Zakochałem się w koledze...

Taq

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Cześć :)
Na początek powiem że swojej orientacji nie jestem pewien ;p
Jestem chłopakiem, mam 16 lat, chodzę do 1 klasy liceum. Wiadomo, nowa szkoła, nowi ludzie. Mam w klasie bardzo fajnego kolegę, i chyba się w nim zakochałem... Bardzo często o nim myślę, często mi się śni. Każda chwila w szkole spędzona z nim jest dla mnie bezcenna. Nie wiem co jeszcze napisać, jak coś to pytajcie. A kompletnie nie wiem co robić, przecież mu nie powiem że coś do niego czuję :c Próbuję się z nim bardziej zaprzyjaźnić, zbliżyć sie, ale nie idzie mi to dobrze. Na prawdę nie wiem co robić, a dla mnie to ktoś więcej niż tylko kolega z klasy...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Myślisz w kontekście erotycznym? Następne pytanie, o kobietach w tym kontekście myślisz?

Lepiej nic nie mów i nie próbuj się zaprzyjaźnić. Będziesz miał ciągle doła zapewne.
 

Taq

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Myslę o nim i w kontekście zwykłym, i erotycznym.

A o kobietach czasami też myslę w kontekście erotycznym...
 

Taq

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
No też tak myślę, ale jestem młody i wszystko się może zmienić... Ale temat nie o tym :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
No więc tym bardziej nie rozumiem. Gdybym miał w kółko tworzyć tematy z problemem, że mi się jakaś dziewczyna spodobała i coś do niej zapewne czuję, byłoby ich tu baaaaardzo wiele. Teraz, dla przykładu, siedzi mi w głowie pewna Białorusinka, znowu, od kilku miesięcy. Widzisz gdzieś mój temat o niej?

Otóż to.

Ja Ci mówię, lepiej być samemu, szczególnie w Twoim wieku. Po co słuchać trucia d*py, że to robisz nie tak i tamto?
 

Taq

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
No dobrze, spokojnie :) Zdecydowałem sie napisać bo to prawda nietypowa sytuacja że chłopak coś czuje do chłopaka. Chcę usłyszeć co sądzicie, jakieś rady:) Nie wiem jakiej on jest orientacji ale pewnie ani gej ani chociaż bi:( nic mu nie będę mówic teraz oczywiscie, bo nie chce go stracić... staram sie z nim czesto rozmawiać, przebywać z nim. Napiszę mu czasami smsa zeby wiedzial ze mysle o nim tez poza szkolą. Ale i tak, nie wiem, na prawde nie wiem co robic...
 

gwiazdeczka ;p

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
staraj sie o nim nie myslec...to nie jest normalne uczucie...gdy sie jemu poddasz bedziesz nie szczesliwy....moze teraz wydaje ci sie to fajne i atrakcyjne..ale z czasem bedziesz załował...pomysl sobie co by pomyslał o tobie ten kolega...zapewne by Cie wysmiał...zacisnij zęby..uszy do góry ;) nie myśl o nim i poszukaj innego obiektu uczuc;) najlepiej KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;P
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Niestety realia są takie, że zapewne jeszcze teraz w tym kraju byłbyś wyśmiany. Jeśli nie wprost, to za plecami. Obserwuj siebie, swoje reakcje i relacje z innymi, nie ma co spieszyć się teraz do związku. Masz czas. Wiem, jak to brzmi dla kogoś w Twoim wieku ;) Ale lepiej poczekać, niż przez 3 lata być szczutym przez środowisko. Oczywiście, że znalazłoby się grono, które by zaakceptowało Twoje upodobanie, ale większość młodzieży niekoniecznie.
Pomyśl - nawet, jeśli ten chłopak też byłby homo albo bi, to jaką masz pewność, że też miałby odwagę na podzielenie się tym publicznie? To cienki lód. ;)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Odpuść sobie ciągnięcie tego dalej. Szanse, że to wyjdzie są zapewne bardzo małe... za to szanse, że będziesz miał bardzo ciężko przez reszte szkoły spore.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wszyscy dobrze radzą-koledzy raczej tego nie zaakceptują,możesz mieć kłopoty.
 

Taq

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ehh no nie pocieszyliście mnie ale dzięki za odp... Mam nadzieję że mi po prostu przejdzie, ale się na to nie zanosi. Zgodnie z Waszymi radami nie będę "przesadzać" jesli można to tak nazwać :)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Swoją orientację poznasz dopiero wtedy, gdy zaczniesz przebierać w mężczyznach lub w kobietach, albo też w osobach dla Ciebie bardziej pociagających w obu płciach.

Chyba nawet seksuolog teraz Twojej orientacji by nie rozpoznał.
Milcz, cierp w milczeniu lub raduj się bliskością przyjaciela.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Napiszę mu czasami smsa zeby wiedzial ze mysle o nim tez poza szkolą.

Wg mnie już po tym na jego miejscu można zorientować się, że coś do niego czujesz (nie jestem pewna czy to dobre słowo).
Żyj tak aby Tobie było dobrze. Jesteś jeszcze dość młody, może za pare lat będziesz się śmiał z tej sytuacji, być może nie.

Pozdrawiam. Powodzenia. :)
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Nie masz nic innego do roboty tylko zakochiwać się w kimkolwiek - myślałem , że to już nie jest trendy ?
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Nie masz nic innego do roboty tylko zakochiwać się w kimkolwiek - myślałem , że to już nie jest trendy ?

To fakt... jakbym miał tutaj opisać wszystkie dziewczyny ,które mnie się spodobały ... no to potrzebowałbym osobnego działu.
Co prawda problem jest troche inny,ale nie zmienia to faktu,że niektóre problemy w tym dziale dałoby się załatwić bez naszej pomocy.Takie jest moje zdanie na ten temat :)

Co do problemu... jeśli podoba Ci się Twój kolega i chcesz mu wysłać sms'a to najlepiej wyjdź pobiegać i biegaj tak długo aż Ci przejdzie... co prawda może nie rozwiązać to Twojego problemu,ale przynajmniej unikniesz chorób serca,układu krążenia czy problemów z cholesterolem :)
 

Adroe

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jeśli myslisz w kontekście erotycznym to prawodopodobnie jesteś gejem. Jeśli podobaja Ci sie , także dziewczyny to jestes Biseksualista. Moze to po prostu fascynacja kumplem , ze fajnie spedzacie czas a nie koniecznie go pragniesz ? Jeśli , zaś go pragniesz to polecam nie spedzac czasu w jego towarzystwie , bo tylko sobie nadzieje zrobisz i lipa bedzie bo prawdopodobienstwo ,że on także jest Bi jest naprawde znikome. Pozdrawiam
 

Taq

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Z towarzystwa nie zrezygnuje bo to na prawdę fajny kumpel... No cóż będę go kochać z ukrycia, może mi przejdzie, na co liczę :)
 
Do góry