zakupy przez Internet-co sądzicie?

StylowaOla

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię kupować przez internet. Kupuję właściwie wszystko, poza sprzętem elektronicznym. To wielka oszczędność czasu, a też niektórych ubrań, które znajdziemy w sieci, nie ma w sklepach stacjonarnych. W ten sposób mam okazję kupić coś naprawdę oryginalnego. Przez Internet szczególnie lubię kupować bluzki damskie wizytowe oraz sukienki polskie, których właściwie nie ma w większości galerii handlowych.
 

joannabr

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowanie kupuje przez neta, najbardziej lubie chyba sklep Limango. Mogę sobie spokojnie wybierać, przebierać i przeglądać. Nie mecze sie w kolejce do przymierzalni, a znam swój rozmiar, wiec nie mam problemu z jego dobraniem i sprawdzeniem.
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Saszca napisał:
Ja to się mega boję kupowac przez internet, i tu nie chodzi ze bedzie za duze czy za male tylko ze w rzeczywistosci to wyglada inaczej niz na zdjeciu,
Prawo gwarantuje Ci 10 dni na zwrot bez podawania przyczyn ;)
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja kupuję. Kilka razy nie wypaliło, ale ogólnie jestem zadowolona z większości łupów. Często robię też tak, że jeśli mam SALE w danym sklepie to najpierw sprawdzam w internecie co mnie interesuje, a później idę do sklepu stacjonarnego po konkretne rzeczy.
 

Kam1984

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwielbiam robić zakupy przez Internet, i tylko robię wirtualne zakupy ;) Polecam zakupy w sklepie w Poznaniu, można też kupować wirtualnie w Cybini :)

Pozdrawiam Wszystkich Formułowiczów
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Mi się tylko raz zdarzyło, że zamówiona sukienka różniła się kolorem od zdjęć. A tak to zawsze przychodzi mi to co zamawiam. Aktualnie mam chyba z 14 paczek z Aliexpress w drodze :D
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Kupuję przez internet sprawdzone rzeczy, jeśli na przykład widziałam coś na kimś mogłam dotknąć i sprawdzić jakość. Parę razy się zdarzyło, że na zdjęciu coś wyglądało super, a dostawałam zgoła co innego...Ale zakupy przez internet to na pewno wygoda!
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja w takich sytuacjach po prostu odsyłam zamówienie. I nigdy nie mam z tym problemów.
 

Wiktor 123

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli Panie pozwolą, że się wypowiem :) to np. moja dziewczyna ostatnio kupuje wyłącznie przez internet. Wszystkie jej sukienki czy bluzki przychodziły na czas i w odpowiednich rozmiarach, które mogła wybrać na podstawie swojego przeciętnego rozmiaru. Jedyne co mogę powiedzieć od siebie to ich produkty są naprawdę świetne i bardzo podkreślają kobiecą urodę, więc dziewczyny zapraszam :D
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ja kupuje praktycznie tylko przez internet. Kiedy widzę te niesamowite kolejki w sklepach, a na dodatek kiepskie możliwości wyboru ze względu na rozmiar to dziękuję. Internet to szybka i wygodna opcja. Żyjemy już w takich czasach, że w sumie ciężko o jakieś wielkie oszustwo, a prawo pozwala nam wszystko zwrócić bez podawania przyczyn. Moje ulubione sklepy to na pewno klasyki jak Reserved, Zara czy czasem Zalando, chyba nie trzeba przedstawiać. Gustuję jednak też w czymś mocno niestandardowym jak Mr.Gugu&Miss Go - bardzo ciekawe grafiki w dobrej jakości i w sumie przystępnej cenie. Godne polecenia dla bardziej "odważnych" :tongue:
 

kasia8907

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
2
Ja uwielbiam robić zakupy przez internet. Bardzo często zamawiam różne koszulki z nadrukiem lub bluzy na stronie Allprints.
Dzięki internetowi można znaleźć rzeczy w najniższych cenach i porównać z ofertą innych sklepów.
 

slimcamelia

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo często korzystam z zakupów przez internet szkoda mi czasu na bieganie po sklepach, po za tym nie ma takiego wyboru, mam kilka sprawdzonych sklepów ebieliznasklep z bielizną i tylko raz źle trafiłam ale odesłałam i bez problemu.
 
K

kawann

Guest
NIe zdarzyły mi się zadne przykre sytuacje jak robiłęm zakupy przez internet! Jak duza wartość artykułu to po prostu biorę wtedy za "pobraniem" i płacę przy odbiorze - otwieram paczkę np. przy kurierze. Normalne procedury. Ja kupuję zawsze przez internet bo mam większe prawa wtedy a i szukam tam gdzie jest niedroga wysyłka. Jak kupuje książki to np. w inbook.pl gdzie mają wysyłkę za 3,99 ! U zywkłego sprzedawcy nie mam żadnych praw a w interncie wiecej :) a no i kupuję w sparwdzonych miejscach z poztywnymi opiniami :)
 

kasia8907

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
2
Bardzo dużo i często zamawiam przez internet. Pracuję w biurze (tymczasowo), dlatego w wolnej chwili przeglądam strony sklepów internetowych. Czekam właśnie na kuriera, który ma mi przywieść torby bawełniane z nadrukiem . Nie mogę się już doczekać ! :)
 

Ewikar

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Uwielbiam sklepy internetowe i bardzo często robię w nich zakupy. Najczęściej kupuję buty i ubrania czasami też dodatki. Jednym z moich ulubionych sklepów ostatnio jest goodlookin.pl ze względu na dość fajny asortyment w dobrych cenach. Do tego plusem kupowania tam jest bardzo szybka wysyłka co dla mnie czasem jest wręcz zbawienne :) No i zapomniałam mają tam ubrania plus size . W końcu znalazłam sklep, który ma ubrania w większych rozmiarach dzięki czemu bez problemu kupuję coś fajnego.
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja bardzo lubię sklepy internetowe, nie trzeba wychodzić z domu i szukać ubrań po wieszakach. zamawiam też często perfumy, bo są dużo tańsze, no i mój numer jeden - karmę dla psa w worku 15 kg :D
 
Do góry