Z jakiego środowiska graficznego korzystasz ?

Z jakiego ?

  • Gnome

    Votes: 10 50,0%
  • KDE

    Votes: 4 20,0%
  • Xfce

    Votes: 2 10,0%
  • Fluxbox

    Votes: 1 5,0%
  • Inne (napisz jakie?)

    Votes: 3 15,0%
  • Tylko konsola

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    20

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
No właśnie. Jak w temacie. Ja preferuje gnome. IMO programy napisane w Qt lepiej działają właśnie w gnome niż w KDE ;-)
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
ja korzystałem z KDE ale teraz znowu mam Winde ze względu na rodzeństwo...
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
ja korzystam z Fluxboksa :) bo jest po prostu ładny jak sie go odpowiednio skonfiguruje :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Ja używam Gnome wydaje mi się, że jest mniej zasobożerny od KDE.
 

Agrado

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
Jestem zwolennkiem KDE. Gnome'a jakoś nie polubiłem. Nie wiem czemu, po prostu najlepiej mi się w KDE pracuje i juz :)
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Zdecydowanie KDE. GNOME nie jest dla mnie ani ładne, ani wygodne. W konsoli też parę rzeczy potrafię zrobić.
 

caryk

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
KDE i Xwindow-bo pierwszy mi sie podoba, a drógi ze względu na ulubioną dystrybucje
 
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Troszkę idiotyczna ankieta, albowiem środowiska graficzne z tego to jedynie KDE, GNOME i XFCE.

Sam korzystam w zdecydowanej większości z KDE(zamiast Kwin jednak jest Beryl), na słabszych kompach(gdzie słabszy oznacza 200Mhz i mniej) odpalam zwykle Fluxboksa + Rox i prawie nie widać różnicy :D.
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
KDE, bo jest bardziej konfigurowalne - można właściwie wszystko zrobić tak, jak się tego naprawdę chce - albo za pomocą setek tysięcy skrótów klawiaturowych, które samemu się wymyśla, albo myszką, jak ktoś tak lubi. Choć ostatnio KDE troszkę za bardzo stara się zareklamować - słyszeliście o tym, że ma być dostępne również na Windowsa? To duża przesada... :grymasi:
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
dla mnie to bez różnicy jakie środowisko; Jak chce mieć ładny system to włączam Viste:)
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
to się pobaw w stylizacje jakiegoś środowiska graficznego, może wygladac jak vista bez problemów. a pozatym vista i ładna to dla mnie dwa różne pojecia.
 
Do góry