zakochalem sie

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
zabujalem sie z ta dziewczyna juz chodzilem ale mnie rzucila i sie z nia przyjaznie plis pomóżcie bo jeszcze chce z nia byc :zakochany:
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Poza tym obie strony powinny raczej tego chceić "nic na siłe".
Czasem trzeba odpuścić co nie znaczy ,że nie warto spróbować.
 

Maver

Głęboko wierzący ateista
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
1 579
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
Szczecin
wkurzylem sie kiedys juz byl taki temat ale nie wiem co teraz zrobic mam poraccie cos <_<
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Heh, temat na jedną linijkę.
Po takiej wypowiedzi autora tutaj można napisać praktycznie wszystko.
Jak chcecie porady to piszcie bardziej dokładnie o co wam chodzi...
 

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
takie rady mi dala:nie rub głupich min, jak tego chcesz to zachowoj sie jak chlop,rada nie buj sie dziewczyn a jak cie ktos bedzie zaczepiac to dowal tekst,a jak bylo to niewiesz co bedzie dalej,to ze jak sie w cos uderzysz to nie stekaj jak kot tylko udawaj ze tego nie było i potem cos takiego sluchaj jak te rady ukazesz to wogule zobacze czy sie poprawiłes
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Um będę starał się zrozumieć autora.
Ludzie w nerwach piszą zwykle nieskładnie.

Rzuciła Cię w wakacje bo jej nie odwiedziłeś - miałeś jakiś powód? Czy ogólnie nie odczuwałeś potrzeby kontaktu z nią?
Skoro z Tobą zerwała widocznie nie odpowiadało jej takie zachowanie z Twojej strony (wcale się nie dziwię).

"Teraz dała mi rady" czyli rozmawialiście? Czy te "rady" zostały (o zgrozo) wysłane sms-em lub gadu-gadu?
"i że jak je spełnię, to będzie ze mną chodziła" do rad można się zastosować a nie spełni (ok nie będe się więcej czepiał słówek)

Tu nasuwa mi się jedno z podstawowych pytań: ile macie lat?

I lista życzeń panny X:
-nie rób głupich min, czyli mam rozumieć, że zwykle robisz je nagminnie :D?
-jak tego chcesz to zachowuj się jak chłop, no to stary musisz kupić pług jak nic
-nie buj (to się pisze przez ó nawiasem) się dziewczyn, one zwykle nie gryzą więcej pewności siebie
-jak ktoś Cię zacznei zaczepiać dowal tekst, ściągnij sobie BLUZGATOR i rzucaj tekstami o burakach z biedronki
-a jak było to nie wiesz co będzie dalej tu sprawa jest cięższa, bo chyba masz zostać jasnowidzem
-jak się w coś uderzysz to nie stękaj, ;d no cóż twardym trzeba być nie miętkim

sluchaj jak te rady ukazesz to wogule zobacze czy sie poprawiłeś- tutaj to z polszczyzną zaszalała ale ogólnie to chyba chodziło o to żebyś spełnił powyższe warunki.
 

kacper808128

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Potęgowo
ja sie z nia przyjaznie i cos takiego jej walnelem czy mam u niej jakies szanse i ona wtedy te rady to niebylo nic zlosliwie
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
ten tekst byl do rotka

Eh, ale to nie czat więc Tylko Rafał miał pełne prawo się wypowiedzieć.

A czy ja mówię, że ona zrobiła to złośliwie? Nie.. ja tylko chciałem zasugerować, że troszkę niepoważna jest (przynajmniej po tym co napisałeś).

A co do błędów to rzeczywiście sporo ich robisz... :bag:
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
dobra gadamy gadamy a mieliscie mi poradzic jak ja zdobyc niewiem czy mi sie uda do tych rad zastosowac
kup jej Porsche Carrera GT - zawsze działa...

tak mnie coś zastanawia... po co pomagać jednostkom, które nie są w stanie samemu zapewnić sobie utrwalenia swojego DNA ?

w przypadku naturalnej selekcji takie jednostki natychmiast zostałyby wyeliminowane, po co więc rozpowszechniać słabe geny ?

takie działanie spowoduje tylko osłabienie gatunku...
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Oprócz tego ja na serio już probowałem Ci pomóc.
Na tym forum w dziale w którym się właśnie znajdujemy masz od groma tematów o związkach...
szukajka nie boli
 

wiolus

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Miasto
z dalekaaa
opisz cala sytuacje ...skladnie....a sadze ze bede ci w stanie pomoc...bo rzucilam faceta w wakacje, a ostateczna decyzje podjelam po jego olewce w wakacje-nie odwiedzil mnie..... heh az dziwne ze podobna sytucja miala miejsce u ciebie..
 
Do góry