Za dużo jem

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Nigdy nie narzekałam na zbędne kilogramy, chociaż od pewnego czasu mam ich coraz więcej. Tzn. mam takie chwile [coś w stylu napadów] kiedy muszę coś zjeść, a to wygląda mniej więcej tak, ze jem, jem, jem, aż zrobi mi się niedobrze... Ostatnio nawet próbowałam to zwymiotować :bag: , ale jakoś nie daję rady :( Zupełnie nie wiem co z tym zrobić, jak tak dalej pójdzie to w dźwiach od domu się nie zmieszczę... ;(
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
hmmm masz takie objawy jak w przypadku bulimii.. a zwymoiotowalas juz kiedys jedzenie po tym jak sie tak najadlas? czy to po prostu takie kaprysy ze tak duzo jesz czasami?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Napisała, że nie udało jej się zwymiotować.
Po prostu może zajmij się czymś innym? Albo przestań myśleć o jedzeniu jako o sposobie na życie? A może przyczyna leży gdzieś głębiej? Odrzuć to, co Cię rani.
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Nie, nie wymiotowałam jeszcze, ale coraz częściej próbuję.. Można coś z tym zrobić, istnieją jakieś tabletki czy coś innego co zmniejsza apetyt?
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
a moze masz tak przed okresem??
bo ja tam mam takie napady glodu jak ma mi okres przyjsc...
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Trochę silnej woli i można to opanować.
Wyjdź z kuchni, jadalni. Nalej sobie wody, policz do dziesięciu, zjedz grejfruta, cokolwiek.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Zamiast tyle jeść więcej pij. Niskokaloryczne napoje albo najlepiej wode. To szybciej Cie zasyci.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
chcieć to móc :eek:

pij dużo wody i jedz owoce/warzywa, korzonki podobno nieźle zapychają :D :D

i nie myśl ciągle o jedzeniu...wychodź, ruszaj sie itd.itp. BB)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
tak mniej kalorycznych dan, zrezygnuj ze słodyczy mniej tłustego jedzonka jedz owoce warzywa ciemne pieczywo dużo wody niegazowanej pij i ruch to jest podstawa :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Najgorsze jest podjadanie. Jednak musisz sobie uświadomić że warto! Zmotywuj sie a to napewno przywróci Ci silną wole. Mi pomagają foty szczupłych dziewczyn. Wtedy wiem,że warto sie poświęcić.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dlatego ja swego czasu na wieczór piłam szklankę zimnego mleka 0.5% tłuszczu. Mi to przyspieszało nieco przemianę materii.
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
jedz jedzenie które ma mało kalorii w dużej obiętości. Np. taki kurczak 200g ma bardzo mało kalorii i nie zjesz tego za dużo bo nie dasz rady
 
Do góry