Zachowanie Dziewczyny... Co To Moze Być?

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moze robiłam głupie rzeczy w gim. ale się nie puszczałam nawet o tym nie myslałam w 2 gim. byłam z chłopakiem az do 1 liceum. Nie wyobrazam sobie zeby mozna się tak puszczac a takie panienki mnie śmiesza. Jednak zastanawiam się czemu o facetach nie mówimy że sie puszczaja skoro ida do łóżka, toalety, teraz ludize robia to gdziekowiek :/ z pierwsza lepsza pnna.
 

Mikada

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moze robiłam głupie rzeczy w gim. ale się nie puszczałam nawet o tym nie myslałam w 2 gim. byłam z chłopakiem az do 1 liceum. Nie wyobrazam sobie zeby mozna się tak puszczac a takie panienki mnie śmiesza. Jednak zastanawiam się czemu o facetach nie mówimy że sie puszczaja skoro ida do łóżka, toalety, teraz ludize robia to gdziekowiek :/ z pierwsza lepsza pnna.
Niestety też nie mogę tego pojąć :/ ... a może to jakieś prehistoryczne przesądy i dlatego facetom wolno więcej?Ale szczerze to wisi mi to- każdy robi co uważa :p
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
pogadaliscie sobie ponarzekali jak stare cioty...i swiat sie zmienil, natychmiast! :D
facetki dzielimy na porzadne i nieporzadne! :lol:
do porzadnych jest pociag a do nieporzadnych kolejka! :D
lepiej pomyslcie jaka bedzie next generation! :eek:
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Dziewczyny chca być w centrum uwagi i podobac sie chłopakom i tyle wystarczy je olewać nei dziw sie ze takie są bo przecież chłopcy sie na to nabierają
 

Wolvi

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Powiem wam ze to co w Polsce sie dzieje to jeszcze nic.. Od ponad roku mieszkam w Irlandii i wierzcie mi że polki w porównaniu do irlandek to niebo a ziemia.. Praktycznie zerowy brak gustu (potrafią wyjść na ulice na przykład w dresach i w kozakach :D ) centymetrowa warstwa tapety na twarzy.. i to nie u 15 i 16 letnich dziewczyn.. Ja widziałem dziewczyny 11.. 12.. i 13 letnie tak umalowane że największa.. ekhm.. kurtyzana w porcie by sie wstydziła ;).
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Takie czasy.. komercji, tempoty propagany i sexu ... jak sie nie czyta ksiazek tylko oglada Vive to nie dziwne ze pustostan w glowie.. idole to postacie jak Britney Spears to nie dziwne ze co 2 16latka to zdzira... proste :)

trzeba to ignorowac bo raczej za wiele nie da sie robic.. Zycze wszytskim uzywania swojego mozgu :>
 

zuziaczek86

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
wystarczy wejsc do klubu-ktoregokolwiek i zobaczyc co tam sie dzieje. wpuszczaja malolaty, takie po 15 16 lat, a ja zastanawiam sie gdzie sa ich rodzice! takie panny dojda same do tego co zrobily,ale bedzie za pozno troche zeby soebie opinie poprawic. dla mnie to zalosne, bo w zyciu wszytko ma swoj czas i swoje miejsce. ale juz nie jednej powiedzialam co mysle. ja sie nie cackam z takimi laskami,jak mi sie nie podoba co robia, to poprostu mowie.

kiedys jedna malolata przystawiala sie w klubie do mojego faceta, wila sie kolo niego, z dekoltem po pas i spodniami takimi ze jej dupe bylo widac. zlapalam zdzire,wyprowadzialam na zewnatrz i jej powiedzialm co mysle na temat takich jak ona. potem do ochroniarza, zeby ja sprawdzil, czy aby na pewno ma 18lat. no i klientka juz do klub nie weszla. nie ma co, z takimi trzeba twardo.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
wystarczy wejsc do klubu-ktoregokolwiek i zobaczyc co tam sie dzieje. wpuszczaja malolaty, takie po 15 16 lat, a ja zastanawiam sie gdzie sa ich rodzice! takie panny dojda same do tego co zrobily,ale bedzie za pozno troche zeby soebie opinie poprawic. dla mnie to zalosne, bo w zyciu wszytko ma swoj czas i swoje miejsce. ale juz nie jednej powiedzialam co mysle. ja sie nie cackam z takimi laskami,jak mi sie nie podoba co robia, to poprostu mowie.

kiedys jedna malolata przystawiala sie w klubie do mojego faceta, wila sie kolo niego, z dekoltem po pas i spodniami takimi ze jej dupe bylo widac. zlapalam zdzire,wyprowadzialam na zewnatrz i jej powiedzialm co mysle na temat takich jak ona. potem do ochroniarza, zeby ja sprawdzil, czy aby na pewno ma 18lat. no i klientka juz do klub nie weszla. nie ma co, z takimi trzeba twardo.

uau ale ty męska jestes! prawdziwa baba!

co do tematu - no kurde, dziewczynom sie chce to probują sie wbić na jakieś wyżycie :D
 

reters

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wołomin
Takie czasy.. komercji, tempoty propagany i sexu ... jak sie nie czyta ksiazek tylko oglada Vive to nie dziwne ze pustostan w glowie.. idole to postacie jak Britney Spears to nie dziwne ze co 2 16latka to zdzira... proste :)

trzeba to ignorowac bo raczej za wiele nie da sie robic.. Zycze wszytskim uzywania swojego mozgu :>

Zgadzam się w 100%.Dla takich "dziewczyn" to najwazniejsze jest pokazać się w grupie jaka ona jest mocna,piękna itp.A w główce ma totalne siano.Echh nie ma co sie denerwować bo nie warto.Tak jak napisałeś trzeba to olać bo i tak nie zmieni sie takiego zachowania tych dzieci.
 

Attachments

  • dzemik.jpg
    dzemik.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 49

looz666

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja mysle ze o facetach sie nie mowi ze sie puszczaja bo to przeszło na kobiety , pozatym facet sie nie od:cenzura:i jak dziwka . itp .
 

mjs17

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
901
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kościan
Moze robiłam głupie rzeczy w gim. ale się nie puszczałam nawet o tym nie myslałam w 2 gim. byłam z chłopakiem az do 1 liceum. Nie wyobrazam sobie zeby mozna się tak puszczac a takie panienki mnie śmiesza. Jednak zastanawiam się czemu o facetach nie mówimy że sie puszczaja skoro ida do łóżka, toalety, teraz ludize robia to gdziekowiek :/ z pierwsza lepsza pnna.


ciekawa sprawa ale dlaczego uwazasz ze my to robimy z pierwszą lepszą bo tu cie nie rozumiem :)
 

Alusska14

queen.of.nothing
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
539
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
pf. nie ma nic bardziej denerwującego od takich dziewczyn. niech idą pod latarnię i tyle.
najgorsze jest to, że myślą sobie, że ich zachowanie jest modne.
no wiecie takie krejzi i w ogóle <_<
a tak naprawdę cała szkoła o nich gada za plecami.
i dobrze im tak.
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
Boze chca tak sie zachowywac to prosze bardzo. Gdyby nie ludzie ktorzy zwracaja na to uwage (czyli wy podobno "normalni") to wogole by sie o tym nie slyszalo i laseczki nie mialyby czym karmic swoich wygorowanych ambicji :) a tak to sprawiacie im przyjemnosc tym ze jest o nich "glosno".
 

tykaxd

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Uwierzcie mi! U mnie w szkole też jest taka... Ja chodzę do IIIG i jest taka rok młodsza ode mnie dziewczyna... Typ dziewczyny "dotykaj mnie chłopaku...róż..."itp. Kiedyś była z moją klasą na wycieczce 3 dniowej. Weszła do chłopaków pokoju w mini bez majtek usiadła na parapecie... noo żałowo.. Jak ją widzę w szkole to mnie rozwala... W szkole to ja przezywają dziwka itp. ale jak jest impreza to oni do niej, żeby sobie pomacać... hahahah! Moja najlepsza kumpela się z nią zadaje... noo ... Jak jesteśmy na jedzeniu w sQl to ona non stop "ojojojjj... ahhh" denerwujące to jest .. xdd a najgorsze jest to że siedzi na przeciwko mnie xdd
Ja chciałabym usłyszeć co za 10 lat będą mówić o niej.. ;D
W szkole mówią chłopaki że ona już to... co za... xdd brak szacunku dla siebie...

a co do chłopaków xdd znam takiego xdd który chodził ze mną i pozostałą piątką xdd jak się dowiedziałam o tym to masaaaakra xddd dziś się z tego śmieje a to było rok temu xdd w sumie teraz jesteśmy przyjaciółmi ;DD śmiejemy razem xdd wcześniej mówiłam na niego "męska prostytutka" xdd ze złości ;//

Pozdro ; ))
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Siemka.
Znam dziewczynę, która zachowuje się strasznie dziwnie. Ma chłopaka, za którym bardzo szaleje.. chociaż jakby pojawił się ktoś inny, to na 100% zmieniłaby go. W szkole "zarywała" do każdego chłopaka. Z tym jej chłopakiem dzisiaj całowała się przed szkołą a do tego zobaczył ich nauczyciel. Ostatnio miała opis gg "zrobie loda.. pisać" w dodatku nauczyciele o tym wiedzą, a ona się wypiera i mówi, że to nie ona pisałą, tylko ktoś się jej włamał na gg! Cała szkoła śmieje sie z niej. Mówią, że zachowuje się jak kur... szma... itp itd. Jeszcze jakby tego było mało, to ma koleżankę, która ostatnio rozpinała bluzkę, stojąc kolo mnie.. i to rozpinała ją tak, żeby było widać.. buhahaha to jest chore, co one wyprawiają. Wszystkich to śmieszy, te dwie dziewczyny sa głównych chyba tematem rozmów w szkole. Te dziewczyny są z 1kl gimnazjum.

Powiedzcie jak takiej dziewczynie powiedzieć, żeby jakoś zmieniła siebie?

Na szczęście ostatni rok w tym gimnazjum, to nie będę musiał na to patrzeć:p

A później dziwić się, że jakaś małolata popełnia samobójstwo. bo same sobie robią problemy"
Nic nie zmieniaj, łap okazje! xD
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Ja bym sobie taką dupy nie zawracał. Ewentualnie rozdziewiczył/doświadczył dla potomnych i po sprawie. Wy robicie z tego halo i dlatego się tak popisują. A w majtkach kisiel...
 

amelka21

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Na takich ludzi nie ma sposobu ;) Zwłaszcza ze jesteś uczniem ;-) Możesz ją conajwyżej tak osmieszyc zeby ona o tym wiedziala i bylo jej wstyd
 
Do góry