Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

nowicjusz230

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Od małego. Zobaczcie jak efektownie utrzymali się w minionym sezonie w ekstraklasie :>
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Polonia Warszawa

liczę na awans tym bardziej że grają juz z logo nowego sponsora na koszulkach Skok Wołomin, a nie jak wcześniej informowano Skok Stefczyka.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Jeżeli możesz to popraw link,poniewaz ten powyższy nie działa. Fajnie byłoby kiedy każdy kibic stworzy wielką familię,jednak to chyba zbyt odległe marzenia...
 

Guxinimod

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja kibicuję Realu Madryt. Oby sięgnęli w tym sezonie po raz 10 po Puchar Champions League! W 1/8 czeka ich Schalke, ich powinni z łatwoscią pokonać.

Ja kibicuję Realu Madryt. Oby sięgnęli w tym sezonie po raz 10 po Puchar Champions League! W 1/8 czeka ich Schalke, ich powinni z łatwoscią pokonać.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w naszym kraju to tylko CWKS, za granicą to ostatnio bardziej Real
 

Marcus 2014

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Dolny Sląsk
Z racji zamieszkania najbliżej do Śląska Wrocław :eek:k: , a tak poza tym to Atletico Madryt oraz Manchester United :devil:
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Altelico Madryt jak najbardziej tak,a poza tym bardzo lubie Borussie Dortmund i Liverpool:)
 
E

elena_1994

Guest
[SIZE=10pt]Hej! Mam na imię Elena, jestem studentką z Bułgarii. Lubię podróżować, ale nie mam za dużo kasy, więc szukam kogoś, kto mi pomoże. Zwiedziłam już Kraków, teraz chciałabym pojechać do Warszawy, a potem do Łodzi, Poznania i Wrocławia. Trochę to nietypowe, ale szukam ‘tymczasowych chłopaków’, którzy mnie przenocują, zaproszą na obiad i oprowadzą po mieście. W zamian postaram się, by ten wspólnie spędzony czas bardzo im uprzyjemnić..[/SIZE]
[SIZE=10pt]Oczywiście mam też swoje wymagania. Szukam chłopaków poniżej 30 lat, wyższych niż 1m75cm, mających gruby portfel i hojny gest. [/SIZE]
[SIZE=10pt]Zobaczcie mój filmik [/SIZE][SIZE=10pt]youtube.com/watch?v=hQFfjY4hRYY[/SIZE]
 

tomaszww

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja też jestem za Realem Madryt, grają klasycznie jak dla mnie oczywiście :tongue:
 
Do góry