Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Dla mnie wystarcza normalna pomadka ochronna z oleju wiesiołka, lubię mieć dobrze nawilżone usta bo jak mam suche to szybko schodzi mi skóra. W swojej torebce zawsze mam dwie z oeparolu, dla mnie są mega :)
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja w okresie zimowym zawsze zaopatruję się w specjalne pomadki chroniące usta przed mrozem i do tej pory, zawsze działały.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Coraz częściej nakładam na usta dość grubą warstwę kremu Nivea zanim pójdę spać.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Ja mam mega problem z ustami zimą - a dzisiaj przy lekkim przymrozku wyglądają fatalnie - doslownie pozbawione koloru i takie obumarłe ;/ właśnie zamówiłam pomadkę z peelingiem na bazie słynnego ostatnio oleju z wiesiołka z ekobieca.pl Mam nadzieje, ze kuracja szybko przyniesie efekty
 

ankaAwA

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Używam balsamu do ust Neutrogeny tego w tubeczce
i co kilka dni na usta gruba warstwa miodu wieczorem :)
 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja mam podobnie, skóra jest bardzo sucha. nakładam grubą warstwę maści z witaminą A na noc, ale pomaga tylko na kilka godzin po przebudzeniu...
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
peeling z miodu z cukrem dziala cuda, sam miod jako pomadka nawilzajaca na noc tez skuteczny :)
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
gniewnyy napisał:
Polecicie coś lepszego niż carmex i nivea? Bo mi nie pomagają :(
Może regenerum do ust? Albo eveline sos z olejkiem arganowym? W ogóle szukałabym na Twoim miejscu pomadek z olejkami. Yves Rocher też ma balsamy do ust z olejkiem makadamia.
 

olivvka_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
Moje usta zawsze cierpiały zimą, a co dopiero jak zaczęłam używać zastygających, matowych pomadek. Ja jestem wdzięczna za wszystkie domowe metody na radzenie sobie z suchymi skórkami na ustach itp. Tutaj znalazłam, kilka ciekawych porad, które się sprawdzają rycynowy.pl/skora/domowe-sposoby-piekne-pelne-usta/
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miód tez jest dobrym sposobem pielęgnacji ust, ja jeszcze lubię oleje.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Ja lubię peeling cukrowy, można ze zwykłego cukru zrobić, smarowanie ust miodem jest też fajne :) to chyba najczęściej robię, na mnie te sklepowe balsamy nie działają, chyba że takie apteczne bardziej.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja żonie pielęgnuję usta cały rok naturalnym mleczkiem i jakoś problemów kobita nie ma... ehhhh...
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Polecam regularne peelingi ust.Dzieki temu są bardziej gładkie i lepiej wchłaniają kremy.
 

Kulawy

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2019
Posty
2
Punkty reakcji
0
nawet gdy mam spierzchnięte usta, w ciągu jednej nocy, pomaga mi pomadka z forever, na bazie aloesu z innymi olejkami. rewelacyjna jest, ale ciężko ją chyba dostać, ja mam akurat szczęście, że jest w moim mieście sklep stacjonarny. Normalnie to pewnie tylko przez internet mozna zamówić
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
A myślałyście kiedyś o jakiś zabiegach? Wiem, że sa takie zabiegi regenerujące i przy okazji można uzyskać bardzo dyskretny efekt powiększenia. Np. w Belldermie w Warszawie coś takiego robią. Jestem ciekawa czy warto, bo na mnie żadne pomadki ani wazelinki nie działają. Latem nie mam problemów, a w sezonie jesienno-zimowym jest masakra.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
podstawa to peeling ust i stosowanie kilka razy dziennie szczególnie przed wyjściem pomadki nawilżającej.Ja co zimę zużywam przynajmniej jedną pomadkę oeparol. Bardzo je lubię, mają olej z wiesiołka, który rewelacynie działa na suchą skórę, zawsze gdzieś pod ręką mam pomadk
 
Do góry