Yngwie Malmsteen

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Wg. mnie Yngwie Malmsteen jest śwetnym gitarzystą jak i wokaliską... Uwielbaim go słuchać, a wy??? macie jakieś ulubione piosenki?? :)
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Yngwie jest solowym gitarzystą, w USA występował w zespołach Steeler i Alcatrazz
:) ale i tak jest najszybszym, najlepszym heavymetalowym gitarzystą na świecie :D
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Jak można nie słyszec o Malmsteenie ?? :]
Kapitalny gitarzysta ze szwecji , pokroju Vai'a . Jego muztke cenie średnio , troche za lekka . Jednak na takich widowiskach jak G3 patrzy sie na niego świetnie . Nieziemsko wymiata palcami, a przy tym swietna technika . Swietny gitarzysta nic dodac nic ująć .

P.S I TEN jego niesamowity STRATOCASTER którym wywija na prawo i lewo .

Na Megadeth to Yngwie jest za dobry :] nie ma co porownywac umiejetnosci takich muzykow jak Malmsteen a Dave Mustaine . Mustaine w porównaniu do Yngwiego to okręgowka :]
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Dla mnie Yngwie super gra, jeszcze do tego te solówki, (nie bez tego jest najszybszym gitarzystą na świecie) ...poprostu bomba...
:D
 

Faust

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łęczna (koło Lublina)
Jak można nie słyszec o Malmsteenie ?? splash.gif


A słyszałeś o Derku Roddym jeden z najszybszych ekstrmalnych perkusistów świata bardziej czaje bębniarzy niż gitarzystów ale fajna muzyke robi Yngwie Malmsteen ,imponujące solówki.
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Malmsteen, kolejny gitarzysta u którego ceni się to że potrafi wydobyć szesnaście dźwięków na sekundę. jakoś nie budzi to u mnie zachwytu, tak samo jak jego muzyka.
 
Do góry