zakupy przez Internet-co sądzicie?

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet są znacznie wygodniejsze a zawsze możesz zrobić zwrot np. na zalando gdzie na zwrot masz aż 100 dni, poza tym nawet 14 dni na zwrot to wystarczający czas. Jednak spożywcze wolę robić osobiście :p

Pamiętaj, że możesz zamówić przez internet kilka par jednocześnie i przymierzyć wszystkie jak dojadą. Wybrać i odesłać te które nie pasują i sprawa załatwiona ;-). Z perfumami można do zamówienia dodać również próbki i bez otwierania dużego flakonu poznać zapach właśnie w taki sposób, a jak coś nie pasuje to odesłać flakon bez otwierania. Żyjemy w takich czasach że prawie każda branża musiała znaleźć sposób na sprzedaż w internecie bo inaczej by już nie działała. Z tymi dwoma branżami spotykam się najczęścij, więc moja wiedza opiera się na doświadczeniu.
 

Marcelja

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
No dobra a właśnie przeczytałam artykuł http://idaliastyle.pl/Drogeria-internetowa-czy-stacjonarna-–-jaka-jest-lepsza/ i pytanie do Was jak sobie radzicie z tymi zakupami w pandemii jak chciałoby się np nowy zapach albo szuka się porady o dobór jakiegoś kosmetyku do makijażu albo jakiegoś fajnego kremu? Macie jakieś sposoby jak to ogarnąć bez wchodzenia do sklepu stacjonarnego, czy spotkaliscie sie z tym, że w drogerii online ktoś wam doradzał na odległość?
 

WeraX

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Warszawa
Wybawieniem jest możliwość zwrotu bez podania przyczyny. Wiele sklepów ma darmową wysyłkę oraz oferuje darmowy zwrot (np SMART na allegro) i wtedy ryzyko nieudanych zakupów internetowych spada praktycznie do zera.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Pandemia przyśpieszyła trend ostatnich kilku lat- przenosimy się online, coraz więcej sklepów zamyka swoje sklepy stacjonarne, pozostawiając tylko te internetowe. Zauważyłam też, że duzo sklepów ma online o niebo większą ofertę niż stacjonarnie
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
49
Punkty reakcji
0
Pracuję w sklepie z droższą bielizną damską jako brafitterka, więc praca wymaga ode mnie wyglądu "na poziomie". Nie ubolewam, bo uwielbiam ubrania Mam kilka kolorów, w których czuje się dobrze i staram się kręcić wokół nich, żeby wszystko do siebie pasowało. Staram się wybierać dobre materiały, lecz czasem kupuję bubel - bo przecież taka piękna bluzka może jednak nie będzie taka zła jakościowo. No i po pierwszym użytku już żałuję, ale wtedy też od razu wystawiam na olx lub grupki sprzedażowe na Facebooku z danego butiku, w którym to kupiłam. Uważam, że w tej sferze nie stanę się minimalistką, bo byłabym bardzo nieszczęśliwa. Lubię mieć w czym wybierać w szafie. Głównie kupuje sukienki. Ubieram jedną rzecz na siebie i jestem już gotowa do wyjścia - pokazał się jedyny minimalizm w tej dziedzinie Jeżeli chodzi o budżet, tutaj raczej nie oszczędzam i daje sobie wolną rękę ;)
Mam kikla sprawdzonych marek, jeśli szukalibyście wygodnych jeansów polecam stronę
https://aj-clothes.com/

Można kupić tam klasyczne proste modele:
SpodnieAJ107M-1-768x1075.jpg
 
Do góry