Za mało pamięci wirtualnej?

vandames

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Witam
Komputer nagle wykazuje za mało pamięci wirtualnej.Problem zaczął się gdy grając w LeagueOfLegends nagle gra sie zawiesiła a komputer sie zrestartował i tak dzieje sie cały czas.Wiem że trzeba zmienić rozmiar pliku stronnicowania w zakładce "wydajność" jednak jak i o ile tego już nie wiem...
Posiadam laptopa Dell Inspiron R15 ,procesor Intel Pentium i5 ,4Gb Pamięci Ram DDR3 , Dysk 500Gb...
Proszę o pomoc :(
Pozdrawiam
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli użytkownik otrzymuje ostrzeżenia o zbyt małej ilości pamięci wirtualnej, należy zwiększyć minimalny rozmiar pliku stronicowania. W systemie Windows początkowy minimalny rozmiar pliku stronicowania jest ustawiany na podstawie ilości pamięci RAM zainstalowanej w komputerze zwiększonej o 300 megabajtów (MB), a jego maksymalny rozmiar jest 3 razy większy niż ilość pamięci RAM zainstalowanej w komputerze. Jeżeli wyświetlane są ostrzeżenia na zalecanym poziomie, należy zwiększyć minimalny i maksymalny rozmiar.
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
Mój komputer->właściwości ->zaawansowane (zakładka)->wydajność->ustawienia->zaawansowane->zmień (pamięć wirtualna)

Zwiększ maksymalny rozmiar pamięci wirtualnej o 1 GB
 
Do góry