zakupy przez Internet-co sądzicie?

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ja kupuję tylko przez internet i to w sklepach zagranicznych, bo w polskich sieciówkach zwyczajnie nie mogę znaleźć nic, co by mi się spodobało.
 
S

sucharki

Guest
zawsze bałam się kupować z zagranicznych stron... nie wniosę chyba nic nowego w ten wątek, bo kupuję jak większość na allegro, w tesco
 

kalllina33

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Kupiłam bratu sweter Tommy'ego Hilfigera za 149 zł przez gruper. Był zadowolony, sam sobie wybrał kolor.
Na zagranicznych stronach nie kupuję, nie znam dobrze języka, a nawet jeśli wszystko jest dla mnie zrozumiałe i czytelne, to zawsze mam obawy, że w razie problemów pieniądze przepadną. Wolę polskie portale.
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja dużo kupuję w sklepach internetowych, ale i tak w pierwszej kolejności szukam na porównywarkach, takich jak okazje.info - mam olbrzymi wybór, a jak mi się coś bardzo spodoba to od razu przechodzę do sklepu internetowego, w którym jest najlepsza oferta :) W sumie to juz nie pamiętam, kiedy kupowałam w sklepie tradycyjnym :)
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Dla mnie najważniesza przy zakupie nie jest cena ale opinia o danym sklepie. Wolę trochę doplacić ale mieć pewność, iż nie będzie z danym sklepem wiekszych problemów.
 
C

charlotte1991

Guest
Zdecydowanie wolę kupić w sklepie niż przez internet juz nie raz sie nacielam
 
C

C_S_

Guest
Zależy jeszcze co kupujemy,bo większość rzeczy można przymierzyć w sklepie stacjonarnym,po czym zamówić ten sam model w sklepie internetowym,gdzie będzie taniej. Tak często można zrobić w przypadku zakupu butów. Podstawa to też trafić na dobry i godny zaufania sklep internetowy.
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Głównie w sieci kupuję różnego rodzaju sprzęty czy też książki, gry.
Ubrania bardzo, bardzo żadko. Nie mam typowej figury, więć wolę przymierzyć przed kupnem.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Ja nie rozumiem jak można kupować ubrania czy też buty. Przecież rozmiar rozmiarowi nierówny i zawsze trzeba przed zakupem przymierzyć czy to ciuch czy buty.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Master557, nie zawsze ;) Przy ubraniach prawie zawsze są podane dokładne wymiary takie jak biust czy talia, a co do butów - faktycznie ryzyko, ale np. ja kupuję na japońskich stronach, a tam numer buta odpowiada długości stopy :p
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja przez sieć nie kupuje ubrań, niestety wysoka jestem i szczupła i chociaz wydawac by się moglo, że wszystko powinno leżeć super, to jednak muszę mierzyć przed. Kilka razy zamawialam przez siec i wszystko wylądowało w szafie mojej mamy :D
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Blissful napisał:
Ja przez sieć nie kupuje ubrań, niestety wysoka jestem i szczupła i chociaz wydawac by się moglo, że wszystko powinno leżeć super, to jednak muszę mierzyć przed. Kilka razy zamawialam przez siec i wszystko wylądowało w szafie mojej mamy :D
Mi też nigdy nie udało mi się nic kupić w interecie z ciuchów coś co by później pasowało. Nie mówiąc już o tym, że w tej chwili jest masę chińzsczyzny, która ma numerację z kosmosu.
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
różnie to bywa z zakupami przez internet, generalnie nie obawiam się przed tego typu transakcjami.. w końcu to już nie rok 2000 czy nawet 2005 :) dawno nic nie kupowałem, ale mam w planie kupić sobie buty do biegania na nowy sezon. ostatnio w rzeszowie otworzyli zajebisty sklep sportowy Erke, póki co jedyny w Polsce, dlatego czekam na zakupy online, już sobie wypatrzyłem swoją parę heheheh :D
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja kupuję często i dużo:) niestety minus jest taki że w sklepie stacjonarnym jeszcze panuja nad wydawaną kwotą, a przez neta się opanowac nie potrafię
 

Jaronka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja uwielbiam robić zakupy przez internet. Zawsze sa wszystkie rozmiary i kolory :p. To mi pasuje bardziej niż uganianie sie po sklepach.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
A jak dobierasz sobie rozmiary? Przecież w normalym sklepie ciężko jest coś dopaswać.
 
K

KamilKA01

Guest
Ja nienawidzę chodzenia po galeriach, a poza tym ostatnio wydaje mi się, że wszystko tam jest jednakowe, szare i nieciekawe. Kupuję w większości sukienki w AISO COLLECTION mają sklep internetowy ostatnio taką zakupiłam :)

Jak się do nich zadzwoni to podają dokładne wymiary od konkretnego puntu do punktu i jesteś w stanie sobie do dobrać do siebie. trzeba tylko znać swoje wymiary i najlepiej telefonicznie się poradzić
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja lubię robić zakupy tylko w sprawdzonych sklepach, gdzie podają dokłądnie wymiary tak by dane spodnie czy bluzka pasowały :) bo sam rozmiar niczego nie daje.
 
Do góry