Zakładanie sklepu internetowego

nebele

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja właśnie też korzystam z Shopera i tak samo zaczęłam od darmowego testu. Na tyle mnie przekonał, że kupiłam w abonamencie i była to dobra decyzja. Sklep chodzi płynnie, wszystkie niezbędne narzędzia mam w ręku. Obecnie stawiam na mobilność, a shoper nadąża za tym trendem.
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
A jakie jest Wasze zdanie na temat marketingu mobilnego? na serwersms można przetestować taką platformę bezpłatnie. Może ktoś z Was zdecydował się na taką formę promocji i wypowie się w tym temacie:)
 

ewelina546

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem, zauważyłam, że coraz więcej skepów wprowadza powiadomienia sms o statusie zamówienia. Moim zdaniem to dobry sposób na zwiększenie lojalność do marki i wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
ewelina546 napisał:
Zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem, zauważyłam, że coraz więcej skepów wprowadza powiadomienia sms o statusie zamówienia. Moim zdaniem to dobry sposób na zwiększenie lojalność do marki i wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Zgadzam sie, na pewno poprawia wiarygodnosc i buduje wiez z klientem.
 

1rafal1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Co masz na myśli twierdząc:
Kamil Brz napisał:
?

Przepraszam za błędny post.

chodziło mi o: "Trzeba dobrze zastanowić się nad asortymentem .Aby mieć klientów"
 

sylwia4012

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dużą zaletą platformy serwersms jest to, że można zarządzać swoim kontem z każdego miejsca, ma przyjazny interfejs oraz jest łatwa w obsłudze. Bardzo często wykorzystuje się ją w celu poprawy komunikacji z klientem, szczególnie w przypadku prowadzenia e-biznesu. Mogę polecić opcje SMS FULL z alfanumeryczną nazwą nadawcy to rozszerzona wersja wiadomości tekstowych.
 

sylwia4012

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Najprościej rzecz ujmując, SerwerSMS to platforma umożliwiająca masową wysyłkę sms-ów np. z informacją o aktualnych promocjach, o uwierzytelnieniu transakcji po dokonaniu zakupów w sklepie internetowym, w przypadku gabinetów urody - o umówionym terminie wizyty itp. Bardzo przydatne narzędzie marketingowe. Generalnie marketing mobilny ma sporą przewagę nad innymi formami promocji, bo wiadomość trafia bezpośrednio do odbiorcy do którego chcemy dotrzeć.
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Moi klienci dobrze przyjęli takie powiadomienia, tak więc moim zdaniem warto wziąć pod uwagę takie narzędzie marketingowe, choć mi służy głównie do informowania o zamówieniu, rzadko wysyłam wiadomości typowo reklamowe. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany, z tego co wiem na stronie platformy można pobrać raport o komunikacji SMS i jej skuteczności.
 

lokans

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o wystartowaniu ze sprzedażą internetową w serwisie, który udostępnia pośrednictwo w zamiast za prowizję? Chodzi o coś w stylu Etsy albo polskiego kuferart - na start wydaje się to dobrym pomysłem, bo można sprawdzić czy te nasze rzeczy będą się w ogóle sprzedawać :) Chociaż i tak pewnie bez reklamy się nie obejdzie.[SIZE=100%] [/SIZE]
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
To dobry pomysł, sądzę że przed uruchomieniem sklepu internetowego warto zdecydować się na sprzedaż w tego typu serwisie, dużo osób decyduje się tez na allegro. Nie wiem co jest lepszym rozwiązaniem. Tak czy inaczej, bez odpowiedniej reklamy będzie ciężko, tym bardziej, że obecnie konkurencja jest duża prawie w każdej branży.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
ja osobiście zaufania do takich serwisów nie mam, wolę allegro z niemałą prowizją, za to z ochroną kupującego i sprzedającego, sztabem prawników i wsparciem w razie potrzeby. I zamiast startować od tego, uważam że najlepiej jest ruszyć dwukanałowo od razu, bo tak jest ciężko ale szybko da się przyzwyczaić do sytuacji i wpaść w określony rytm pracy, kiedy się to rozkładda, to ciągle ma się ten nóż na gardle, coś wisi w powietrzu, że trzeb jeszcze bedzie to i to zrobić później. Nawet jak się szuka oprogramowania i urozmaiceń, to na raz będzie szybciej i skuteczniej bo przecież są i takie firmy które oferują pakiety itd i jak się weźmie coś i na allegro i na sklep to są promocje cenowe np.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Tak jest przy oprogramowaniu od esprzedazy - ja mam u nich abonament na sellingo.pl i dzięki temu za grafido do robienia banerów zamiast chyba pięciu dyszek płacę jedną - 10 złotych. Więc na własnej skórze jestem przykładem z czego się cieszę, bo zawsze to darmowe piwko na mieście wychodzi hahahah
 
Do góry