Zakup samochodu Fiat Tipo w Rzeszowie?

PawelRek

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam,
Czy macie może jakieś sprawdzone salony, gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań odpowiedniego samochodu dla siebie? Zależy mi przede wszystkim na autach nowych, więc jednak komisy itd. odpadają i szukam salonu z dużym wyborem i najlepszymi cenami.
Dzięki z góry za każdą z podpowiedzi!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A celujesz tylko w Fiata czy bierzesz pod uwagę też Inne? Niedaleko Rzeszowa jest dość duży salon Fiata. Myślę, że wybór tam będziesz miał spory.
 

Domik43

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o auta z grupy Fiata t zajrzyj sobie jeszcze do Auto Res, jest to salon w Rzeszowie i mają całkiem spory wybór zarówno nowych, jak i używanych modeli.
 

FilipK32

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja bym postawił na Jeep bądź Fiata, ale to też wszystko zależy od naszych indywidualnych wymagań oraz potrzeb, jednak jeżeli chodzi o wybór salonu w Rzeszowie to tutaj również jestem w pełni za tym abyś zajrzał do nich, bo jest to salon z szerokim wyborem aut nowych i używanych z opcją otrzymania najlepszych warunków i do tego z dużym wsparciem profesjonalnej obsługi której zależy na kliencie i naszej opinii.
 

Sebekk32

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
I jak wybrałeś już auto dla siebie, czy jeszcze szukasz odpowiedniego?
 

Wojtik

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Też wydaje mi się być to dobrym miejscem do poszukiwań aut z grupy Fiata, czyli dodatkowo jeszcze Jeep, Hyundai, czy Alfa Romeo. Mają również modele używane więc fajnie to wygląda i mam nadzieję, że też trafisz na coś ciekawego. Pozdrawiam i czekamy na odpowiedzi!
 

PawelRek

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dzięki wielkie za podpowiedzi! W takim razie chętnie sprawdzę jak to u nich wygląda oraz na co można liczyć w przypadku aut nowych i używanych bo ostatecznie Tipo nie jest koniecznością.
 

FilipK32

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie ma za co! Oczywiście, jeśli będziecie potrzebowali dodatkowej pomocy to koniecznie sprawdźcie co będzie odpowiednie dla Was i jak jeszcze są jakieś pytania to z chęcią pomożemy Wam w podjęciu dobrej decyzji co do zakupu, czy też ewentualnych późniejszych serwisów :)
 

Domik43

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
No to super :) Jak podejmiesz ostateczna decyzję to koniecznie czekamy na dokładne informacje co do auta i czy ogólnie z transakcji i samego samochodu jesteś zadowolony!
 
Do góry