Zakopane latem?

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Jak oceniacie Zakopane latem? Jest co zwiedzać i gdzie chodzić, jakie atrakcje daje miasto? Duże tłumy odwiedzają to miasto jak jest ciepło?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Hm... Zakopane latem też jest ciekawe ;) Góry i te sprawy, bo sama stolica Tatr no to taka jak zawsze wg mnie - tyle, że jest ciepło :p
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Latem jest dużo ludzi też, jest więcej kulturowych imprez festiwale, Lata z Radiem i inne tego typu, Festiwal Ziem Górskich, zdecydowanie lepiej w góry się chodzi późnym latem i wczesną jesienią. Cieszę się że powstał taki dział... Wielki plus
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
byłam raz latem tam..
sklepy mozna pozwiedzac ,okolica ladna
no i skocznie narciarska mozna zobaczyc,latem tez ladnie wyglada ;)
 

asik1104

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
hmm zakopane latem :) cudowne jak kazda inna pora roku. Zachecam do pieszych wycieczek i wspinaczek :p a tak poza tym to w Zakopanym czlowiek nigdy sie nie nudzi. Pozdrawiam
 

Glossiness

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Byłam kilka razy w Zakopanem latem, uwielbiam to miasto :) Cudownie jest chodzić po górach albo pieszo nad Morskie Oko;)
Turystów było pełno.
 

robertkuc

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Byłem parę dni temu w Zakopanem i lubię je każda porą roku
smile.gif
odkryłem nowy pensjonacik.
Willa Monia
smile.gif
w kategorii Pokoje Zakopane jest numerem 1, bywałem w wielu miejscach ale tam pokoje są poprostu idealne mega wyskoki standard a cena jak u innych.
Polecam gorąco zakopane każda pora roku jak i przy okazji nowo odkryte miejsce noclegowe
smile.gif
 

Madah

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
109
Punkty reakcji
8
Zakopane lubię o każdej porze roku jest to dla mnie miejsce relaksu i ładowania akumulatorów....jak nie dysponuje dużą ilością czasu...to wybieram się na krótki acz piękny wypad na Rusinową Polanę bądź spacer Doliną Chochołowską
 

barbarac

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,

Latem też można coś pozdwiedzać - jesli nie nastawiasz się typowo na narty to spokojnie można spędzić miło czas!
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Zakopane jest OK, bo góry są na wyciągnięcie ręki i na codzienne wycieczki jest tras pod dostatkiem, a wieczorami czy popołudniem można coś zjeść i poszaleć ;)
Bo jeśli ktoś chce jechać i siedzieć tylko w mieście nie chodzić po górskich szlakach to po paru dniach można z nudów paść...
Znam wiele bardziej malowniczych choć mniejszych miejscowości :)
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
dla mnie największa atrakcja Zakopanego latem, to Krupówki wieczorem, na każdym kroku jakiś uliczny artysta. Lubię to.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Według mnie jest jeszcze lepiej niż zimą.
Podczas upałów jest tam chłodniej i przyjemniej niż w mieście.
Poza tym nie trzeba ubierać tyle odzieży ,by było ciepło jak w zimie...
 
Do góry