Zakochałem się o rok młodszej dziewczynie

andersinho14

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
29
hehe...dobrze.ogólnie to slyszalem ze dziewczyny czy wyglądają na młodsze czy na starsze to wolą starszych chłopaków.oczywiscie z nią spróbuje.ona jest naprawdę sliczniutka i taka badzo sympatyczna.
 

andersinho14

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
29
a w 1 poscie mi sie pochrzaniło . Ania ma jasne brązowe włoski.kiedy kupic jej jakis prezent ? teraz czy jeszcze poczekać ? chcialbym kupic jej jakis naszyjnik czy pierścionek.....
 

baguner

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bytów
jak chcesz jej coś kupic to pamietaj, RAFAELLO (czy jakos tak) wyraza wiecej niz tysiac slow, ale to nie znaczy, ze nie macie ze soba gadac
 

Keynt

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Heh trochę dziwne. Powiedziała ci ,,Nazywam się Julka", a potem ,,Oj sorry pomyliło mi się nazywam się Ania" i najpierw myślałeś że ma inny kolor włosów bo jakoś światło padało a potem już zobaczyłeś że inne?

No dobra, może ty tylko taki dziwny jesteś :D Kup jej jednego cukierka muska i tyle :p :p :p

Ale tak na serio to ja bym jej jedzenia nie kupował tylko jakiś kwiatek właśnie. Nie musi być tak od razu róża...
 

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
No co..! Chłopak się tak zauroczył, że wszystko mu się pokręciło :D A co do prezentu, to myślę że nie musisz ją nimi obdarowywać, jeśli będzie jakaś okazja to możesz jej sprawić kwiatka, albo co tam jeszcze chcesz, a na razie wystarczy jak zaprosisz ją na lody, czy do kina, czy ogólnie spędzicie jakiś fajny dzień razem np. na spacerze :) Ale to tylko takie moje zdanie :)
 

baguner

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bytów
Możesz się z nią nawet na rower umowic, na kosza, to nie musi byc tylko spacerowanie po miescie jedzenie pizzy, musicie to gdzies spalic wiec jak zaprosisz ja na rower to powiesz, ze idziesz na rowerze pojezdzic, jak sie zapytaja z kim to powiedz, ze z koleznka i tyle. Pamiętaj, że jezeli chcesz zeby zostala twoja dziewczyna to musisz sie dowiedziec co mysli o twoich najlepszych przyjaciolach, bo cgyba nie bedziecie zawsze sami chodzic, jezeli nie akceptuje twoich kumpli to daj sobie z nia spokoj, nie rzucaj kumpli dla jakies laski, bo potem ona rzuci ciebie i zostaniesz sam. To tylko ta rada na przyszlosc ;)
 

K@russia

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Możesz się z nią nawet na rower umowic, na kosza, to nie musi byc tylko spacerowanie po miescie jedzenie pizzy, musicie to gdzies spalic

Racja, same lody, pizzy, kina - moim zdaniem to już stało się nudne, wymyśl coś przy czym będziecie się oboje dobrze bawić, dziewczyna się nie zanudzi, a przeciwnie spodoba się jej jakiś nowy pomysł na spędzenia współlnie czasu :)


....jezeli nie akceptuje twoich kumpli to daj sobie z nia spokoj, nie rzucaj kumpli dla jakies laski, bo potem ona rzuci ciebie i zostaniesz sam. To tylko ta rada na przyszlosc ;)

Heh.., nie odrazu "daj sobie spokój" , tylko spróbuj ich do siebie przekonać, jeśli kumple zobaczą, że Ci na tej dziewczynie zależy i bardzo ją lubisz, to i oni ją pewnie zaakceptują :), po prostu nie rezygnuj z przyjaźni, i z tego co czujesz do tej panny. :] To takie moje skromne zdanie.

' bryśś
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Po tych postach też sądzę, że to jest Mati.T czy jak on miał. Tak jak on podkreślasz kilka razy pewne rzeczy np jak ona młodo wygląda blebleble jaka to ona śliczniutka i bardzo sympatyczna.... Nie dajesz przerwy po kropce no i oczywiście przerwa przed i po znaku zapytania..... Piszesz wyraz z małej litery po kropce i znaku zapytania. Ortografia i budowa zdania na TROCHĘ wyższym poziomie. Ja bym radził jakiemuś adminowi sprawdzić jego IP i porównać z użytkownikiem Mati.T. oraz Mateusz.T. No i sprawdzić czy nie ma zmiennego IP na wszelki wypadek :p
Edit: A i jeszcze jedno "dziewczyna" Matiego.T. też miała na imię Julka. Sprawdzi ktoś jak opisywał Mati.T. tą Julkę? Bo zdaje mi się, że opis będzie taki sam jak tutaj ;] Tylko teraz zmienił zdanie co do jej wyglądu, żeby nie wyszło na jaw kim jest :p

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Żeby nie robić offtopa to napiszę na temat ;P
Zanim zaproponujesz jej "związek" poczekaj aż zacznie Ci wysyłać na przywitanie :* (chyba macie gg ;P). Możliwe że ten znaczek będzie się pojawiać co kilka zdań. Pewnie stanie się natrętna i będzie namawiała Cię na częste spotkania. Zarywaj... przecież "ona jest naprawdę sliczniutka i taka badzo sympatyczna" no i oczywiście "wygląda bardzo młodo" a to dodatkowy plus, za kilka lat będą ci zazdrościć, że masz tak młodo wyglądającą dziewczynę.
 

Keynt

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
No i wreszcie ktoś mnie poparł. To Mati.T/Mateusz.T.!! Hej, a jemu ten drugi nick zbanowali, czy tylko jeden? No i właśnie on identycznie pisze jak tamten i wkurza mnie jak nie wiem bo pisze w kółko to samo. Nudzisz się? Powiedz, która wersja jest prawdziwa. Czy ta, czy tamta o tej Julce co ma 10 lat? Sorry za off-top.
 

andersinho14

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
29
sluchaj jak nie chcesz mi pomóć to dziękuje nie musisz.zaczynasz mnie wsciekac z tym jakims Mati .przestan o tym pisać!!!!!!!!!!!!!1
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
moze sie usmiejecie ale spotykam sie z taką 10 letnią Julką która w tym roku pójdzie do 5 klasy.ja mam 14 lat i pójde do 2 gimnazjum.ona trochę wygląda na 9 latkę ale mimo jej młodego wieku i róznicy wieku pomiedzy nami bardzo sie kochamy.spędzamy razem czas, dajemyy sobie buziaczki albo przytulamy sie ale o seksie z nią nawet nie myślę.po 1 to ona jest bardzo młodA JESZCE a ja zresztą tez a po 2 mi wystarczą na razie pocałunki i przytulanie.

Julka to odwzajemnia bo mi pod koniec tamtego roku powiedziała ze mnie kocha a to ze akurat w takiej młodej i małej sie zakochałem to nic na to nie poradzę..kiedys jak bylem w 3 klasie to mi sie bardzo podobała taka kolezanka z klasy Daria ale sie wstydziłem w jej towarzystwie i nie udało mi sie z nią nawet zaprzyjaznić.no a teraz mam Julkę przynajmniej .tylko ze to tak naprawde ona pierwsza sie do mnie doczepiła bo pierwsza zaczeła do mnie przychodzic i sie zaczeło od tego ze jezdzilismy razem rowerami albo wiele innych rzeczy robilismy wspólnie ,takie tam zabawy dla smarkaczy no i ona póżniej gdzies w pazdzierniku tamtego roku jak jej z anglika pomagałem mnie 1 raz pocałowała i przez jakies 10 sekund sie całowalismy ale bez języczka . bardzo słabo całowała ale sie od tego momentu w niej zabujałem. no i nic na to jak mówiłem nie poradzę a zostawić jej nie chcę bo bym ją skrzywdził i mozliwe ze moglaby sobie pomyśłec ze ją tylko wykorzystalem . a po 2 to ją kocham .

i nie jestem jakimś gnojem zeby najpierw rozkochać w sobie kogoś a potem zostawić .

tak po za tym to ona wygląda gdzieś na 9 latkę ale mimo to swietnie sie dogadujemy.jest naprawdę super

sorry.więcej nie bedę ale mój przypadek z tym 2 jest troszeczku spokrewniony

To kilka postów Mati.T
Nie jest w ogóle podobne do pisma andershino. To tyle ode mnie.
 
Do góry