Zakładanie ogrodu - samemy czy firma?

Gressil

®
Administrator
Punkty reakcji
553
Plus też taki zapewne, że czerpie się radość z wykonania czegoś samemu w ogrodzie.

Chomiko

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Ja robiłem też sam, jak kilka osób wyżej. Fajne krzewy i porady na temat tego, jak pielęgnować poszczególne krzewy znajdziesz na stronie krzewydrzewa. To szkółka krzewów ozdobnych i drzewek owocowych, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. U mnie zamówione krzaki były bardzo szybko na miejscu, idealnie zabezpieczone w transporcie, więc nie m nawet mowy o jakimś uszkodzeniu. No i mają dobre gatunki, u mnie krzewy rozrosły się bardzo ładnie - soczysta zieleń, zdrowe liście.

markgrajek

Zbanowany
Punkty reakcji
0
Chyba można wydać każde pieniądze. Sam fakt Czy użyjesz płyt chodnikowych granitowych czy najtańszego polbruku. No i rosliny migdałek na pniu za 20 zł czy super roślinka za kilkaset złotych.

My zdecydowaliśmy się na firmę - było to wygodne po budowie domu kiedy ogród wyglądał jak zupełne pobojowisko i nie wiedzieliśmy jak się za niego zabrać.

41-400x300.jpg

Ostatnio edytowane przez moderatora:

kamlot1

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
u mnie robila ogrod firma gunnera
https://gunneraogrody.pl/
calosc wyszla mnie okolo 30 tys zl z automatycznym podlewaniem + chodnik i podjazd. Mozna robic samemu ale trzeba miec sprzet i wziac wolne w pracy, zajmie CI to 3 razy wiecej czasu, juz to przerabialem, niby wydaje sie drogo ale jednak jakby policzyć godziny pracy i sprzęt to wyjdzie Ci to samo.

ogrod4-pspotz47d3lko04samghtwyfxxtfg8kysjyj5bri24.jpg

Zakładanie ogrodów Łódź

Do góry