zakochalem sie

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
wiesz....pierwsze mysli to mialam rozne, ale ja zadnych rad nie dawalam i absolutnie nie przyjaznie sie z bylym....
 

Kobzusss

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Koronowo
Jak będzie chciała ... to sama Ci to powie ... a tak jak wyżej ktoś napisał nic na siłę ...
P.S ... "Z babami trzeba krótko, beż przesadnej czułości. Jesli raz zobaczy, że ma nad tobą władzę to już przegrałeś :p:p"






www.kobzusss.fotka.pl
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
Jak będzie chciała ... to sama Ci to powie ... a tak jak wyżej ktoś napisał nic na siłę ...
P.S ... "Z babami trzeba krótko, beż przesadnej czułości. Jesli raz zobaczy, że ma nad tobą władzę to już przegrałeś :p:p"
www.kobzusss.fotka.pl


z twoim mysleniem jestes juz przegrany..
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Zgadzam się, z babami trzeba krótko bo Ci na głowę wejdą :033:

A Ty autorze pokaż jej swoją klatę, jak zobaczy to na pewno na Ciebie znowu poleci :sexy:
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
szukalem i nic nie znalazlem ty tez mogl bys sie troche pouczyc :sciana: :stop: :crazy:

O mój drogi panie :) ja piszę poprawnie po polsku w przeciwieństwie do Ciebie :p
Jeśli chcesz to mogę tu wkleić z 20 linków z odsyłaczami do forum...
tylko po co Cię ośmieszać...
 

Mat256

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
z macicy
Mi się wydaje, że rotek ma rację, jej chyba chodziło, byś poprawił te rzeczy o których Ci powiedziała lub napisała. Widocznie nie zmieniłeś się i dlatego Cie rzuciła.
Spróbuj poprawić te błędy.
 

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
ja jej wlasnie nie odwiedzalem w wakacje wogule i ona mnie rzucila no i teraz sie z nia przyjaznie i chce jeszcze z nia byc jak na gg gadamy to niby tez ona nieraz chce nieraz nie chce ze mna byc i ja niewiem sam co mam teraz robicno ona mnie zucila ze jej w wakacje nie odwiedzalem no i teraz sie znia przyjaznie jak na gg rozmawiamy to nieraz chce byc nieraz nie chce byc ze mna co robicona mi dala te rady rok po tym jak mnie rzucilaona mi dala te rady rok po tyma jak mnie rzucila
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
człowieku, naprawdę powinieneś nauczyć się choć podstawowych zasad języka polskiego...

a potem mamy takich polityków "genialnych"...

a może czas przyjąć do świadomości, że ONA MOŻE NIE CHCIEĆ Z TOBĄ BYĆ?!
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
ja jej wlasnie nie odwiedzalem w wakacje wogule i ona mnie rzucila no i teraz sie z nia przyjaznie i chce jeszcze z nia byc jak na gg gadamy to niby tez ona nieraz chce nieraz nie chce ze mna byc i ja niewiem sam co mam teraz robicno ona mnie zucila ze jej w wakacje nie odwiedzalem no i teraz sie znia przyjaznie jak na gg rozmawiamy to nieraz chce byc nieraz nie chce byc ze mna co robicona mi dala te rady rok po tym jak mnie rzucilaona mi dala te rady rok po tyma jak mnie rzucila

Znów ciężko zrozumieć o co Panu chodzi.
Dobra do poprzedniego zestawu dołączę kilka ogólnych rad:
1.Nie gadaj z nią na gg - tylko twarzą w twarz...
2.Powiedz co czujesz, opisz swoje przeżycia.
3.Bądź pewny siebie - wyraź chęć poprawy.
4.Poproś żeby uściśliła i powiedziała o co jej dokładnie chodzi.
5.Powiedz, że chcesz wiedzieć na czym stoisz
6.Sam dokładnie oceń czy związek z nią, i odbudowywanie go ma sens

Nie używaj tyle powtórzeń :)
Pozdrawiam
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
Hm, niedawno (we wrześniu) rozstaliśmy się z moim obecnym chłopakiem (ale później się zeszliśmy :)). bardzo go kochałam. no ale jeżeli mogliśmy się przyjaźnić, to czemu nie... poprostu traktowałam go jak przyjaciela- bardzo często się widywaliśmy, rozmwialiśmy, imprezowaliśmy... zmieniłam się trochę. zmieniłam w sobie te cechy, które spowodowały rozstanie. dla siebie, nie dla niego. no ale on to chyba zauważył:) i na którejś imprezie zaczął się zachowywać, jak mój chłopak, później u mnie w domu na drugi dzień... pogadaliśmy i teraz jest ok (nie będę się wdawać w szczegóły, znów się :cenzura:ie, ale mniejsza o to...).

dlatego radzę Ci traktować ją jak kumpelę, mówic o innych dziewczynach, radzić się jej- może to coś da. zmień się też, na lepsze. ale pamiętaj o jednym- nie mów wprost o tym, że ją kochasz... przynajmniej jeszcze nie...
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
ja jej wlasnie nie odwiedzalem w wakacje wogule i ona mnie rzucila no i teraz sie z nia przyjaznie i chce jeszcze z nia byc jak na gg gadamy to niby tez ona nieraz chce nieraz nie chce ze mna byc i ja niewiem sam co mam teraz robicno ona mnie zucila ze jej w wakacje nie odwiedzalem no i teraz sie znia przyjaznie jak na gg rozmawiamy to nieraz chce byc nieraz nie chce byc ze mna co robicona mi dala te rady rok po tym jak mnie rzucilaona mi dala te rady rok po tyma jak mnie rzucila

skoro nie odwiedziales jej w wakacje wogole (to kilka miechow fajnego czasu ktory sie spedza z osobami dla nas waznymi!) to co Ty jeszcze od niej chcesz!? skoro nie zalezalo Ci na spotkaniach z nia,do tego stopnia,ze cale lato (kiedy mozna robic cudnowne rzeczy wspolnie) spedziles oddzielnie, to nie rozumiem skad teraz chec do bycia znia!? taki nagly przyplyw uczuc??? zeby do kolejnego lata znowu ta "milosc" sie rozplynela? nic nie jarze! dla mnie to CZARNA MAGIA... bo dla mnie albo sie chce albo nie,albo sie cos czuje i robi sie cos w tym kierunku albo nie...
 

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
no to bedzie tylesluchaj spotkalem sie z nia pare razy w wakacje i niewiem co sie ze mna dzialo chyba bylem hory teraz chyba trafie do rekordu ginesa zanajwieksza rozpacz w miescie rade a dzienx za rady rotek sprubuje tak zrobichehe
no to bedzie tylesluchaj spotkalem sie z nia pare razy w wakacje i niewiem co sie ze mna dzialo chyba bylem hory teraz chyba trafie do rekordu ginesa zanajwieksza rozpacz w miescie rade a dzienx za rady rotek sprubuje tak zrobic
 

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
dzienx za wszystkie rady juz jest jest ok narazie jeszcze ze mna nie chodzi ale sie dobrze zaczyna np. przedwczoraj byliśmy na randce jeszcze raz dzięki
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Dalibyście sobie wszyscy spokój... on ma 9 lat (nawet sprawdziłem na jego profilu) - to wszystko wyjaśnia... ech... :/
 
Do góry