Zaburzenia łaknienia - pisz, jeśli masz problem

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
całe szczęście, ale prawda jest taka że jest mnóstwo małych, niezauważonych przez społeczeństwo anorektyczek..
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
całe szczęście, ale prawda jest taka że jest mnóstwo małych, niezauważonych przez społeczeństwo anorektyczek..

No właśnie! Po świecie chodzi pełno dziewczyn strasznie chudych i nikt ich nie wysyła na leczenie a jak ktoś ma lekką niedowage to już go tuczą jak świnie... Sprawiedliwość...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Oy, masakra, zgadzam się z tym. Ale jest sporo chudych dziewczyn, które jedzą jak małe słonie i nic na to nie poradzą.
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
jak zaczynałam sie odchudzać to myslałam tylko o tym, że za pare miesięcy będę chuda, szczęśliwa i będe mogła jeść wszystko. a teraz nie mam już siły zmuszać sie do każdego posiłku. nie chce jeść. nie potrafie nie mieć wyrzutów sumienia i przestać myśleć o tym co zjadłam i co jeszcze musze zjeść.
nie potrafie już żyć normalnie. pożegnać sie z tymi wystającymi kośmi. przecież to jest takie piękne . _ .

sory ze sie wtrącam tak chamsko ale chciałam to z sie wyrzucić XD
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Oh też bym tak chciała po prostu sobie nie jeść.
i teraz mimo tego że nie jem już tyle co dawniej bo jem na prawdę mało to nie umiem się powstrzymać jak w domu jest coś słodkiego czy mam coś upichci na obiad dobrego.
Mało jem ale wydaje mi się że za bardzo kalorycznie ;/
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
58kg
spada waga....
całe szczęście...
wczoraj 4 herbatki przeczyszczające na raz zaparzone w pół szklanki, musiałam obiady...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
aniulka - ale Ty przecież zawsze ważyłaś 58kg? Pamiętam, bo ważyłyśmy zawsze tyle samo :p
A z tymi przeczyszczaczami uważaj.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
A tak w ogóle to co się może stac po takich przeczyszczających środkach? Chodzi mi o to jeśli urzywają ich młode dziewczyny jak my, zbyt często i w ogóle.

Nie to, żebym zamierzała ich używać, musze przyznać że mnie to ekhem nie kręci, ale tak z ciekawości pytam.
 
M

Mia

Guest
A tak w ogóle to co się może stac po takich przeczyszczających środkach? Chodzi mi o to jeśli urzywają ich młode dziewczyny jak my, zbyt często i w ogóle.

Nie to, żebym zamierzała ich używać, musze przyznać że mnie to ekhem nie kręci, ale tak z ciekawości pytam.

-hipokalcemia ( prowadzi do osteoporozy)
-zaburzenia sercowo naczyniowe wywołane niedoborem potasu
-zaburzenia perystaltyki jelit ( po dłuzszym stosowaniu samemu do toalety sie nie pójdzie tylko za pomoca srodków- trwałe na całe zycie)
-rak jelit
-odwodnienie i jego skutki

pewnie wiele innych ale nie znam sie bo nie jestem fachowcem. podałam głłówne tylko.
pamietam ze w szpitalu dziewczyny robiły 'zawody' która wiecej połknie. liczby dochodziły do 100. ladowały oczywiscie pod kroplówka z glukoza...i na co im to wszystko ;)
 
M

Mia

Guest
nie chcesz przytyc...
a wiesz ze bardzo czesto przez bulimie własnie sie tyje?
moja rada- psycholog. jak zawsze ;)

i tobie zadam kilka wyzej zamieszczonych pytan:

1) o czym myslałabys gdybys nie myslała o jedzeniu
2) jakich emocj nie odczuwasz, które zwykli odczuwac inni (radosc, poczucie bycia kochaną, zadowolenie z siebie, złosc)
3) jaką luke wypełnia w Twoim zyciu jedzenie
4) czy 'ataki' są powiązane ze stresującymi wydazeniami?
5) poczucie bezsilnosci wywołuje u ciebie chcec jedzenia?
6) czy miewasz ataki paniki, ze sobie z czyms nie radziz? kiedy zaczynasz jesc, przestajesz myslec o problemach?


szkoda ze pani która załozyła ten temat znikneła. bardzo chciałam jej pomóc w miare swoich mozliwosci. wydaje mi sie ze jej sytuacja jest wyjatkowo trudna. moze jednak tu jeszcze zawita?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mia - jesteś terapeutką? Nie boisz się, że przez pomaganie innym zaszkodzisz sobie? Bardzo głęboko siedzisz w tym temacie...
 
M

Mia

Guest
Mia - jesteś terapeutką? Nie boisz się, że przez pomaganie innym zaszkodzisz sobie? Bardzo głęboko siedzisz w tym temacie...

szczere powiedziawszy czasem sie boje. gdy spotykamanorektyczke pojawiaja sie głupie mysli. mimo to póki nie poznam dogłebnie wroga nie bede potrafiła skutecznie z nim walczyc. a wiec walcze do utraty tchu- póki co z cudzymi demonamy i swoim lekiem przed nawrotem.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ciężko... Zawsze te myśli mogą wejść w czyn... Trzymaj się! :* Wiesz, że zawsze możesz zwrócić się do mnie o pomoc? Hmmm, może nie jestem dobra w pomaganiu, ale zawsze mogę spróbować........
 
M

Mia

Guest
dziekuje ci bardzo :*
ostatnio uciekam nawet przed psychologiem :/
niestety skutki są
 
Do góry