Zabiegi wygładzające zmarszczki

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Laser nie jest wcale taki inwazyjny, operacje chirurgiczne owszem to sama mamie odradzałam, ale laser - czemu nie, jesli ma sie po tym poczuć lepiej. Nie wierze, że kremy same zdziałają cuda... zreszta ona smaruje tego tyle i jakos nie widze efektu wow.

@feelthevibe - gdzie Twoja mama byla na tych zabiegach?
 
A

Aleksa24

Guest
Ja jednak stawiam na kremy przeciwzmarszczkowe na zabieg jakos nie mogę sie przekonać. Ziko Dermo ma dobra ofertę kremów to warto sprawdzić
 
J

Jula92

Guest
Na zmarszczki warto robić sobie regularne maseczki, ja ostatnio używam maseczki odmładzającej z serii skin clinic professioanl bielendy. Nakładam ze 2-3 razy w tygodniu i mam potem taką gładką, napiętą i nawilżoną twarz, żadnych zmarszczek nie widać :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Zastanawiałam się czy kremy z Bielendy są dobre na zmarszczki. Przyznam, że ich reklama z Olszówką mnie przekonuje i mam w planach zakup tych kremów.
 
A

acidic

Guest
Od zabiegow o wiele bardziej wolę kremy :) Ostatnio podczas zakupow w Ziko pani pomogla mi dobrać cos do mojej skory i to jeszcze w promocji- kosmetyki z la roche posay :)
 
J

Jula92

Guest
acidic napisał:
Od zabiegow o wiele bardziej wolę kremy :) Ostatnio podczas zakupow w Ziko pani pomogla mi dobrać cos do mojej skory i to jeszcze w promocji- kosmetyki z la roche posay :)
To prawda te kremy są fajne, tylko dość drogie. Z tańszych mogę polecić bielendę - krem forte nano cell xtreme, który wcale nie odstaje od tych droższych, a ma dobry skład i wygładza zmarszczki
 
N

natulka123

Guest
Stosowała któraś z Was może kosmetyków Redermic? Wiadomo, że zabiegi są bardziej skuteczne, ale ja wolałabym jeszcze z tym poczekać i jednak zadziałać najpierw kosmetykiem. Byle działał!
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Wszystko zależy od kondycji skóry i tego ile mamy lat. W pewnym wieku kremy nie pomogą, wtedy to właśnie zabiegi medycny estetycznej, jak botox i kwas hialuronowy. Działają naprawdę skuteczniej. Ktemy to raczej profilaktyka.
 

Zmidzinska

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej ;) ja na Twoim miejscu również bym ruszyła do jakiegos salonu . Może przejdż się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej ? gdzie msz wykwalifikowana kadre?u mnie we Wrocławiu gdzie mieszkam jest Dermamed , tylko nie wiem skąd jesteś , jesli nie jesteś z wrocławia to rozejrzyj się a gabinetami medycyny estetycznej u siebie w mieście ;)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Patyszka napisał:
Laser nie jest wcale taki inwazyjny, operacje chirurgiczne owszem to sama mamie odradzałam, ale laser - czemu nie, jesli ma sie po tym poczuć lepiej. Nie wierze, że kremy same zdziałają cuda... zreszta ona smaruje tego tyle i jakos nie widze efektu wow.

@feelthevibe - gdzie Twoja mama byla na tych zabiegach?
kremy nawilżają, dodają jakiegoś blasku jeśli są dobre rzeczywiście, no ale nie redukują za bardzo tych zmarszczek chyba :p mama była w profemedzie, a o sam zabieg mogę dopytać jeszcze. ona ogólnie ma cerę naczynkową i wrażliwą, więc i tak super że jakiś zabieg mogli jej na to zaoferować :)
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja teraz stosuję peeling mikrodembrazja z bielendy i on jest moim hitem,bo dobrze działa na moją cere :)zastanawiam się nad zabiegiem mikrodembrazji u kosmetyczki ale jeszcze się nie wybrałam
 
M

michasia90

Guest
Zamiast zabiegów inwestuję w dobre kremy i jest ok- np. seria forte nano cell x treme z Bielendy :)
 
O

oladobak

Guest
michasia90 napisał:
Zamiast zabiegów inwestuję w dobre kremy i jest ok- np. seria forte nano cell x treme z Bielendy :)
moja mama używa tego kremu nano cell od bielendy i bardzo go sobie chwali, skóra napięta, krem ładnie pachnie i jest wydajny, jak się nie myle, to ostatnio chyba nawet w biedronce go widziałam- w całkiem dobrej cenie.
 
K

Kamil Brz

Guest
Polecam poczytać sobie o mezoterapii. Zabieg daje bardzo dobre efekty. Nie jest bolesny bo preparat odżywczy wprowadza się pod skórę za pomoca mikronakłuć. których większośc nawet nie czuje. Tradycyjne kremy nie potrafią dotrzeć tak głęboko. Zabieg umożliwia dojście do warstw skóry, na poziomie której powstają zmarszczki. Dlatego też jest tak skuteczny.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
O niciach też słyszałam, ale na poprawę stanu skóry, również redukcję zmarszczek dobrym pomysłem jest laser. W Clinic For You jest zabieg laserowego odmładzania, który nie tylko usuwa drobne zmarszczki, ale też przebarwienia, czy pęknięte naczynka. Na fotkach prezentujących stan skóry przed i po zabiegu widać dojrzałe panie ale myślę, ze dla kobiet po 35 roku życia te z b Edzie ok, zwłaszcza po lecie.

laserowe-odmladzanie-skory-przed-i-po-150x150.jpg
 
A

acidic

Guest
Bielenda ma fajne maski przeciwzmarszczkowe, maja taka fajna serie SKin clinic professional. Zabieg to jednak drozsza sprawa, a trzeba zrobic wlasciwie serie zabiegow, jeden niewiele daje
 

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wg mnie zamiast przepłacać za te wszystkie preparaty, warto skupić się na tanich domowych sposobach na zmarszczki. Przykład: domowe sposoby na zmarszczki , proste sposoby, wystarczy tylko trochę podejście do pewnych spraw zmienić i wyrobić sobie nawyki.
 
J

Jula92

Guest
acidic napisał:
Bielenda ma fajne maski przeciwzmarszczkowe, maja taka fajna serie SKin clinic professional. Zabieg to jednak drozsza sprawa, a trzeba zrobic wlasciwie serie zabiegow, jeden niewiele daje
To prawda bielenda ma fajne te maseczki, ostatnio zaczęłam używać kosmetyków odmładzających, właśnie z tej ich serii. Mam krem, serum i maseczkę, razem fajnie działają i już widzę że skóra jest trochę bardziej napięta i wygładzona a uzywam ich dość krótko...
 
M

MarcysiaK

Guest
maximum napisał:
Zastanawiałam się czy kremy z Bielendy są dobre na zmarszczki. Przyznam, że ich reklama z Olszówką mnie przekonuje i mam w planach zakup tych kremów.
nie tylko ciebie ;) ja mam kilka kosmetyków od bielendy, teraz otworzyłam koleiny słoiczek kremu na dzien i na noc argan makadamia, marula- służy mi bardzo
 
Do góry