Zabieg medycyny estetycznej Poznań

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Hej! Jestem nowa w mieście i szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Zależy mi na estetycznym efekcie, tak wiecie, żeby poprawki były delikatne, nie chcę wyglądać sztucznie. W planach mam wypełnienie zmarszczek pod oczami i powiększenie ust. Możecie mi polecić jakiegoś lekarza albo gabinet?
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
nie wiem, jaki gabinet jest najlepszy, ale pamietaj, zeby zapisac sie do lekarza, bo to powazne zabiegi. nie moze ich wykonywac 'zwykla' kosmetyczka. co prawda czasem takie wypadki sie zdarzaja, ale wtedy jest duze ryzyko powiklan czy po prostu brzydkich rezultatów.
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
tez bym sobie poszla na jakis zabieg, ale boje sie, ze bede sztucznie wygladac. tzn. twarz bedzie ponaciagana czy cos :/ a tez szukam kogos w poznaniu, ale poki co nie mam zaufania do zadnego gabinetu.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
polecam Mediart Clinic na ul. Kochanowskiego :) chodze tam na depilację laserową i jestem bardzo zadowolona, bo skóra robi się gładka, włosków odrasta coraz mniej. W marcu idę tam na zabieg nawilżający :) Mają nowoczesny sprzęt i dobrych specjalistow, wiec potrafia dobrac odpowiedni zabieg do potrzeb skóry.
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
agness80 napisał:
polecam Mediart Clinic na ul. Kochanowskiego :) chodze tam na depilację laserową i jestem bardzo zadowolona, bo skóra robi się gładka, włosków odrasta coraz mniej. W marcu idę tam na zabieg nawilżający :) Mają nowoczesny sprzęt i dobrych specjalistow, wiec potrafia dobrac odpowiedni zabieg do potrzeb skóry.
Oo, dobrze wiedzieć, bo na walentynki kupiłam żonie karnet na zabiegi w tym gabinecie. Póki co była na jednym i jest zadowolona z efektu, więc chyba rzeczywiście jest to miejsce godne polecenia. Co wazniejsze, to gabinet medycyny estetycznej, a nie kosmetyczny.
 

Krateczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja bałabym się takich zabiegów, szczególnie tych związanych z bólem. Natomiast kosmetyczkę odwiedzam regularnie.
 

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Polecam Klinikę Astetic Clinic oraz dra Wrosińskiego. Pan doktor z dużym doświadczeniem, ma super podejście do pacjentów. Zarówno klinika, jak i pan doktor cieszą się renomą, warto posprawdzać sobie opinie na ich temat. Myślę, że jak ktoś się decyduje na zabiegi medycyny estetycznej, to warto wybrać naprawdę dobrego specjalistę.
 
Do góry