Zaburzenia łaknienia - pisz, jeśli masz problem

Prada

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
New York, Manhattan
Sluchaj, to nie do końca prawda... Dam Ci przykład: styczeń, jesteś za:cenzura:a w to po cholere, masz dosyć, chcesz żyć normalnie. Tylko to uczucie jest zmienne. Np. rano, budzisz się i myślisz jaka jesteś okropna, że to robisz, chcesz skończyć. Ale wieczorem jest inaczej, wszystko się zmienia. W ciągu dnia zjadlaś obiad, z grzeczności, na który Cię zaproszono. Wracasz do domu i sytuacja się odwraca. Nienawidzisz siebie za ten obiad, pragniesz iść do łazienki, tylko to sie liczy, lądujesz w łazience... Przypuśćmy jest maj, jesteś niby zdrowa od lutego. Ale to wciąż do Ciebie powraca. Dochodzi do tego presja otoczenia, fakt, że Ty zawsze musisz wyglądać idealnie. I wracasz... najpierw tylko myślami, to staje się Twoim największym pragnienieniem, sposobem na życie. Powracasz do tego, co działo się przed czterema miesięcy.
 

kalola112

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
No i taka niestety prada... jest ok bywało u mnie ze było niemal przez rok tak ze nie robiłam tego czasami zapominałam ale przychodzi czas ze znow to zaczynasz robić i powoli przyzwyczajasz sie do tego czasami masz tak ze jesz i za kazdym razem idziesz do łazienki tak jak by tak miało własnie być. Mysli sie jak to sie zrobi, wtedy przychodza wyrzuty sumienie chce sie z tym walczyć ale to znowu przychodzi a ty sie poddajesz i tak to się kręci
 

lukaszwia

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Centrum Promocji Zdrowia oferuje skuteczne i komfortowe odchudzanie, ale nie tylko. Zajmujemy się prawidłowym odżywianiem. Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany, a rozmawiamy z ludźmi którzy rzeczywiście chcą czuć się lepiej i wyglądać lepiej, zadzwoń: 696 299 069
 
M

Mia

Guest
Centrum Promocji Zdrowia oferuje skuteczne i komfortowe odchudzanie, ale nie tylko. Zajmujemy się prawidłowym odżywianiem. Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany, a rozmawiamy z ludźmi którzy rzeczywiście chcą czuć się lepiej i wyglądać lepiej, zadzwoń: 696 299 069

patrz debilu na dział!!!
anorektyczki raczej wiedza co robic by schudnac
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Mia, nie widzisz, że to zywkły spam?
 

lukaszwia

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Centrum Promocji Zdrowia oferuje skuteczne i komfortowe odchudzanie, ale nie tylko. Zajmujemy się prawidłowym odżywianiem. Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany, a rozmawiamy z ludźmi którzy rzeczywiście chcą czuć się lepiej i wyglądać lepiej, zadzwoń: 696 299 069
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
I nie wiem po co to dalej.. ;\
Jak ktoś chce, to sam schudnie, o. ;] Moje skromne zdanie.
 
M

Mia

Guest
I nie wiem po co to dalej.. ;\
Jak ktoś chce, to sam schudnie, o. ;] Moje skromne zdanie.

sa tez ludzie którzy musza a nie potrafia. jednym z zabuzen ed jest kompulsywne odzywianie, ale w tym wypadku nawet najlepszy dietetyk nie pomoze
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Muszą, ale nie chcą..
Trochę dobrych chęci. ;)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ech.. Ja chcę być chuda, a nie mogę.
Brak chęci? Nie, za duża kontrola.
 

Dorcia2614

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Złotów
Ech.. Ja chcę być chuda, a nie mogę.
Brak chęci? Nie, za duża kontrola.

Heh ja też tak mam :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Pewnie i tak już chuda jesteś..
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Żebyś wiedziała, że gruba..

Oglądałam dzisiaj z mamą zdjęcia sprzed kilku dni.

- Boże, mamo, jaka Ty maleńka przy nich wszystkich jesteś!
- Weź, przestań, nawet mnie nie dołuj.
- Zobaczysz, ja będę jeszcze chudsza od Ciebie.. Zobaczysz..
- Wpadniesz w anoreksję.
- To co? Jeden problem mniej. Przynajmniej będę chuda.


Koniec tematu ;]
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
fajnie...
strasznie gruba
tak Nat, strasznie.....
wtaczasz się do pokoju, wytoczyć nie możesz...
tragedia!!

:D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Naprawdę. Ja nie chodzę tylko się toczę. ;D
A to jest paranoja, zeby moja mama była chudsza ode mnie. Ona nie jest chuda... SUCHA. A ja będę jeszcze chudsza, a co? ;]
 
Do góry