Z jakiego środowiska graficznego korzystasz ?

Z jakiego ?

  • Gnome

    Votes: 10 50,0%
  • KDE

    Votes: 4 20,0%
  • Xfce

    Votes: 2 10,0%
  • Fluxbox

    Votes: 1 5,0%
  • Inne (napisz jakie?)

    Votes: 3 15,0%
  • Tylko konsola

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    20

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Teraz korzystam z Gnome. :) Bardzo mi sie podoba nowe KDE 4.1 ale niestety u mnie dziala bardzo wolno. :( Najprawdopodobniej z powodu bledu w sterownikach nVidia. Nastepna wersja sterownika juz bedzie naprawiona, wiec musze czekac az wyjdzie.. i wtedy sie pewnie przelacze na KDE :) Chociaz na Gnoma tez nie narzekam, fajny jest... zwlaszcza z Compizem. :)
 

thalcave

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Używam głównie konsoli - dlatego wybrałem menadżera okien Fluxbox - mały, zgrabny, konfigurowalny. Potrzebuje go tylko po to by tvtime'a odpalić i Iceweasela.
 

patrykut

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
GNOME oczywiście.
Troszkę pozmieniałem skórki na takie, jakie mi się podobają i mam czysto i schludnie, no i w GNOME są te programy z którymi miałem do czynienia.
Może kiedyś spróbuję KDE czy Fluboxa, ale na pewno nie w najbliższym czasie :)
 

asmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie KDE3 to bardzo fajne srodowisko. Oczywiscie jest wiele przede wszystkim ciekawych, lekkich menadzerow, ale jak dla mnie przyjemnosc korzystania z takiego rozwiazania jest czesto zagluszona na przyklad przez koniecznosc ciaglego dokonfigurowania, zawsze czegos brakuje etc. Jednak KDE moze i duzo, ale za to czlowiek nie traci czasu na :cenzura:y. Co do wersji 4, slyszalem o niej wiele zlego i dobrego. Poczekam jeszcze, najprawdopodobniej przerzuce sie za niecaly rok. Chetnie pobawilbym sie teraz, ale cierpie na powazny niedobor czasu.
 

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
Miałem okaze pobawić się wszystkimi z wyżej wymienionych i najbardziej do gustu przypadło mi KDE. Ładne, przejżyste, na moim kompie nawet z compiz-fusionem ustawionym na maxa, chodzi jak należy.
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Gnome, przejrzyste, wszystko ładnie i logicznie posegregowane, bardzo konfigurowalne.
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Oczywiście że GNOME, przejrzyste, łatwy dostęp do różnych katalogów z menu miejsce, no i nikt nie mówi o jaka fajna nakładka graficzna na winde
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tak jak chyba większość użytkowników Linuxa korzystam z GNOME
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Teraz od dłuższego czasu działam na GNOME i raczej tak zostanie. Próbowałem KDE, ale nie podchodzi mi (chociaż większych zastrzeżeń nie mam)
 
Do góry