zakupy na raty przez internet

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
zastanawiam sie nad zakupem kamery cyfrowej - troche ciezko dla mnie wylozyc naraz taka kwote ale istnieje mozliwosc zakupu na raty poprzez firme żagiel
nigdy wczesniej sie nie bawilem w raty przez net tak wiec chcialem sie zapytac o opinie tych ktorzy moze juz korzystali z uslug tej firmy
jakiekolwiek wskazowki sa mile widziane
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Raz kupowałem jakiś sprzęt za pomocą Żagla. Nie mam im nic do zarzucenia do tej pory.
 

marsuc

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Śląsk
ja również kupowałem ostatnio aparat foto, wszystkie formalności trwały tydzień czasu. Czyli ogólnie wszystko OK.
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
dzieki wielkie za pomoc - poszperalem tez na necie i innych forach - wiekszosc ludzi jest zadowolona z uslug tej firmy tak wiec chyba sie zdecyduje
pozdrawiam
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
jak narazie wszystko idzie sprawnie - wniosek wyslany przez net - jeden telefon - kilka minut i szybko mam zgode na kredyt
teraz tylko czekam na kuriera z umowa i pozniej na towar
podziele sie wrazeniami jak cala sprawa sie zakonczy
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
kurier z umowa z zagla byl w poniedzialek - dzisiaj otrzymalem wiadomosc od sprzedawcy ze dostal informacje o uruchomieniu kredytu - tak wiec teraz tylko wysylka kamery
ogolnie wszytsko sprawnie - udane zakupy na raty przez internet
 

truskaweczki2

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja również robiły zakupy przez żagla i jestem bardzo zadowolony ... na niektóre rzeczy nie mógłbym sobie pozwolić, a tak to mam :)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
zastanawiam sie nad zakupem kamery cyfrowej - troche ciezko dla mnie wylozyc naraz taka kwote ale istnieje mozliwosc zakupu na raty poprzez firme żagiel
nigdy wczesniej sie nie bawilem w raty przez net tak wiec chcialem sie zapytac o opinie tych ktorzy moze juz korzystali z uslug tej firmy
jakiekolwiek wskazowki sa mile widziane

Istnieje możliwość. Procent mają deczko zdzierski, ale jak się płaci terminowo, to od razu dzwonią z propozycją kredytu z obniżonym oprocentowaniem. W sam raz na zakup czegoś innego. Wlasnie kończę u nich płacić raty i nie było w sumie żadnych problemów.
 

Andrzej Baczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
123
Punkty reakcji
0
Dłużej trwa, musisz poczekać na kuriera itp ale to nic złego, spokojnie możesz robić tylko uważaj na strony na których kupujesz, mószą być sprawdzone.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Na co trzeba uważać biorąc coś na raty przez Internet? Są jakieś obostrzenia?
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
monaBETHA napisał:
Na co trzeba uważać biorąc coś na raty przez Internet? Są jakieś obostrzenia?
raty przez internet? pewnie i tak musisz iść do placówki uzupełnić formalności to najlepiej o wszystko dokładnie dopytaj
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
A właśnie, że nie. W niektórych sklepach internetowych, można normalnie dostać raty online, bez wychodzenia z domu.
 

Wiolaas

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
ale podpisujesz w obecnościu kuriera.
Często odmawiają kredytu, zależy na jaką kwotę.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja bralam kamerę na raty poprzez sygma bank, raty spłacałam w terminie więc nie miałam żadnego problemu z tym bankiem, jesli będziesz się stosował do głównej zasady jaką jest spłacanie kredytu w terminie nie powinieneś mieć żadnych nieprzyjemności.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Papiernik napisał:
A właśnie, że nie. W niektórych sklepach internetowych, można normalnie dostać raty online, bez wychodzenia z domu.
Walka o klienta przed sprzedawców, to lepsze warunki dla klientów. Sklepy, które chcą się liczyć na rynku oferują takie udogodnienia.

Wiolaas napisał:
ale podpisujesz w obecnościu kuriera.
Często odmawiają kredytu, zależy na jaką kwotę.
Jak chcesz kupić samochód na raty przez internet, to na pewno. Natomiast jak chodzi o polar za 250zł, to raczej nie będzie problemu.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
A właśnie, że nie. W niektórych sklepach internetowych, można normalnie dostać raty online, bez wychodzenia z domu.
Walka o klienta przed sprzedawców, to lepsze warunki dla klientów. Sklepy, które chcą się liczyć na rynku oferują takie udogodnienia.
[SIZE=10.5pt]A właśnie, że nie. W niektórych sklepach internetowych, można normalnie dostać raty online, bez wychodzenia z domu. [/SIZE]





Wiolaas napisał:
ale podpisujesz w obecnościu kuriera.
Często odmawiają kredytu, zależy na jaką kwotę.
>>>>Jak chcesz kupić samochód na raty przez internet, to na pewno. Natomiast jak chodzi o polar za 250zł, to raczej nie będzie problemu.


no dobra a jak już dadzą mi kredyt i podpiszę itp... to dalej mam możliwość 10 dni rezygnacji? i jak w tedy wygląda kredyt - anulują go?
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Myśle, że najrzetelniejszej informacji uzyskasz po skontaktowaniu się ze sklepem.
 

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
Jak chcesz kupić samochód na raty przez internet, to na pewno. Natomiast jak chodzi o polar za 250zł, to raczej nie będzie problemu.
Na polar za 250 zł raczej nie warto brać kredytu. Jak Cię nie stać na taki zakup, to go odpuszczasz.
 
N

nianiaSweet

Guest
oczywiście mówimy tutaj o rzeczach które kosztują kilka tysięcy i bierzemy pod uwagę zakup na raty, ja brałam dwoktornie zakupy na raty i byłam zadowolona, nie musiałam od razu wyrzucać kilka tysięcy na zakup, a raty były dla mnie najkorzystniejszą formą zakupu.
 
Do góry