Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

Klaudia Zajac

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tak tak popieram, że miód jest najlepszym naturalnym kosmetykiem jaki dała nam natura !!! Na początku dobrze jest delikatnie wymasować usta zwykłą szczoteczka do zębów, aby usunąć martwy naskórek,później nałożyć warstwę miodu, po tyg usta są piękne i gładkie !!
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Tak przed wyjściem używam różnych sztyftów do ust. W razie kiedy czasami usta mi spierzchną i sa bolesne pomaga mi maść oliwkowa Ziaja.

Muszę wypróbować. Ostatnio jestem ogromną fanką tej firmy :D
 

gabi.czyk

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
najlepszy jest miod, posmarowac, zostawic chwile na ustach i zlizac. Mozna tez pomieszac miod z cukrem i wtedy mamy taki peeling, ktory usunie martwy naskorek.

albo mozna podczas mycia zębów speelingowac je szczoteczką:) tez dziala:)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Oprócz wspomnianej wazeliny ostatnio stosuję też balsam do ust medic l'biotica, szczególnie na noc. Rano moje usta są nadal nawilżone.
 
R

rabunia89

Guest
Nigdy nie słyszałam o masażu ust miękką szczoteczką. Muszę wypróbować :) Ja do ust używam jedynie balsam pielęgnacyjny do ust SPF 8 HB. Skutecznie chroni i pielęgnuje usta.
 

kamyczek123

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Peeling z cukrem i miodem oraz ochronna pomadka do ust. Ja też wypróbuję tem sposób ze szczoteczką :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
effciaa16 napisał:
Zgadzam się przedmówczynią. Carmex pomógł na moje suche, podrażnione, brzydko wyglądające usta. Polecam!
O wiele lepszy jest balsam Medic dostępny w aptekach. Odkąd go stosuję nie wiem co to znaczy mieć suche czy popękane usta.
 

celia

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja zawsze używam miodku z oriflame i mam mięciutkie usta
 

idylla

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja nie ruszam się bez pomadki ochronnej i nie ma problemu ze speirzchniętymi ustami
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
miałam zimą straszny problem z ustami p ciągle spierzchnięte i popękane. ale zaczelam robic 3 razy w tygodniu maseczki z cynamonu i miodu i faktycznie pomoglo. a zawsze sceptycznie podchodzilam do takich domowych sposobow. szukam jednak jakiejś fajnej pomadki ochronnej, slyszalam ze carmex jest dobry, ale podobno jak uzywa sie czesto to usta sie wysuszają..
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
szukam jednak jakiejś fajnej pomadki ochronnej, slyszalam ze carmex jest dobry, ale podobno jak uzywa sie czesto to usta sie wysuszają..
Ja też słyszałam o tym carmexie, że trochę wysusza usta jak się przegina z użyciem:) ja w zimie stosowałam neutrogene do ust, i była ok, aczkolwiek wydaje mi się że troche przereklamowana. Teraz kupiłam sobie masęłko do ust o samku wiśniowym z bielendy, i jestem zadowolona:) nawilża+ jeszcze dodatkowo super pachnie :D
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
szukam jednak jakiejś fajnej pomadki ochronnej, slyszalam ze carmex jest dobry, ale podobno jak uzywa sie czesto to usta sie wysuszają..
Ja też słyszałam o tym carmexie, że trochę wysusza usta jak się przegina z użyciem:) ja w zimie stosowałam neutrogene do ust, i była ok, aczkolwiek wydaje mi się że troche przereklamowana. Teraz kupiłam sobie masęłko do ust o samku wiśniowym z bielendy, i jestem zadowolona:) nawilża+ jeszcze dodatkowo super pachnie :D
Tak, ja uzywalam najpierw carmexu ale w pewnym momencie tak si eod niego uzaleznilam ze co chcwile samorowalam usta bo mialam wrazenie ze sa ciagle suche. :) teraz mam z bielendy ale nie masło tylko balsam malinowy i jest ok jesli chodzi o codziennie stosowanie. :)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
Tak, ja uzywalam najpierw carmexu ale w pewnym momencie tak si eod niego uzaleznilam ze co chcwile samorowalam usta bo mialam wrazenie ze sa ciagle suche. :) teraz mam z bielendy ale nie masło tylko balsam malinowy i jest ok jesli chodzi o codziennie stosowanie. :)
a ten balsem jest w formie jakiegos błysczyku czy taki w pojemniczku że się palcem samruje? :) Uwielboam sobie kupować pomadki, szminki do ust, wiec może wypróbuje ten balsam. Były jeszcze inne zapachy?
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
Tak, ja uzywalam najpierw carmexu ale w pewnym momencie tak si eod niego uzaleznilam ze co chcwile samorowalam usta bo mialam wrazenie ze sa ciagle suche. :) teraz mam z bielendy ale nie masło tylko balsam malinowy i jest ok jesli chodzi o codziennie stosowanie. :)
a ten balsem jest w formie jakiegos błysczyku czy taki w pojemniczku że się palcem samruje? :) Uwielboam sobie kupować pomadki, szminki do ust, wiec może wypróbuje ten balsam. Były jeszcze inne zapachy?
tak, dokladnie. w formie takiego blyszczyku w tubce. a smaki z tego co pamietam to brzoskwinia, malina i wisnia :) ja tez uwielbiam miec cos na ustach, te z bielendy sa tanie i naprawde dają rade
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
tak, dokladnie. w formie takiego blyszczyku w tubce. a smaki z tego co pamietam to brzoskwinia, malina i wisnia :) ja tez uwielbiam miec cos na ustach, te z bielendy sa tanie i naprawde dają rade
Mmm brzoskwinka<3 to przejade sie niedługo do drogerii, zapolować na jakieś nowe pomadki;D chociaz ostatnio kupiłam 2, ale chce wypróbować jeszcze ten balsam z bielendy. Przynajmniej będę miała w czym wybierać:)
 
Do góry