Zabieg odsysania tłuszczu

alinia

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jako że problem kobiecy kieruję ten post zwłaszcza do Pań, muszę w końcu zrobić sobie zabieg odsysania tłuszczu, potrzebuję wskazania na dobrą klinikę, ważne aby byli to prawdziwi rasowi specjaliści i dobry personel, to chyba najważniejsze. Dziękuję.
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Niestety nie piszesz z jakiego miejsca pochodzisz, więc tym trudniej udzielić Ci konkretnej odpowiedzi. Niewątpliwie najlepsze wyniki mają lekarze pracujący w większych miastach Polski, gdzie jest większy dostęp do szkoleń i najcześciej, nowsza aparatura. Pamiętaj, że zabieg odsysania tłuszczu nie jest zabiegiem a operacją wiążącą z wieloma powikłaniami. Trzeba także spełniać warunki, które nie zdyskwalifikują Cię z zabiegu.
 

elizak

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, nie napisałaś skąd jesteś, także rozumiem że problem odległości nie stanowi problemu, zapraszam do Chorzowa, jest tutaj świetna klinika zajmująca się zabiegami chirurgii plastycznej Weiss Klinik, na stronie są wszystkie informacje, mogę tylko powiedzieć że kadra lekarzy i obsługa bardzo profesjonalna i bardzo troszczą się o pacjenta.
 
D

Dorka123

Guest
Moim zdaniem jeśli chodzi o jakiekolwiek operacje plastyczne to chyba miejsce nie ma znaczenia, lepiej dojechać gdzieś dalej do dobrego specjalisty, niż pójść do lekarza za rogiem, który być może nie jest nic wart. Dużo dobrego słyszałam i czytałam o dr Sankowskim z Warszawy, zerknij, może Cie to zainteresuje: http://www.sankowski.com.pl
Gdybym zdecydowała się na jakąkolwiek operację plastyczną to chodziłabym na konsultacje tak długo, aż znalazłabym takiego lekarza, który by mi w stu procentach odpowiadał.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Rowniez slyszalam duzo dobrego o dr Sankowskim. Ale niestety bywaja tez tacy lekarze, po ktorych trzeba poprawiac lub tez nie da sie juz niczego naprawic... Najlepiej jest korzystac z uslug sprawdzonego lekarza.
 

Chuuda34

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
jeśli jesteś z Dolnego Śląska albo możesz dojechać to polecam ze swojej strony doktora J. Kratochwila z Wrocławia.
Świetny specjalista - naprawdę warto.

pozdrawiam
 
I

impresja_switu

Guest
no właśnie zależy, gdzie szukasz tej kliniki? Ale jeśli chcesz dobrego specjalisty ze stolicy to myślę, że śmiało się możesz wybrać na konsultacje, a potem na zabieg do doktora Piotra Osucha. Jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
Osuch przyjmuje zdaje się w warszawskim Lasermedzie... na konsultację zawsze warto się wybrać, ale z tego co się orientuję, to liposukcję robi się dopiero od któregoś roku życia, młodym laseczkom raczej się nie poleca tego. chociaż nie wiem, trzeba zapytać specjalisty :)
 
J

jadwinia

Guest
A to właśnie doktor Osuch pracuje w tym Lasermedzie :) sam jest świetnym specjalistą, ale czy zajmuje się tym konkretnym zabiegiem odsysania tłuszczu? Ja wiem, że wykonuje korekcje nosa oraz plastykę związaną z piersiami, ich zmniejszanie oraz powiększanie ;)
 
M

mmamba88

Guest
Jeśli jesteś z Warszawy albo okolic polecić Ci mogę Elite. Robią tam nie tylko odsysanie ale też reimplantację własnego tłuszczyku do powiększenia biustu (i wygląda to dużo lepiej niż silikony, bo naturalnie- nie widać, że sztuczne). Także można dwóch kompleksów się pozbyć na raz :D. Lekarze też mili i doświadczeni :).
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
jak dla mnie tylko doktor Osuch jeśli chodzi o operacje, czy to biust chcesz zrobić, nos, czy odsysanie tłuszczu. Zna się na rzeczy, no i tez jest bardzo miły, co dobre, to tłumaczy, jak będzie wyglądał zabieg i informuje o wszystkich możliwych powikłaniach.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Jest jakaś metoda usuwania tłuszczu o nazwie SlimLipo 3d. Tłuszcz rozpuszcza się laserowo i puźniej go odsysa, ale nie powoduje to efektu obwisłej skóry, co często się zdarza przy tego typu zabiegach.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
To właśnie taką metodę stosuje klinika Elite . Zabiegi są bezbolesne bo mają najlepszy sprzęt i dobrych specjalistów.
 
K

katatonia

Guest
z własnego doświadczenia wiem, że jedną z lepszych klinik, gdzie można się poddać zabiegowi odsysania tłuszczu jest dermed. A jak szukasz dobrego specjalisty to polecam się wybrać do dra Roberta Wilka, świetny w swoim fachu. No i masz też kilka metod do wyboru, ja byłam na body jet, fajne efekty po nim są i jakoś bardzo nie boli.
 

Tymon21

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna miała taki zabieg robiony pół roku temu w okolicach brzucha. Zdecydowała się na klinikę Mirackiego w Warszawie i polecam ją wszystkim niezdecydowanym. Mają świetnych lekarzy i chirurgów. Efekt z zabiegu utrzymuje się świetnie, dziewczyna jest zachwycona :)
 
Do góry