarygodność danego sklepu zwiększają pozytywne opinie, nawet wśród naszych znajomych bo przecież poczta pantoflowa to pierwsze źródło informacji :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Dlatego fajne są takie fora gdzie ludzie mogą polecić jakieś nowe, sprawdzone stronki których inni jeszcze nie znają :)
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Bardzo często zamawiam ubrania przez Internet. Najczęściej na stronie Netmoda.pl, bo znajduję tam fajne rzeczy w korzystnych cenach. A na przesyłkę nie czeka się długo, więc jest do zdecydowanie wygodniejsza dla mnie forma zakupów :)
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
To zależy co. Niektóre rzeczy zdecydowanie wolę na żywo: dotknąć i przymierzyć. Mam wtedy pewność, wiem czy warto za coś zapłacić czy nie. A nieraz wolę nie tracić czasu i zamówić cos przez internet.
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
dla mnie wybor jest prosty, odkad odkrylam, ze niektore rzeczy ciezej znalezc poza internetem chcialam kupic zegarek zorbilam research i znalazlam miugo.pl, moge wybrac jaki tylko chce i laczyc wzory (tzn. paski/tarcze/kolory), dostaje to ladnie zapakowane z w srodku mam tez dodatkowe prezenty. a, i znizke. wiec no, tego typu akcji nie ma normalnie w sklepach stacjonarnych (albo ja nie trafilam), wiec wybieram net. ;)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Jak dobrze, że to wszystko już się tak rozwinęło, że można robić zakupy nie wychodząc z domu :) kiedyś to było nie do pomyślenia :)
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
To wygodna opcja, chociaż nadal mam obiekcje co do kupowania artykułów spożywczych i ubrań przez internet. Ale szukanie i kupowanie prezentów, kosmetyków, książek, gier czy nawet mebli to jak najbardziej :) Jak kupowałam zegarek w prezencie to skorzystałam z oferty sklepu zegarownia.pl i się nie zawiodłam :) To samo jeśli chodzi o zamawianie rzeczy z Allegro czy sklepów typu Mediaexpert. Super ułatwienie i oszczędność czasu :) Przeglądarki sklepów internetowych są coraz bardziej rozbudowane i coraz dokładniejsze, więc szybko można znaleźć to, co akurat nas interesuje:)
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
A co z zakupem obuwia ? Ja mam fajny sklep obuwniczy w którym kupuję obuwie oczywiście skórzane. W z tej strony można kupić bardzo fajne obuwie i mega wygodne.
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
W moim przypadku buty muszę najpierw przymierzyć, ponieważ mam bardzo wąską stopę i często okazuje się, że na mojej nodze nie prezentują się tak zjawiskowo jak na zdjęciu :D
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o ponadczasowej porcelanie ? Ja jakiś czas temu odkryłam salon porcelany na Kościuszki 13 u Pani Beaty Górski i tam można znaleźć bogaty wybór markowej porcelany, szkła, sztućców, a także luksusowych garnków ceramicznych oraz patelni
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
Bardzo często kupuje przez internet, głównie ubrania i buty. Najczęściej buty zamawiam poprzez zalando bądź sklep internetowy luxusowi.pl. A jeżeli chodzi o ubrania to najczęściej korzystam z ofert sklepów internetowych danej sieciówki. Bardzo mi odpowiada taka forma zakupów ponieważ nie muszę nigdzie jeździć ani stać w kolejkach.
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
Uważam, że w zakupach przez internet nie ma niczego złego :) Ostatnio dorwałam boską parę balerinek z kolekcji casadei w sklepie internetowym luxusowi.pl . A to wszystko przez moją koleżankę, która u nich zamówiła identyczne buty tylko, że czarne :) Póki co pogoda nie pozwala mi ich przetestować, ale mam nadzieje, że od poniedziałku się to zmieni.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Zakupy przez internet są znacznie wygodniejsze a zawsze możesz zrobić zwrot np. na zalando gdzie na zwrot masz aż 100 dni, poza tym nawet 14 dni na zwrot to wystarczający czas. Jednak spożywcze wolę robić osobiście :p
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja myślę, że w dzisiejszych czasach to już standard. Rzeczywiście klika lat temu sama się obawiam jak nie znałam sklepu, a im cena była korzystniejsza dla mnie, tym moje podejrzenia się nasilały... Teraz mam sprawdzone miejsca: kosmetyki, perfumy, nawet buty kupuje przez internet. Teraz pracując z domu łatwiej mi odebrać paczkę od kuriera i sprawa załatwiona, że już o możliwości porównania cen nie wspomnę.
 

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0
Też się już przerzuciłam na internetowe - ubrania, kosmetyki, elektronika. Nie mówię, że 100% zakupów jest przez internet, ale z tych działów już większość. Jedynie artykuły spożywcze wybieram zawsze sama. W ciągu kilku lat sprawdziłam kilka takich internetowych sklepów i mam już swoje ulubione, jestem z nimi spokojna :)
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Dla mnie niektóre miejsca to już taki standard, że czuję się jak u siebie;-) Ostatnio zaopatrzyłam się przy okazji black friday w perfumy mam załatwioną kwestię prezentów świątecznych dla kobiet w mojej rodzinie;-) Jest mi mega wygodniej, chociaż czasem mam wrażaenie, że więcej kupuję bo klikam porównuję i mam więcej czasu na decyzję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry