Zakup auto przez internet

Arturq1

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2014
Posty
39
Punkty reakcji
0
Witam, co myślicie o zakupie auta przez internet? czy lepiej warto postawić na komis?
 

Katana11

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Nie ma z tym problemu. Przecież i tak robisz oględziny na żywo... w komisach też mają ciekawe sposoby na maskowanie wad... :)
 

Granola

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Sądzę że jak wszędzie trzeba uważać. Dlatego korzystam z sprawdzonego portalu autoGo+ mam 100% pewność że samochód jest prześwietlony z każdej strony i co ważne oszacowany poprawnie.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Ja wiem, że u handlarza nie wszystkie wady wyjdą, ale czy warto pojechać na warsztat i sprawdzić jeszcze to auto u mechanika? I chociaż zdecydowałam się na diesla, to zastanawiam się, czy benzyna z gazem nie byłaby tańszym rozwiązaniem. Mnie po prostu zależy na tym, aby tanio jeździć...
Poczytałam trochę o instalacjach LPG i szczerze mówiąc, mam mętlik w głowie. Znalazłam taką symulację : http://autokorbas.pl/symulacja i po wyliczeniu wychodzi mi, że warto założyć, ale jaką? Czym się różnią poszczególne generacje?
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
I tak auto trzeba sparwdzić więc czy przez net czy stacjonarnie to nie ma znaczenia.Ja swoje znalazłam w necie.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja też swoje znalazłem w internecie. Pojechałem, zobaczyłem i kupiłem. Komis=handlarze. A to nic dobrego nie wróży. Czasami można znaleźć w internecie samochód, który sprzedaje prywatna osoba.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
W internecie jest wiele ogłoszeń. Rozsądnie jest szukać ogłoszeń gdzie jest przeważająca liczba ogłoszeń prywatnych, czyli po prostu darmowych.
Komisy to domena Otomoto, tam defacto płacą za mozliwość wystawienia ogłoszenia z samochodem do sprzedaży. Na portalach są opcje wyszukiwania ogłoszeń ze swojego województwa i miasta jak tutaj widać. Po kontaktach telefonicznych zawsze jest możliwość pojechania i zobaczenia oferowanego auta. Nie tracimy czasu i pieniędzy na daleką wycieczkę.
 
K

kawann

Guest
Zakup auta przez internet to takie szaleństwo trochę:p oczywiście można poogladac umówić się na konkretną godzinę w konkretnym miejscu ale wydaje mi sie ze tyle, rozumiem kupować kosmetyki samochodowe, sama czesto kupuje i to wszystko. A auta np. na jakiejs aukcji to nie.
 

Lord_Voldemort

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
25
Punkty reakcji
1
Ja tak kupiłem swój samochód. Po za tym jest tak, że nie kupujesz samochodu przez internet - tam są tylko ogłoszenie. Poźniej jedziesz do gościa sprawdzasz go sobie w serwisie i kupujesz. Jeżeli auto jest używane to zawsze wyjdzie jakieś małe coś - jakaś część zurzyta która trzeba wymienic i to jest dobra okazja do negocjacji. Jeżeli jesteś zdecydowany to warto gościa trochę przycisnąć na miejscu i postawić go przed faktem to może jeszcze
ci z ceny spuści :D
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Dobre auta używane można kupić w punkcie Euro-Auto Stefaniak. Salon cieszy się popularnością wśród Klientów dzięki profesjonalnej obsłudze, kulturze podejścia do transakcji i pewności sprzedawanych aut.
 
Do góry