Zabiegi kosmetyczne

mam_marzenie

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, kosmetyczki w swoich salonach proponuja coraz to nowe zabiegi kosmetyczne i usiłuja nam wmówić, że wszystkie są rewelacyjne. Może stwórzmy sobie taki przewodnik po zabiegach kosmetycznych i napiszmy czy polecamy,odradzamy. Może ja zacznę od zabiegów, które wypróbowałam i polecam:

Golden Spoon - zabiegi o działaniu regeneracyjnym i liftingującym. Aparat emituje bioprądy, które oczyszczają, liftingują, powodują regeneracje naskórka, a przy okazji energia cieplna uwalaniana podczas zabiegu relaksuje.:) Rzeczywiście todziała.



Diamond Peel - mikrodermabrazja. Zabieg działa przeciwzmarszczkowo, powoduje redukcję blizn, przebarwień, dodatkowo liftinguje. Ja miałam przebarwienia po tabletkach antykoncepcyjnych i ten peeling zdziałał cuda.
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
ja jakiś czas temu miałam chęć poddać się depilacji laserowej, ale naczytałam się na różnych forach na ten temat... a może któraś z pań skorzystała i zachce się wypowiedzieć?
 

jente

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Może i kosztowne, ale czasem warto :) Szczególnie, że na wszelkie balsamy i kremy traci się tyle samo, jeśli wziąć pod uwagę ile trzeba czekać na efekty :) Wiem po sobie, bo walczyłam bezskutecznie z cellulitem, a pomogła mi dopiero kosmetyczka przy użyciu żelazka antycellulitowego. Tak więc ze swojej strony polecam ten zabieg.
 

Bluesa

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Najlepszym i najmniej inwazyjnym zabiegiem kosmetycznym jest transdermalporacjia urządzeniem Dermation. Większość problemów skórnych takich jak: przebarwienia, trądzik, cellulit, rozstępy czy zmarszczki możemy się pozbyć bezboleśnie i w stosunkowo krótkim czasie. Jest to obecnie najnowocześniejsza i najlepsza metoda.
 

Szymka82

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]A ja wam polecam “Venus Freeze” - to taki nowatorski zabieg odmładzający z zastosowaniem fali radiowych. Sama jestem świeżo po, w Vici Clinic w Krakowie. Generalnie zabieg bardzo skutecznie usuwa cellulit i ujędrnia ciało, a w dodatku kosztuje tylko 249 zł i jest całkowicie bezinwazyjny. Dla takich efektów warto się pokusić :)[/SIZE]
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wyspa Piękna z Wrocławia przy Al. Armii Krajowej 4B/5 oferuje możliwość zakupu bonu podarunkowego. W ofercie zabieg " Świetlista Cera" idealny dla zmęczonej, szarej skóry i zawsze wtedy, gdy chcemy wyglądać szczególnie ładnie i na wypoczęte zabieg "Relaks przy Kawie" bardzo dobry dla zapracowanych, bo trwa tylko 1 h, ale dzięki silnemu działaniu od razu jest efekt gładkiej, napiętej i pełnej witalności skóry można go wykonać np. przed ważnym spotkaniem zabieg Ferulac C z witaminą C - od razu cera zmienia się bardzo na plus, po zabiegu jest bardzo gładka, taka promienna i wypoczęta i wreszcie nasz limitowany specjalny pakiet grudniowy czyli "W Świątecznym Klimacie" z fantastyczną maską z zapachem świątecznych pieczonych pierników oraz wygładzającą pielęgnacją dłoni. W grudniu każdy klient bierze u nas udział w Wielkim Corocznym Losowaniu Nagród, a do wygrania i zabiegi twarzy dwugodzinne i masaże relaksacyjne całego ciała i dwugodzinne rytuały spa całego ciała i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Cenne, wartościowe nagrody!
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Z fajnych zabiegów to ja ostatnio miałam piling kawitacyjny + ampułka i rzeczywiście fajnie to działa, piling złuszcza martwy naskórek porządnie, ale delikatnie. Ogólnie po całym zabiegu skóra jest bardziej napięta ale nie jest podrażniona. Miałam jeszcze karboksyterapię na brzuch i uda, teraz to hit, to fajna metoda na cellulit i ujędrnienie skóry. Oba zabiegi miałam w Day Spa Dermalogica w Zielonej Górze, bo w sumie do tego gabinetu tylko chodzę od dawna i go lubię. [/SIZE]
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
O a ja właśnie chciałam napisac o carbo therapy bo jestem w sumie pod wrazeniem i to naprawde sporym tego zabiegu. Tutaj robiłam https://www.wbienkowski.pl/kosmetologia/zabieg-carbo-therapy/ i w sumie u mnie nawet te mikronakłuwania nie były wyczuwalne. Zabieg działa na kilku frontach i to jest w nim najlepsze, bo raz że stymuluje tkanki do odnowy, napina i odzywia je to też wlasnie liftinguje owal.Podkresla kształt twarzy i go formuje. No i sama regeneracja pozabiegowa jest szybka bo wlasciwie na drugi dzien nie ma juz zadnych efektowych typowo "pozabiegowych"
 

Annakolasa8569

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam zabiegi z kolagenem, peeling i takie zabiegi mi najbardziej pasują i najlepiej sie po nich czuję. Najczęściej chodzę do salonu kosmetycznego w FHU Naturalnie Piękna w Krakowie
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
Jeśli któraś z was jest z Wrocławia to polecam salon kosmetyczny Coco-Time. Wykonuję różnego rodzaju zabiegi tylko tam, ponieważ można na im zaufać w 100%. Cała załoga jest świetnie przygotowana to zabiegów i podchodzą bardzo profesjonalnie do każdego klienta. Polecam bo jak dla mnie to nr 1 wśród salonów kosmetycznych:)
 

aurelka_

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o Kraków to moim zdaniem najlepszym salonem jest klinika Belize. Jestem ich klientką od kilku dobrych miesięcy. Bardzo rozbudowana oferta, korzystne ceny i rewelacyjna obsługa. Poza tym schludne i nowoczesne wnętrze i dobry sprzęt. Chętnie próbuję nowości i ufam w 100% całej załodze :)
 
Do góry