Zadaj pytanie użytkownikowi X.

E

Elen

Guest
grzechuu1990 napisał:
Elen, czy Twoje wrożby się spełniają?
Patrzac po ludziach,ktorym wrozylam to raczej tak. Ciezko mi mowic czy wszystkie i ze szczegolami, bo nie bede przeciez pytac kogos na sile. Ale osoby, ktore sie kontaktowaly po roku czy dwoch latach od wrozby, twierdza ze duzo im sie zrealizowalo. Osobiscie ciesze sie, jesli sie komus odmienia los na lepsze. I tylko na lepsze. :) Pytanie do ... Herbatniczka- co sprawia Ci najwieksza przyjemnosc w zyciu? Czego chcialbys uniknac, gdybys mogl?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
największa przyjemność ? chyba wnuki, przebywanie z nimi, pogadanki, takie kształtowanie młodego człowieka, tłumaczenie co jest złe, co dobre, widok jak dziecko łapie o co chodzi

czego chciałbym uniknąć ? na pewno starości niedołężnej, kiedy leżysz jak kłoda i inni muszą za ciebie wszystko robić, kiedy człowiek powraca do statusu niemowlaka


Elen, czy masz czasem wątpliwości czy wróżąc nie rozciągasz nadmiernie interpretacji, czy czasem po prostu nie da się odczytać przyszłości
 
E

Elen

Guest
Herbatniczek napisał:
największa przyjemność ? chyba wnuki, przebywanie z nimi, pogadanki, takie kształtowanie młodego człowieka, tłumaczenie co jest złe, co dobre, widok jak dziecko łapie o co chodzi

czego chciałbym uniknąć ? na pewno starości niedołężnej, kiedy leżysz jak kłoda i inni muszą za ciebie wszystko robić, kiedy człowiek powraca do statusu niemowlaka


Elen, czy masz czasem wątpliwości czy wróżąc nie rozciągasz nadmiernie interpretacji, czy czasem po prostu nie da się odczytać przyszłości
Dziekuje za odpowiedz... bardzo madra zreszta. Wiesz ... mamy podobne obawy co do starosci, jak czlowiek przestaje byc wpelni sprawny fizycznie, to sobie uswiadamia czym jest ograniczenie ruchowe. Wtedy sie docenia zdrowie. A juz utrata sprawnosci psychicznej... to wole nawet nie myslec, wtedy inni moga z czlowiekiem zrobic "wszystko." Przeraza mnie to. *** Odnosnie Twego pytania- trudne pytanie, ale doceniam Twoja odwage. ze je zadales. Odpowiem Ci najbardziej szczerze jak potrafie. Akurat ja wroze z Tarota, to dosc specyficzne karty. Kazda karta ma swoje znaczenie, w polaczeniu z innymi kartami w ukladzie nabiera dodatkowej tresci. Sek w tym, zeby umiec polaczyc i odczytac intuicyjnie, to, co chca przekazac karty. Trzeba to oczywiscie ponazywac, czyli ubrac w slowa. Staram sie nie "rozciagac interpretacji." Co do ostatniej czesci Twego pytania- owszem, czasem nie ma zgody na odczytanie czyjejs przyszlosci. Wtedy faktycznie uklad staje sie dla mnie niejasny i najczeciej wyciagam karte - Glupiec 0 albo Ksiezyc. Bywa, ze bez kart czuje intuicyjnie ze nie powinnam odpowiadac na to pytanie ani wrozyc tej osobie. Wtedy odmawiam. Mam tez swoje zasady- nie stawiam kart na malenkie dzieci, na poczete dzieci, nie odpowiadam na pytanie w stylu- "kiedy umre." Wyczuwam kiedy ktos nie ma czystych intencji do kogos i np chce sie cos dowiedziec o osobie trzeciej, a nie ma do tego prawa, odmawiam wiec. Nie klade kart na osoby zmarle. Smierc jest tajemnica (kurtyna), scisle tego przestrzegam. Mam zaufanie do siebie w tych kwestiach. Pomimo kart trzeba zachowac umiar, rozsadek i kierowac sie wlasna madroscia. A co do watpliwosci- tylko glupcy ich nie maja. Zawsze waze slowa, baczac, czy osoba ktorej cos mowie nie zrozumie tego zle i co zrobi z ta wiedza. Psychologia sie przydaje.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
skoro pytanie było mądre, to muszę powiedzieć że odpowiedź była jeszcze mądrzejsza
 
E

Elen

Guest
Aaa pytanie, moze do ... Danielr9- co (kto) jest dla Ciebie najwazniejsze na swiecie? kim chcialbys byc za np 10 lat, jakim czlowiekiem, w jakim miejscu? czy jest cos, o czym mozesz tylko marzyc (nieosiagalne)? :)


Danielr9 milczy wiec przekazuje pytanie do Ryho Ard. :)
 

Ryho Ard

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Chciałbym być... grafikiem tak zdolnym, że mnie dzisiejszemu oko, by zbielało na widok tego, co bym umiał zrobić (i bym zrobił). Wcześniej się tym nie interesowałem, lecz teraz owładnęła mnie pasja ku temu - tworzenie czegoś z w zasadzie niczego jest czymś wspaniałym i wartym życia tutaj. Nie mam żadnych konkretnych myśli, co do miejsca w jakim będę za 10 lat, a wtedy wiem jaki będę - po prostu lepszy niż teraz. Najważniejsze na świecie jest dla mnie szczęście, a im go więcej (wspólnie, grupowo, całym krajem) tym lepiej.

Pytanie do... pierwszego, kto zdecyduje się odpowiedzieć.
Gdyby stał przed Tobą wybór, który w każdym przypadku kończy się zniszczeniem tego świata, to czego byś sobie zażyczył/zażyczyła?
 
M

MacaN

Guest
Nie rozumiem, jeśli chodzi o to, że po każdej mojej decyzji świat ulegnie zniszczeniu, to moim życzeniem byłoby wykonanie wyroku, tzn. chciałbym być tym, który będzie miał największy wpływ na zniszczenie tego świata, np. poprzez stworzenie czarnej dziury :)


No dobra. To kolega, który zadał to niezrozumiałe dla mnie pytanie :)

Skąd pomysł na avatar ? Bo mi on się kojarzy z filmem animowanym dla dzieci :)
 

Ryho Ard

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Do avatara namówił mnie mój brat, który jest zafascynowany smokami (chce, aby mu je rysował) i na moje nieszczęście obejrzał kiedyś film animowany "Jak wytresować smoka". Mówię na nieszczęście, bo tam smoków jest od groma i to wielu gatunków. Ten mi przypomniał smoka o imieniu Szczerbatek (czy jakoś tak) i został moim avkiem :D

PS. A chodziło mi z pytaniem o to, że stoi przed Tobą ktoś, kto zniszczy ten świat, ale spotkał Ciebie i uznał, że spełni każde Twe życzenie. Wiedząc o tym jaki los czeka wszechświat byłem ciekaw, co wybierzesz xD

Moje następne pytanie do... pierwszego z brzegu moderatora/moderatorki :D
Czy był moment, w którym chciałeś/chciałaś dać administratorowi bana? xD
 
M

Mother Russia

Guest
Ja kiedyś chciałem być moderatorem i dać wszystkim bana, więc adminowi również. Odpowiedź brzmi: TAK!
 
M

MacaN

Guest
No dobra, to jako modek ja się wypowiem :
Nie, nie miałem chęci dać bana adminowi. Dlaczego ? Ponieważ admin jest właścicielem tego forum i może tutaj wszystko, ja mam w nosie to, czy się załatwi na swoim własnym podwórku, czy też nie. Pominę już fakt, że modek nie może dac bana adminowi, Yellow :D

Pytanie do Jendrula :

Czym się zajmujesz w życiu ?
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Idę w informatykę :szuka:


wiki

Jak zarobiłaś swoje pierwsze pieniądze? :D
 
W

wiki9969

Guest
Na jagodach w wieku 10 lat. :)

Już widzę jak gimbaza się śmieje. :D




Macan

Czego byś nie życzył największemu wrogowi?
 
E

Elen

Guest
MacaN napisał:
Elen, jaki był Twój ulubiony przedmiot w szkole ?
Wlasciwie to dwa- jezyk polski i biologia. *** Pytanie do ... Yellow- gdybys wygral milion to dokad wyjechalbys i w jaka podroz zabral Wiki?
 
Do góry